Ніякої передоплати!

Грунтофрези для мототракторов

Купити грунтофрези для мототракторів

Оброблення земельних ділянок в нашій країні досить популярно, адже багатьом жителям сіл і заміських будинків це приносить основний прибуток. Вирощування різноманітних культур і коренеплодів непросте заняття, яке вимагає особливих знань і досвіду. Необхідно знати з чого починати і як це правильно зробити. Початковим завданням завжди стоїть підготовка землі до посадки. Для цього як правило використовують плуг якщо земля тверда і давно не оброблялася. І грунтофрез для мототрактора, який вспушивает землю і перебиває великі бульби та спеціальним кожухом робить її рівною і м'якою.

Мототрактори в стандартній комплектації мають грунтофрезу і плуг. Фрези відрізняються шириною захоплення, кількістю ножів, конструкцією кожуха, а також приводом (редуктором грунтофрези). Але бувають винятки та мототрактора продаються без плуга, фрези, а також заднього підйомного механізму. І тут виникає питання-Який купити грунтофрез для мототрактора?

Відмінності та різновиди грунтофрез для мототракторів

  • Ширина захоплення. Основною відмінністю і на що звертають увагу споживачі, так це на ширину захвату, адже від неї залежить швидкість і продуктивність проведення робіт. Але не кожен мототрактор може потягнути максимальну по ширині грунтофрезу. Найчастіше на ринок України поставляються грунтофези з шириною захвату від 100 до 140 сантиметрів.
  • Кількість ножів. Ножі є основними елементами, які здійснюють культивацію землі. Від їх кількості залежить якість культивування. Адже якщо один ніж буде далеко знаходиться від іншого, така почвофреза буде залишати необроблені ділянки землі, і вся робота пройде в порожню.
  • Комплектація. Потрібно звертати особливу увагу на комплектацію грунтофрези для мототрактора. В обов'язковому порядку має бути колесо Регулювальне. Воно дозволяє виставити необхідну глибину обробки і не давати можливості обладнанню зариватися глибоко в землю.
  • Тип редуктора. Буває кілька видів редукторів грунтофрези. Перший – стандартний мотоблочный. Він більш недорогий, просто в обслуговуванні і на нього практично в кожному магазині можна придбати запасні частини. Другий-цілісний редуктор, який поставляється вже разом з кожухом і цільним валом. Тут є і переваги, і недоліки. З переваг можна виділити бічний редуктор, тому не буде необроблених шматочків грунту. З головних мінусів-це велика вага, тому встановити одній людині її на мототрактор буде вкрай складно і дорожнеча в обслуговуванні. З огляду на те, що їх було продано невелика кількість в нашій країні, запасні частини будуть великою рідкістю.
  • Сумісність. Необхідно розуміти, що на кожну потужність є виразно можлива максимальна ширина почфорез. На мототрактора з номінальною потужністю в 12 кінських сил рекомендується працювати з грунтофрезою шириною від 90 до 100 сантиметрів, на 15-18 к.с. – 120 сантиметрів, а від 18 кінських сил можна використовувати грунтофрезу з шириною захвату – 140 сантиметрів.

Грунтофреза на мототрактор

Купуючи будь-яку сільськогосподарську техніку необхідно розуміти, що на будь-яку з них продається навісне і причіпне обладнання, яке стоїть по-різному. Наприклад, на грунтофрез для мототрактора ціна у багато разів нижче ніж на мінітрактора або трактора. У нашому спеціалізованому інтернет магазині Мотокосмос є у продажу всіляке навісне і причіпне обладнання. Є грунтофрези для мототракторів з шириною захвату від 90 до 140 сантиметрів на будь-яку модель. Ми доставимо Вам обладнання безкоштовно за адресою автомобілем компанії протягом п'яти днів з моменту оформлення замовлення.

Фільтр
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs