Ніякої передоплати!

Картоплекопачі для мінітрактора

Картоплевикапивач на мінітрактор купити в Україні

Сільськогосподарські компанії в Україні часто займаються вирощуванням картоплі. При великих обсягах (від 2 гектар) виникає потреба в механізації людської праці. При посадці купуються спеціальні Однорядні або Дворядні картоплесаджувачі. А при зборі врожаю необхідно купити картоплевикапивачі для мінітракторів, які як правильно коштують не малих грошей і при виборі цього обладнання необхідно розуміти який саме варто купити для Ваших потреб.

Типи і призначення картоплевикапувачів для мінітракторів

 • Вібраційний. Такі картоплевикапивачі часто використовуються на територіях до 5 гектар. Головним пристроєм вібраційної копалки є активний ніж( леміш), а також пристрій, який просіває бульби картоплі. За допомогою Лемеші зрізаються бульби і після потрапляють на прути, де вони рясно очищаються від землі і бур'янів. Очищення відбувається за рахунок вібрації, відпадають частини Землі висипаються між прутами. Такі Картоплекопачі бувають як однорядні, так і дворядні. Приводяться в дію за рахунок вала відбору потужності (ВВП) і двоскладового карданного вала. Однорядні вібраційні Картоплекопачі можуть працювати з мінітракторами з номінальною потужністю від 16 кінських сил, а Дворядні, як правило, від 30 кінських сил.
 • Транспортерний. Даний тип картофелевикапивателей вважаються найбільш професійними і часто використовуються фермерами на великих за розміром територіях. З переваг можна виділити дбайливе викопування і очищення картоплі від землі і бур'янів. Принцип дії картофелевикапивателя транспортерного: ніж з підрізними дисками підрізають пласт землі, який потрапляє на прогумований транспортер, що і здійснює очищення коренеплодів від грунту, після чого акуратно викидає чистий картопля на верхню частину землі.
 • Віяловий. Вважаються найпростішими і недорогими. Можуть встановлюватися на мототрактора з триточковим навісним механізмом. Найчастіше встановлюється відразу кілька знарядь, для того, щоб за один прохід мінітракторів збирати відразу кілька рядків з бульбами картоплі.
 • Перед тим як купити картоплевикапивач для мінітрактора необхідно знати на якому типі грунту буде здійснюватися вирощування картоплі. Для робіт на великих територіях краще купити транспортерний картоплекопач, який може працювати на важких грунтах і за короткий проміжок часу здійснити збір врожаю в рази більше ніж інші типи обладнання.

Чому варто купити картоплекопач для трактора в нашому магазині

 • Широкий асортимент. У нас є широкий вибір картоплекопачів для мінітракторів. На картоплевикапивач для мінітрактора ціна в нашому магазині найнижча в порівнянні з іншими торговими майданчиками та інтернет-магазинами.
 • Правильна консультація. У нашому інтернет-магазині працюють тільки кваліфіковані менеджери, які за допомогою свого досвіду зможуть допомогти вам визначиться з вибором сільськогосподарської техніки та додаткового обладнання до неї.
 • Доставка. Всю продукцію, яка є в нашому інтернет-магазині ми можемо доставити Вам за адресою безкоштовно протягом п'яти робочих днів з моменту оформлення замовлення.
 • Гарантія та сервіс. На всі картоплевикапувачі та інше обладнання надається гарантія на термін від 14 днів до 36 місяців.
 • Склад запасних частин. У зв'язку з наявністю власного складу запасних частин ви завжди можете розраховувати на швидку доставку вийшла з ладу запчастини.

Тільки сертифікована продукція. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними постачальниками картоплевикапувачів, у зв'язку з цим ви купуєте сертифіковану і якісну продукцію.

 
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs