Ніякої передоплати!

Прес-підбирач для мінітрактора

Прес підбирач для мінітрактора купити в Україні

На сьогоднішній день в Україні представлений величезний асортимент навісного і причіпного обладнання. Це обладнання завжди користується попитом, адже без нього мінітрактора не здатні здійснити будь-яку роботу. В Україні на техніку з номінальною потужністю від 24 до 80 кінських сил найчастіше використовується навісне і причіпне обладнання китайського і польського виробництва. Одним з найскладніших у виробництві і дорогих є прессподборщик як причіпний, так і навісний. Преспідбирачі для мінітракторів купити варто, коли у Вас є фермерське господарство з безліччю домашніх тварин, які в зимовий період харчуються сухою соломою.

Переваги та призначення прес підбирача китайського виробництва

 • Прибирання відходів після збору врожаю. Щорічно на полях України фермери садять різноманітні культури. Після збору врожаю найчастіше на земельній ділянці залишаються стебла і залишки культур, які з часом засихає і перетворюються в солому. Тут прийде на допомогу прессподборщик, який за короткий проміжок часу очистить територію від залишків коренеплодів. Без цього обладнання фермери збирають вручну цю солому в стоги або скирти.
 • Заготівля тюків. На прессподборщик для мінітрактора ціна хоч і завелика, але з часом вона себе виправдовує. Припустимо, при наявності роторної або сегментної косарки, граблів-ворошилок і прессподборщика за один або два тижні (в залежності від погодних умов) можна без праці заготовити їжі для домашніх тварин на весь зимовий період. Спочатку траву необхідно скосити, після граблями-ворошилками трава скиртується в спеціальні валки. Кожні один-два дні необхідно цю траву перевертати, а коли трава стала сухою – її можна за короткий проміжок часу перетворити в тюки сіна різного розміру. Це залежить від самого преспідбирача.
 • Зберігання. На практиці доведено, що зберігати сіно або солому краще і комфортніше в спеціальних прямокутних тюках, адже вони менше займають місця і вже відсортовані.
 • Транспортування. Навантаження, транспортування і розвантаження готових тюків сіна набагато комфортніше ніж вантажити солому просто на причіп і розвантажувати її під накриття біля будинку. Також місце така» купа " буде займати набагато більше в такому ж обсязі.
 • Швидкість роботи обладнання. Купити преспідбірник для мінітрактора означає придбати вірного і надійного помічника при заготівлі сіна для тварин і збиранні полів після збору врожаю. За одну годину навіть найпримітивніший агрегат може зробити більше 20 одиниць розміром 50х80 сантиметрів. Це повністю залежить від щільності, типу, а також кількості сіна.

Принцип роботи та головні елементи прес підбирача на мінітракторі.

 • Приймальний механізм. У нього надходить солома і сіно, яке загрібається в резервуар спеціальними прутами.
 • Пресуюча частина. На цьому етапі сіно пресується і перетворюється в тюк, який ще нічим не скріплений.
 • В'язальний механізм. За допомогою спеціального мотка ниток, цієї тюк обв'язується кілька разів для того, щоб він не розпався.
 • Механізм передачі руху і регулювання. Після того, як тюк повністю обв'язаний, спеціальним пристроєм зав'язується і обрізається нитка, після чого Готова продукція виходить з преспідборщика на землю.

Прес підбирач на мінітрактор купити в "Мотокосмос"

Наш інтернет магазин Мотокосмос, який спеціалізується на продажу ковзанярської техніки і додаткового навісного обладнання рекомендує купувати преспідбірники тільки в перевірених магазинах. Ми можемо здійснити безкоштовну доставку навісного обладнання протягом одного тижня транспортом нашої компанії.

Фільтр
Ціна
 •  —  грн 
Наявність
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs