Ніякої передоплати!

Самохідний обприскувач

Самохідний обприскувач

У самохідних обприскувачах впроваджені сучасні інноваційні технології обробки культур на великих площах. В даний момент представлені в основному китайські виробники Lixing та інші. При цьому сайт магазину "Мотокосмос" поповнюється щодня новою технікою, що дозволяє підібрати необхідну комплектацію.

Купити самохідний обприскувач в Україні: особливості застосування

Техніка застосовується для обробки рядних технічних, олійних, овочевих, ягідних культур. Техніка підходить для обробки середніх і великих полів 20-300 га.у конструкції застосовуються всі рішення для обробки рослин інсектицидами та гербіцидами.

Самохідний обприскувач купити: конструкційні особливості

Розглянемо докладніше конструкцію двигуна, трансмісії, управління, робочих органів.

Двигун

На обприскувач самохідний Україна встановлений 4-хциліндровий дизельний двигун з ефективною рідинною системою охолодження. Паливна система традиційна з безпосереднім уприскуванням пального. Потужність варіюється в різних моделях від 90до 160 к.с. і вище.

Трансмісія

Представлена Трансмісія автоматикою-варіаторною коробкою CVT. Швидкість роботи під час обприскування – 8 км/год.

Ходова система

На сайті можете бюджетні самохідні обприскувачі купити, де колія регулюється механічно. Дорожчі європейськи машини оснащуються автоматичним налаштуванням колії.

Є три режими ходу: передача моменту на передній привід, крабовий хід, рух колія в колію. Такі режими знизили ризик пошкодження культур на 40%.
Кліренс високий-1,5-2,0 метра (залежно від моделі), дозволяє обробляти культури на різних стадіях вегетаційного циклу, в тому числі і рослини з високим стеблом.
Гальмівна система представлена гідравлічними дисковими гальмами.

Компоненти робочої системи

Розглянемо особливості роботи самої системи обприскування. Система обприскування дефрагментного типу.
1. Для приготування суміші робочого розчину є змішувач ARAG з баком 30 л. Бак приготованого робочого розчину виконаний з нержавіючої сталі, обсяг – 5000 л.
2. Поршневий насос створює тиск 2,1 МПа. Продуктивність насоса 360 л/хв, Кількість обертів насоса – 600-800 об/хв.
3. Приготований розчин очищається в декількох місцях і представлена фільтрація у горловини заливки, на вході в насос, в форсунках і розподільнику.
4. Система представлена датчиками тиску води в системі та важільним багатоканальним управлінням секціями.
5. Штанга. Ширина захвату обприскування - 20-30 м.на штанзі розташовано – 5-10 секцій. Амортизація Механічна, представлена паралелограмом в центральній секції з пневматичними стабілізаторами. Висота підвіски у формі паралелограма штанги 0,5-3,0 м. На тримачі 5 форсунок.

Продуктивність 15-30 га/год., в залежності від моделі.

Форсунки розташовані на штанзі з певним кроком, що виключає передозування обприскувача в зоні обробки.
Таким чином, на сайті можна придбати універсальний самохідний обприскувач нового покоління для виконання основних завдань боротьби з комахами, хворобами, бур'янами.

Як купити надійний самохідний обприскувач?

Звертайтеся до відділу продажів, ми підберемо оптимальний самохідний обприскувач. Ціна залежить від моделі, її технічних характеристик і впроваджених рішень. Самохідні обприскувачі, ціни на які представлені на сайті, оплачуються при отриманні товару. Є можливість оформлення техніки в кредит через банк.

⭐ Які самохідні обприскувачі найпопулярніші в цьому році❓

Найпопулярнішою вважається самохідний обприскувач Lixing 3WPZ-5000GX2/3WPZ-5000GX4 за рахунок не високої вартості і відмінних технічних показників. Має значний обсяг в 5000 літрів і може зрошувати з шириною захвату 27 метрів.

🏆 Який самохідний обприскувач краще купити❓

Найкраще купувати таку техніку як самохідні обприскувачі тільки перевірених і надійних виробників. Одним з таких можна виділити торгову марку Lixing. В її модельному ряді можна підібрати собі відповідну модель за розумною ціною.

⚡Вартість доставка самохідного обприскувача❓

Доставка самохідних обприскувачів здійснюється за допомогою спеціальних тягачів. Вартість доставки розраховується індивідуально, так як вона залежить від відстані до місця розвантаження, а також від розмірів самого самохідного обприскувача.

🚀 Які ціни на самохідні обприскувачі❓

Вартість самохідного обприскувача залежить від обсягу бункера, потужності двигуна, робочої ширини зрошення, матеріалів робочих вузлів і агрегатів, а також від торгової марки. Ціна на самохідні обприскувачі починаються від 2700000 грн.
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs