Ніякої передоплати!

Плуги для мінітракторів

Плуг на мнітраткор купити в Україні

Механізація обробки сільського господарства неможлива без плуга. Тому для мотоблоків, мототрактори і міні-трактори у нас продається лінійка моделей плугів. Таке обладнання отримало хороші відгуки завдяки прийнятній ціні та багатофункціональності. За допомогою плуга можна не тільки орати ділянки по осені, а й для нарізки борозен під посів. Завдання навісного плуга зробити важка праця легким.

Глибина обробітку грунту залежить від кута нахилу корпусу. Тому необхідно перед початком роботи відрегулювати агрегат на:

 

1. Кут нахилу корпусу;

2. Глибина оранка, яка налаштовується за допомогою перестановки стійки обладнання по відношенню до замку;

3. Кут атаки. Кут між вістрям плуга і площиною грунту.

 

На сайті ви можете вибрати однокорпусні, двокорпусні, реверсивні, прямі, навісні, універсальні плуги. Зараз діє розпродаж, купите відразу кілька різних моделей недорого, зі значною знижкою. Поспішайте забрати агрегати в Києві самовивозом або з доставкою в Україні.

Незважаючи на те, що зараз ви можете придбати обладнання дешево, ви можете оплатити відразу всю вартість або оформити кредит.

Зверніть увагу, що на всі моделі діє гарантія. До всієї продукції є опис, фото, характеристики, і відео демонструє обладнання в роботі.

Плуги представляє популярну різновид навісного обладнання для мінітракторів. Завдяки ним можна виконати якісно роботи на різних земельних ділянках. Плуги для мінітракторів купити дуже легко, якщо вибрати для цього правильне місце. Інтернет-магазин аграрної техніки пропонує відмінний асортимент, швидку доставку, консультації від досвідчених професіоналів і багато іншого. Гарантується ефективність всього обладнання і адекватна вартість.

Основні різновиди та відмінності плугів для мінітракторів

Завдяки такому навісному обладнанню можна перетворити мінітрактор в дуже продуктивний засіб, який дозволить підготувати грунт максимально швидко і надійно. Сучасні моделі можуть відрізнятися конфігураціями. Вони бувають одно, двох і трехкорпуснимі. Кожен варіант має свої унікальні особливості, які потрібно враховувати під час вибору. Однокорпусні моделі оснащуються стандартним кріпленням, відрізняються простотою установки. Зазвичай використовується стандартна зчіпка для установки. За вартістю такі моделі вважаються найдоступнішими. Найпопулярніші моделі виконані китайськими виробниками, які навчилися випускати якісне і недороге обладнання. Плуг для мінітрактора купити дуже важливо від перевіреного виробника, щоб отримати гарантію функціональності, надійності та інші переваги.

Двокорпусні моделі дуже популярні завдяки своїм технічним характеристикам. Вони дозволяють продуктивно виконувати відповідні роботи. Багато моделей оснащуються лемешами, які можна регулювати. Є моделі також з фіксованими лемешами, що дозволяє під конкретні потреби вибрати оптимальний тип обладнання. Якщо купити плуг для міні трактора від перевіреного виробника, автоматично можна отримати кілька важливих переваг:

  • Ефективність використання.
  • Великий запас міцності, що впливає на довговічність.
  • Розумна вартість.

Наш інтернет-магазин пропонує тільки перевірені бренди, якість навісного обладнання яких не піддається ніяким сумнівам. В Електронному каталозі є також трикорпусні моделі, які дозволять задовольнити всі актуальні потреби по роботі на землі.

Купити плуги для мінітракторів в Україні

Для вигідного придбання треба вибрати перевірений інтернет-магазин аграрної техніки. Ми пропонуємо великий вибір, оперативну доставку і багато іншого. На плуги для мінітракторів ціни обов'язково будуть найдемократичнішими на відповідному ринку. Можна розраховувати на адекватне обслуговування, якісні умови для оформлення замовлення. Пропонуються різні способи оплати, серед яких розстрочка.

В асортименті можна знайти відомі бренди навісного обладнання, плуги виробництва яких відрізняються бездоганною якістю і функціональністю. На плуг для мінітрактора ціна приємно дивує, як і висока якість сервісу. Додатковою перевагою, яку може отримати кожен клієнт, стає Офіційна гарантія. Менеджери з досвідом допоможуть оформити замовлення, вибравши попередньо високоякісну модель плуга.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs