Ніякої передоплати!

Пружинні та зубові борони

Борона для трактора: види та застосування в Україні

У нашій країні земля вважається одним із провідних джерел доходу. Благодатні ґрунти є у різних регіонах України. Застосування нових технологій обробки дозволяє досягати відмінних результатів урожайності без або з мінімальним використанням гербіцидів. Саме до такого обладнання відноситься пружинна та зубна борона для трактора. Раніше були більш актуальними зубчасті моделі, але на зміну їм прийшла вдосконалена техніка.

Борона зубна, пружинна: ​​застосування

Дедалі більше входить у моду екологічне землеробство. Застосування гербіцидів для видалення бур'янів та інших рослинних решток стало менш актуальним. Важка техніка для трактора дозволяє зруйнувати поверхневий шар кірки, зупинити зростання бур'янів, знищити та рівномірно розподілити питні залишки по полю. Механічна обробка ґрунту дедалі більше затребувана з метою весняного та осіннього боронування у багатьох українських землевласників.

Види борони

Навісне обладнання призначене для глибокого та поверхневого розпушування ґрунту. За допомогою нього вирівнюється верхній шар, руйнується кірка, покращується циркуляція кисню та вологи у ґрунті. Усі види борони класифікують за вагою одного зубця та типу робочого механізму. Залежно від маси визначається, яка необхідна легка, середня чи важка техніка. За типом робочого механізму бувають такі види борони:

  1. Борона зубна. За назвою стає зрозуміло, що основним робочим органом її є зуби. Залежно від моделі, вони можуть бути розташовані в різному порядку. Важка зубна борона призначена для видалення грудок грунту, розпушування і підтримки вологи всередині шару. Застосування їх особливо актуальне на глинистому та суглинистому грунті. Навантаження на один зуб може досягати до 3 кг, а глибина розпушування до 8 см. Середня зубна борона відрізняється подібною конструкцією, але призначена для обробки озимих посівів навесні. Навантаження на один зуб не перевищує 2 кг, а глибина розпушування - 6 см. Тому для глинистих ґрунтів такий агрегат не підходить. Легкі моделі на трактор призначені для передпосівного обробітку землі. Технічні показники такі: навантаження на один зубець не більше 1 кг, глибина розпушування не перевищує 3 см. Борона зубна працює за простим принципом: передня частина ребра робить розріз у ґрунті, а бічна частина перемішує та руйнує великі брили. Зубці відрізняються квадратним перерізом із косим зрізом.
  2. Пружинна борона на трактор. Цей вид навісного обладнання має зчіпки з широким захватом, вбудовані секції із вигнутими пружинними зубцями. Пружинна борона відноситься до зубових. Застосовується для обробки поверхневого шару землі, передпосівних робіт, знищення бур'янів. Вдосконалена конструкція робить техніку більш продуктивною та швидкою. Основні конструктивні особливості: лонжерон обладнаний поворотним швелером та пружинними зубцями. Тяга та планки виставляють пружини до землі під необхідним кутом. Вібрація сприяє самоочищенню робочих органів. Пружинна борона працює зі швидкістю від 10 до 15 км на годину. Конструкція представлена ​​у вигляді секцій.
  3. Сітчаста борона. Конструктивно є сітчасте полотно зі ланками зі сталі. Застосовується на землях, де вирощується картопля, з метою весняної передпосівної обробки.
  4. Дискова борона. Конструкція передбачає наявність дисків з вирізами за необхідним кутом. При їзді диски починають обертатися і розрізати шари ґрунту, змішувати та розпушувати його. Основне застосування: посівна обробка на пасовищах, луках і сіножаті, лущення стерні після роботи комбайна. Дискові борони застосовують на болотистому ґрунті.

Борона зубна у Києві: ціна та доставка

Придбати навісне обладнання у Києві та інших містах країни для тракторів, мінітракторів та мотоблоків можна у нашому інтернет-магазині. В асортименті борона зубна та пружинна важкого, середнього та легкого класу за вигідною ціною. Доставка здійснюється по всій Україні.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs