Ніякої передоплати!

Послуга Trade-In: хороша можливість заощадити при покупці нової техніки!

Услуга Trade-In

Ваша техніка (назва, рік випуску)
Контактний телефон
Коментар
* Обов'язково для заповнення

Задумалися про покупку нового трактора, але Вас зупиняє думка про продаж старої техніки? Тепер ми самі про неї подбаємо! Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує нову послугу Trade-In, за допомогою якої Ви можете добре заощадити. Послуга полягає в тому, що вартість мототехніки, яку Ви використовували раніше, приймається в залік вартості нової техніки.

Послуга поширюється на мототрактори, мінітрактори, квадроцикли (ВІД 2012 РОКУ ВИПУСКУ)

Послуга Trade-In: як це працює? Розберемо на прикладі!

Ви є власником мототрактора Гарден Скаут Т-18, купленого в 2015 році. Техніка працює досить добре, але вже має чималий пробіг і деякі подряпини на корпусі. Саме час поміняти мототрактор на новенький Скаут Т-18 Generation II 2019 года!

Що для цього потрібно?

  1. Надати нам повну інформацію про мототракторе, який Ви бажаєте обміняти (Ви можете заповнити заявку на сайті Мотокосмос або зв'язатися з експертом по телефону).
  2. Отримати висновок експерта з оціночною вартістю Вашої техніки, яка залежить від року випуску, терміну експлуатації та технічного стану мототрактора.
  3. Якщо Вас влаштовує сума викупу - оформити замовлення на нову техніку і чекати кур'єра! Наш фахівець привезе Вам новенький мототрактор, тут же забере стару техніку, а її вартість відніме із суми оплати.

От і все! Купівля бу техніки відбувається швидко, ми цінуємо Ваш час!

Вам не доведеться самостійно займатися перепродажем, шукати клієнтів, приводити техніку в "товарний вигляд" - в першу чергу, нас цікавлять технічні характеристики машини. Не турбуйтеся, якщо Ваша техніка не в ідеальному стані! Ми викуповуємо навіть ті трактори, які потребують ремонту. В такому випадку ми прораховуємо вартість необхідних запчастин і роботи фахівців і віднімаємо її від кінцевої вартості техніки.

Обмін старої техніки на нову: переваги

  • Економія часу. Продаж бу техніки - справа не швидка. Вам не доведеться розміщувати оголошення, приймати дзвінки і показувати техніку вибагливим покупцям.
  • Безпека. Операція відбувається з офіційним магазином. В даному випадку ймовірність обману, яка є при продажу "з рук в руки", виключена.
  • Можливість кредитування. Якщо Ви накопичили не всю суму, необхідну для покупки нової техніки, Ви можете взяти кредит на залишок суми, а вартість старої техніки покриє суму першого внеску.

Ви можете продати бу мототрактор, продати бу мінітрактор, продати бу квадроцикл нам. Послуга Трейд Ін поширюється на техніку ВІД 2012 РОКУ ВИПУСКУ! Чим нижче кількість мотогодин і тривалість експлуатації, тим вище оцінна вартість.

Купівля техніки з послугою Трейд Ін ніяк не відрізняється від стандартної процедури покупки будь-мототехніки. Ви точно так же отримуєте повний комплект документів, запасні інструменти, знижки на навісне, напівнавісними і причіпне обладнання.

Ви можете обміняти техніку, куплену у нас, або в будь-якому іншому магазині.

Викуп мототехніки

Якщо Ви ще не зважилися на нову покупку, але бажаєте продати техніку швидко і без зайвих клопотів - залишайте заявку на викуп техніки! Ми готові купити бу мототрактор, купити бу мінітрактор, купити бу квадроцикл. Оцінка відбувається онлайн або у нас на майданчику. Якщо попередня оцінна вартість Вас влаштовує, Ви можете самостійно привезти машину до нас або ж замовити кур'єра, який за доплату забере техніку на Вашу адресу. Вартість виїзду до клієнта обговорюється індивідуально. Якщо угода проходить вдало, Ви отримуєте гроші на місці!

Контактні дані нашого магазину, адреси майданчиків та іншу інформацію Ви можете знайти на сайті Мотокосмос.

У Вас залишилися питання? Зв'яжіться з нашим менеджером! Ми з радістю проконсультуємо Вас.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs