Ніякої передоплати!

Всі новини

 • 29.05.2024
  Основні відмінності мотоблоку та мототрактора

  При виборі між мотоблоком і мототрактором важливо враховувати їх функціональні можливості, сферу застосування, переваги та недоліки. У цьому тексті ми розглянемо основні відмінності між цими типами техніки і розберемося, що краще мотоблок або мототрактор.

 • 28.05.2024
  Як підібрати колеса для мінітрактору

  Підбір коліс для мінітрактора - це важливий крок для забезпечення його ефективної роботи та довговічності. Правильний вибір шин та дисків значно покращує продуктивність, прохідність та стійкість техніки. У цьому тексті ми розглянемо, як вибрати колеса для мінітрактора, враховуючи різні аспекти та параметри.

 • 24.05.2024
  Привід для квадроцикла: всі нюанси підбору

  Правильний вибір приводу квадроцикла (ATV) відіграє ключову роль у його продуктивності, довговічності та зручності використання. Існують два основні типи: ланцюговий привід квадроциклу та карданний.

 • 23.05.2024
  Міні-трактори: все про міні-трактор

  Міні-трактори широко використовуються в різних сферах діяльності завдяки своїй універсальності та компактності. Мінітрактор це чотириколісний багатофункціональний транспорт, що застосовується у різних галузях.

 • 22.05.2024
  Види масел для квадроциклів та їх особливості

  Правильний підбір масла для квадроцикла (ATV) є ключовим фактором, що забезпечує довговічність і надійну роботу двигуна та інших компонентів квадроцикла. Масла для квадроциклів поділяються на декілька видів, кожен з яких має свої особливості і призначений для різних умов експлуатації.

 • 01.05.2024
  Топ-5 найкращих моделей мінітракторів в Україні

  Без техніки в сільському господарстві і фермерстві вже неможливо обійтися. Навіть у дрібному угідді потрібен такий професійний помічник як міні-трактор. Завдяки широкому розмаїттю моделей, кожен може підібрати собі відповідний міні-трактор для своєї ділянки, з урахуванням площі та робіт, які будуть виконуватися.

 • 30.04.2024
  5 причин чому варто купити квадроцикл

  Багато хто думає, що квадроцикл є простим і багатофункціональним транспортом для забави. Але якщо заглибитися в практичні дані про нього, то ви можете здивуватися, наскільки він універсальний і корисний у повсякденному житті.

 • 30.04.2024
  Квадроцикл для господарювання: який вибрати?

  Універсальний транспорт використовується активно в туризмі, сільському господарстві, будівництві та охоронних об'єктах. Відрізняється відносно компактними розмірами, недорогою ціною, високою прохідністю, досить добрими тяговими показниками. Тому в Україні ця техніка має великий попит.

 • 24.04.2024
  Топ-4 японських мінітрактори в 2024

  Аграрії та фермери у багатьох країнах оцінюють на високому рівні японські мінітрактори. Техніка від даних виробників відрізняється довговічністю, високою функціональністю та технологічністю, а також маневреністю.

 • 12.04.2024
  Який китайський мінітрактор кращий? Як вибрати транспорт бюджетного та середнього сегменту

  Приваблива ціна та широкий асортимент багатьох заманює у мережі китайської продукції. Міфи про шлюб і низьку якість давно розвіяні. На сьогоднішній день мінітрактор із Китаю вважається одним із найбільш затребуваних в Україні.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs