Ніякої передоплати!

Всі новини

 • 24.05.2023
  Чи варто купувати міні-трактор б/у в Україні?

  У сільському господарстві найбільш затребуваним та універсальним транспортом вважається мінітрактор. Перед покупкою багато хто стає перед питанням, який вибрати краще мінітрактор, новий або уживаний. Нові та підтримані моделі мають як переваги, так і недоліки. У цій статті ми розповімо про всі нюанси купівлі універсальної техніки, про ризики підтриманих міні-тракторів.

 • 24.05.2023
  Топ мототракторів Кентавр у 2023 році

  Мототрактори мають велику популярність в Україні, тому що продаються за доступною ціною і застосовуються в різних сферах. Одним із провідних виробників сільгосптехніки є Кентавр. Під цією торговою маркою випускається транспорт від китайського виробника ДВ. У модельному ряді бренду представлені моделі потужністю від 15 до 20 кінських сил. У цій статті ми розповімо про відмінності мототракторів Кентавр та найпопулярніші моделі цього року.

 • 27.04.2023
  Топ-5 дешевих мінітракторів у 2023 році

  Поширеність та розвиненість сільськогосподарської сфери в Україні підвищує попит на таку техніку як міні-трактор. Компактний та маневрений агрегат замінює відразу кілька видів обладнання, справляється з великими площами роботи та швидко окупається. На сьогоднішній день асортимент міні-тракторів обчислюється сотнями моделей від китайських, українських, японських, європейських виробників. У цій статті ми розкриємо секретний топ-5 найдешевших міні-тракторів за останній рік.

 • 27.04.2023
  Топ-5 квадроциклів 2023 року: найкращі моделі

  Квадроцикл - улюблений транспортний засіб, який застосовується для активного відпочинку в умовах бездоріжжя. В Україні мототехніка має особливий попит, тому що в нашій країні велике роздолля природних умов. Перед тим як вибрати квадроцикл, представляємо вашій увазі топ найкращих моделей з відмінностями та перевагами. Інтернет-магазин Мотокосмос є офіційним дистриб'ютором найвідоміших виробників мототехніки з усього світу.

 • 29.03.2023
  Крутий мінітрактор для саду та городу: топ найкращих моделей
  Мінітрактор – універсальний та багатофункціональний транспорт для саду, городу, дачі. До нього можна підключати десятки різних навішування та причіпних пристроїв, після чого виконувати сільськогосподарські, комунальні, будівельні роботи. Сьогодні на ...
 • 29.03.2023
  Як вибрати квадроцикл для полювання та риболовлі: топ брендів та моделей
  Квадроцикли активно використовуються як зручний транспорт для полювання та риболовлі. Він по праву вважається королем бездоріжжя, тому що ніякі перешкоди,будь то болотисті краї, зоране поле або схили, не стануть для нього проблемою. Але так як квадро...
 • 27.02.2023
  ТОП генераторів для дому та квартири в Україні за 2023 рік
  У сьогоднішніх реаліях генератори стали незамінним обладнанням не лише для професійної сфери та бізнесу, а й у побутових умовах. На даний момент можна придбати обладнання потужністю від 1 до 1000 кВт і вище. Тому часом вибрати найкращий генератор для...
 • 09.11.2022
  У яких випадках необхідні права на квадроцикл та яку категорію відкрити в Україні?
  Якщо з категоріями прав на мотоцикл, легковик все зрозуміло давно, то квадроцикл – це відносно новий вид транспорту. Тому в групах соціальних мереж, форумах часто точаться суперечки на рахунок отримання прав водія на рахунок посвідчення на ATV.
 • 21.10.2022
  Державна реєстрація трактора в Україні: правила оформлення
  Після придбання трактора кожен власник замислюється про необхідність реєстрації. Правила оформлення в Україні щороку доповнюються. Тому важливо отримувати достовірну та актуальну на цей рік інформацію.
 • 21.10.2022
  Який найкраще вибрати дитячий квадроцикл?
  Розглядаючи варіанти квадроциклів для дитини, важливо орієнтуватися на такі критерії як вік, потужність, розміри, технічні характеристики безпеки, дизайн. Який вибрати квадроцикл для дитини 5-7 років? Що краще підійде для підлітка?
Наші бренди
 • © 2012—2023 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs