Ніякої передоплати!

Співпраця з нами

"Мотокосмос" - динамічно розвивається, і ми c інтересом розглянемо можливість розширення нашого асортименту товарів. Тому ми розглядаємо всі пропозиції співпраці, особливо уважно ті, які несуть в собі вигідні умови.

Компанія "Мотокосмос", готова також проаналізувати пропозиції поставки товарів, які вже представлені в нашому модельному ряді. Щоб ми розглянули Вашу пропозицію, просимо надати наступні дані на e-mail: info@motokosmos.com.ua.

  1. Вашу повну контактну інформацію, телефон, сайт, електронну пошту. Завдяки цьому ми отримаємо можливість швидко зв'язатися з Вами, щоб обговорити умови співпраці, і уточнити деталі.
  2. Короткий опис бренду, який Ви представляєте. Також для порівняння конкурентоспроможності продукції, яку Ви пропонуєте, просимо надати список конкуруючих з Вами брендів.
  3. Перелік товарів, а також максимально можливий розмір знижки на товари, що пропонуються, для можливості визначення умов співпраці, вигідних для обох сторін. У тому випадку, якщо Ваша пропозиція зацікавить нас, з Вами зв'яжеться наш представник.

Отправить заявку

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs