Ніякої передоплати!

Глибокорозпушувачі

Глибокорозпушувач, чизель: види та застосування

Глибокорозпушувач, друга назва якого чизель, застосовується як навісне обладнання для трактора у сільському господарстві та будівництві. За допомогою нього виконується підготовча обробка ґрунту для збереження вологи в глибокому шарі понад 50 см углиб. У тому випадку, коли не справляється плуг, глибокорозпушувач усуває ущільнення та підвищує врожайність земельної ділянки. Купити чизель для трактора можна в інтернет-магазині Мотокосмос.

Глибокорозпушувач (чизель): застосування

Таке навісне обладнання, як глибокорозпушувач (чизель), активно використовується разом для таких цілей:

 1. Розпушування землі для заглиблення в орний горизонт;
 2. Обробка ґрунту замість весняної оранки плугом;
 3. Розпушування після збирання врожаю;
 4. Досягнення максимальних результатів на глибоких шарах ґрунту при оранці;
 5. Передпосівна підготовка землі;
 6. Відновлення вологообміну цілини.

Глибокорозпушувач (чизель) для трактора корисний на земельних роботах, оскільки зберігає вологу всередині ґрунту, робить його більш пухким на великій глибині до 70 см, не ушкоджуючи родючий шар. Техніка підходить для будь-якого ґрунту. Також чизель на відміну від інших навісних пристроїв, таких як плуг, може використовуватися для обробки землі восени при високій вологості.

Глибокорозпушувач (чизель): види та принцип пристрою

Конструкція глибокорозпушувача складається із стійки з лапами, розташованими на рамі, задньої секції з дисками або котками. Залежно від типу котки можуть мати форму труб, голок чи шпорів. Фіксація до трактора здійснюється за потужності причіпного, навісного чи спеціалізованого механізму. Вибір глибокорозпушувача (чизеля) залежить від потужності трактора, який виконує функцію тягача.

Як вибрати глибокорозпушувач (чизель)?

Чизельний плуг підбирається залежно від вологості та складу ґрунту, також при виборі варто звертати увагу на:

 1. Потужність трактора. Залежно від тягової сили транспорту підбирається той чи інший глибокорозпушувач (чизель) по ширині захвату та глибині обробки землі. При недостатній потужності трактор не подужає роботу глибокорозпушувача (чизеля) на повній глибині.
 2. Глибина обробки. Глибокорозпушувач (чизель) може обробляти ґрунт на глибині від 40 до 80 см. Техніку вибирати за цим параметром можна залежно від типу рослин: зернові- 40-50 см, просапні культур- 60 см, виноградники та сади- максимальна глибина.
 3. Вид захисту стійок. Вони представлені двома різновидами: механічний захист від каміння та інших твердих предметів, гідравлічний. Другий варіант складніший і найдорожчий, передбачає підйом і спуск стійки при зіткненні з твердими предметами.
 4. Комплектація. Глибокорозпушувач або чизель може комплектуватися рівними або зубчастими дисками, різними видами катків, системою внесення мінеральних добрив, складною рамною конструкцією, гідравлічним приводом для регулювання висоти опорних коліс.

Купити глибокорозпушувач у Києві за доступною ціною

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує великий вибір навісного обладнання для великогабаритної та малогабаритної сільськогосподарської техніки. У нашому асортименті є також чизель різного типу та комплектації. На всі глибокорозпушувачі надається офіційна гарантія від виробника. На сторінці вказана ціна та точні характеристики. Сплатити можна зручним способом: готівковим та безготівковим, у кредит чи розстрочку. Доставка здійснюється по всій Україні, в тому числі і до Києва.

Чому варто купити глибокорозпушувач у Мотокосмосі?

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий асортимент глибокорозпушувачів від надійних виробників. Всі моделі проходять передпродажну підготовку. У нас можна купити глибокорозпушувач будь-яким зручним способом. Відправлення здійснюється того ж дня.

Фільтр
Ціна
 •  —  грн 
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs