Ніякої передоплати!

Всі новини

 • 30.11.2023
  Як вибрати генератор для приватного будинку?

  Наявність автономного джерела електроенергії може знадобитися в різних ситуаціях. Навіть у районах, де є стабільне централізоване енергопостачання, внаслідок несприятливих погодних умов або з інших причин воно різко може припинитися. У результаті страждає не тільки побутовий комфорт кожної людини, оскільки постійно використовується велика кількість електроприладів.

 • 30.11.2023
  Який генератор краще - бензиновий чи дизельний?

  З огляду на підвищений попит на автономні генератори електроенергії, асортимент їх представлений у різних виробників теж досить широкий. До того ж регулярно модельний ряд оновлюється, удосконалюються експлуатаційні характеристики, пристрій. У продажу є дизельний або бензиновий генератор.

 • 08.11.2023
  Рейтинг мотоблоків: найкращі мотоблоки в Україні за 2022-23 роки
  Мотоблок є найкомпактнішим і фінансово доступним транспортним засобом для обробки землі. У топі найкращих мотоблоків є як бензинові, так і дизельні моделі. Очолюють рейтинг китайські виробники, тому що їхня продукція різноманітна, доступна і досить х...
 • 08.11.2023
  Як правильно обкатати мотоблок та двигун?
  Мотоблок на базі бензинового двигуна або дизельного - чудовий помічник у сільському господарстві. За допомогою нього здійснюють практично всі роботи на городі, у саду, та на присадибній ділянці і так далі. В Україні поширене життя у приватних будинка...
 • 28.09.2023
  Чим відрізняється японський мінітрактор від китайського?

  Малогабаритна техніка сьогодні найпопулярніша і вигідна за всіма параметрами. Для площі землі до 20 Га немає сенсу брати повноцінний дорогий трактор, який не окупиться за кілька років і навіть не зможе виконувати роботу на невеликих ділянках землі.

 • 28.09.2023
  Підготовка мотоблоку до зими: загальні правила експлуатації взимку року

  Мотоблок - один із найбільш затребуваних транспортів у сільському господарстві України. Його застосовують для обробки землі, догляду за газоном та садом, вивезення сміття, прибирання території. Багатофункціональність робить мотоблок незамінним транспортом для малого сільського господарства.

 • 31.08.2023
  Яка різниця між мотоциклом та квадроциклом? Переваги і недоліки

  Позашляховий транспорт все більше набирає популярності в Україні. До позашляховиків відносять різні види техніки. У цій статті ми розберемо два основні види: мотоцикли та квадроцикли. Опишемо їх переваги та недоліки, допоможемо з вибором того чи іншого транспорту. Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується на продажу мототехніки українського та зарубіжного виробництва. У нашому каталозі ви знайдете всі види мотоциклів та квадроциклів різної кубатури та комплектації.

 • 31.08.2023
  Чи варто купувати міні-трактор для невеликої ділянки землі?

  В наш час важко уявити навіть маленьке господарство без сучасної техніки. Одним із найбільш затребуваних транспортів у сільському та комунальному господарстві вважається мінітрактор. Механізація праці суттєво підвищує продуктивність та врожайність земельних угідь. Перед покупкою сучасного транспорту багато хто задається питанням "чи варто купувати мінітрактор для невеликої ділянки і як його вибрати". Щоб відповісти максимально ємно та доступно на нього, ми вирішили виділити всі аспекти вибору та оформити до статті. Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується на продажу малогабаритної та великогабаритної сільгосптехніки в Україні та завжди допоможе з вибором необхідного транспорту.

 • 03.08.2023
  Що краще мотоблок чи мототрактор?

  Сільськогосподарська техніка представлена широким асортиментом. У каталозі нашого інтернет-магазину можна побачити такі варіанти транспорту: мотоблоки, мототрактори, мінітрактори, великогабаритні трактори, спеціалізована техніка. Для невеликих площ землі доцільно використовувати мотоблок чи мототрактор. Але що з цього краще, мало хто знає. У цій статті ми розповімо, що краще купити, мотоблок або мототрактор в Україні залежно від конкретних завдань.

 • 02.08.2023
  Чи потрібні права на мінітрактор?

  Перед покупкою міні-трактора, багатьох цікавить питання, чи потрібні права на міні-трактор. У цій статті ми розповімо про те, чи потрібно їх отримати та які саме документи підходять для експлуатації транспорту в Україні.

Наші бренди
 • © 2012—2023 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs