Ніякої передоплати!

Купити жатки для комбайнів

Чому власники великого бізнесу вирішують купити жатки для комбайнів? Детальніше про даному агрегаті

Купівля комбайна — досить серйозне і витратне рішення. Тому, якщо ви зважитеся на це придбання, хочеться отримати від нього максимум користі. Найчастіше для цього необхідне спеціальне додаткове обладнання, яке дозволить використовувати техніку для самих різних завдань і підвищить функціональність раніше згаданого комбайна. Часто тим самим "універсальним" рішенням є спеціальні пристрої, які можна використовувати для прибирання агрокультур і їх подальшої переробки. До таких агрегатів відноситься жатка для комбайна. Жатка зрізає рослину (Зернове або кормове — без різниці) або коренеплід, після цього відбувається переробка рослини, формуються валки.

Сама по собі жатка комбайна — це спеціальна нескладна конструкція з гострими ножами. Ріжучі ножові пластини захищають спеціальні протирежущие елементи. Ножі жатки обережно підрізають рослину, захоплюючи стебла.

Жатки бувають різних видів, серед них найчастіше виділяють навісні та причіпні моделі. Окремим видом варто виділити самохідні жатки, які володіють колесами і силовою установкою. Якщо ви плануєте агрегатувати жатку до раніше придбаного трактора або комбайну, вам підійдуть два перших варіанти. При виборі конкретної моделі варто відштовхуватися від параметрів наявного агрегату. Наприклад, ви можете орієнтуватися на вагу і тип зчеплення. Також важливу роль відіграє специфіка жатки, найбільш популярними моделями є жатки для збирання соняшнику або кукурудзи. Детальніше про кожен з агрегатів читайте далі.

Жатка для збирання соняшнику на комбайн

Для збирання врожаю соняшнику сьогодні застосовується безліч технологій. Все з однією метою: щоб збирати урожай своєчасно і якісно. Різноманітні типи жаток різняться своєю конструкцією і принципом роботи. Жатки можуть бути:

  • з лопатевим мотовилом;
  • без мотовила, але з ліфтерами, транспортерами стебел і сім'янок;
  • з ліфтерами, транспортерами стебел і вібростолом;
  • з трубним мотовилом із захопленнями;
  • з прямою пластиною і відривним вальцем.

Абсолютно всі види жаток мають свої переваги та недоліки, тому вибрати найбільш оптимальний і універсальний тип складно. Радимо вам відштовхуватися від ваших завдань і потреб. Крім того, ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого фахівця, він порекомендує, яку вибрати і купити жатку на комбайн.

Яку купити жатку для збирання кукурудзи на комбайн?

Жатки для збирання кукурудзи є досить популярним товаром в нашому магазині. Вони відрізняються кількістю рядів, можуть бути зі складною або жорсткою рамою. Основною перевагою даної техніки є високий рівень безпеки і надійності агрегатів, який прискорює і полегшує роботу в рази. Така техніка легко справляється при будь-яких умовах. Це може бути суха, волога або полегла кукурудза, в результаті ви можете бути впевнені на всі 100.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs