Ніякої передоплати!

Широкий асортимент тракторів DongFeng від 24 до 50 к.с.

Широкий асортимент тракторів DongFeng від 24 до 50 к.с.

Трактори DongFeng - універсальні, багатоцільові машини, які відрізняються невисокою ціною і широким функціоналом. Одна з найбільших китайських компаній має багату історію. За роки існування виробник співпрацював з такими монстрами автомобілебудування, як Volvo, Renault і Nissan.

Лінійка тракторів DongFeng - широкий модельний ряд, серед якої є техніка з різною потужністю. Великий вибір машини дозволяє знайти варіант під певну площу поля. Завдяки універсальності трактора  можуть застосовуватися в аграрному бізнесі, приватному господарстві, комунальній та будівельній сферах.

Модельний ряд

Всього існує кілька серій тракторiв DongFeng: 240, 244, 354,404 и 504. Кожна з них відрізняється потужністю мотора і має кілька модифікацій. Розглянемо моделі по зростанню від менш до більш потужної:

 

Серія 240 - компактні і легкі машини з 3-х циліндровим двигуном потужністю 24 кінських сили і електростартером. Прості трактора не мають гідропідсилювача керма, але можуть впорається з безліччю сільськогосподарських робіт на невеликих ділянках в 1-2 гектара.

 

Серія 244 - найбільш затребувані і більш вдосконалені в технічному плані машини зі збільшеними колесами загальної конструкційної масою. Серед модифікацій можна знайти трактора з:

  • Повним приводом;
  • Гідропідсилювачем;
  • Блокуванням диференціалу;
  • Кабіною.

Незважаючи на аналогічну з 240 лінійкою потужність, DongFeng 244 більш функціональний за рахунок технічної начинки.

Серія 354 - міцні машини, які не відрізняються якимись особливостями, зате можуть похвалитися базовими характеристиками: колісною формулою 4x4 з гідропідсилювачем. Трактори побудовані на базі трьохциліндрового дизеля TY395 з потужністю 35 к.с.

Постійний повний привід і збільшені в порівнянні з попередніми серіями колеса дозволяють DongFeng 354 долати будь-які перешкоди.

Серія 404 оснащена іншим поколінням моторів. Серце цих тракторів - чотирициліндровий, 4-х тактний двигун ZN 490T з примусовим водяним охолодженням і безпосереднім уприскуванням. Потужність силової установки дорівнює 40 к.с.

Мотор працює в парі з реверсивної коробкою передач, яка має 8 передніх і 2 задніх швидкості. Покупець може взяти DongFeng 404 з кабіною або заощадити, купивши машину без неї. У будь-якому випадку водійське місце обладнане комфортним регулюється сидінням і ергономічним розташуванням важелів.

Серія 504 - найпотужніша лінійка з 50-ти сильним мотором і майже двотонний загальною масою. Трактори DongFeng 504 оснащені кабіною і дружать з досить важким навісним обладнанням (до 850 кг). Потужний мотор добре економить паливо, а дискові гальма забезпечують додатковий захист.

Загальні риси тракторів 

Представник будь-якої серії DongFeng - витривала і економічна техніка, яка володіє компактними габаритами і відмінно справляється з будь-яким завданням. Трактори відрізняються сучасним дизайном з округлими крилами і повноцінною системою освітлення, що дозволяє комфортно працювати в темний час доби. Трактори можна оснастити як фірмової так і сторонньої навішуванням.

 

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs