Ніякої передоплати!

Продаж генераторів

Генератори: всі види та застосування

Військові дії спричинили проблеми з електрикою в багатьох регіонах країни. Тому купити генератор для будинку зараз – базова потреба кожної сім'ї та підприємця. На сьогоднішній день існує безліч видів генераторів електроенергії, що відрізняються між собою потужністю, що вимірюється в кілоВатах, розмірами, способом запуску, паливною системою та ціною. Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує вашій увазі широкий асортимент дизельних, інверторних і бензинових генераторів електрику з недорогою вартістю. У цій статті розглянемо види, застосування та критерії вибору даного обладнання.

Які види генераторів бувають?

За типом паливного забезпечення генератори для дому та квартири можуть бути бензиновими, дизельними, газовими та комбінованими. За ціновою політикою найпоширенішими вважаються перші два види.

Особливості бензинових генераторів електрики

Техніка працює на базі двигуна внутрішнього згоряння та електрогенератора. Як паливо використовується бензин. Сучасні бензинові генератори укомплектовані електро стартером для швидкого та комфортного запуску, стабілізатором напруги 220/380 Вольт для зниження ризику стрибків електрики, системою захисту від перевантажень, контролером витрати олії. Щоб зменшити шум під час роботи бензинового та інверторного генератора, обладнання оснащується захисним кожухом.

До переваг бензинових генераторів відносять:

  1. Діапазон потужності. У каталозі представлено понад сто моделей з потужністю від 1 до 15 кіловат. Компактні міні-генератори призначені для забезпечення електрикою невеликих будинків та квартир. За конструкційною масою найлегшими вважаються інверторні моделі. Більш важкі та громіздкі рамні бензинові генератори електроенергії.
  2. Бюджетна цінова політика. Найдешевше можна купити генератор для квартири чи будинку бензинового типу.
  3. Простий запуск навіть узимку. Є різні варіанти включення бензинового генератора, залежно від комплектації, це може бути ручний пуск, автозапуск або вбудована автоматика з дистанційним керуванням.
  4. Широкий спектр застосування.

Де використовують бензинові генератори?

Дане обладнання активно експлуатується для забезпечення електрикою приватних будинків та дач, будівельних майданчиків, на виїзних фотосесіях, офісних приміщеннях, громадських заходах. Також можливе застосування бензинового генератора на відпочинку. Для цих цілей призначені переносні пристрої у вигляді валіз.

Дизельні генератори: різновиди та застосування

Дизельний генератор купити варто не тільки для аварійного джерела світла, але й для постійного. Його активно застосовують для забезпечення електрикою в освітніх та медичних установах, сільському господарстві, у побутовій сфері, будівництві, легкій та важкій промисловості, торгівлі, офісних та банківських організаціях. Всі види дизельних генераторів електроенергії відрізняються між собою конструкцією, вагою, потужністю двигуна, способом переміщення, додатковою комплектацією.

Міні дизельні генератори електрики можна переносити вручну, перевозити в машині та використовувати на риболовлі, у туристичних походах та на дачі. Для забезпечення електрики доцільніше застосовувати пересувні генераторні станції. Стаціонарні моделі призначені для видачі електрики у великих житлових, комерційних та промислових об'єктах. За способом включення дизельні генератори можуть бути оснащені ручним пуском у вигляді спеціального важеля, автозапуском, автоматикою та дистанційним керуванням.

Переваги дизельних генераторів:

 • Безшумна робота в порівнянні з іншими видами електрообладнання
 • Ремонтопридатність – завдяки простоті конструкції їх можна ремонтувати
 • Економне споживання палива та повноцінне згоряння матеріалу за рахунок особливої конструкції
 • Високий рівень надійності та захисту – практично всі дизельні генератори укомплектовані стабілізатором напруги 220/380 Вольт
 • Екологічна безпека
 • Портативні розміри та автономна робота
 • Високий моторесурс – особливо це стосується моделей, оснащених рідинним охолодженням мотора
 • Повна комплектація – електричний стартер, захист від механічних впливів, навколишнього середовища, аварійна кнопка вимкнення, стабілізатор напруги, контроль олії.

Інверторні генератори: особливості сучасних агрегатів електрики

Один з останніх винаходів у сфері генераторних установок електроенергії – інверторні генератори. Їх також називають цифровими за рахунок вбудованих електронних технологій. Інверторні моделі відрізняються компактністю, міні габаритами, безшумною роботою, чистим та стабільним змінним струмом. Середній шум від роботи інверторного агрегату дорівнює 60 децибелів. Тому його можна використовувати у квартирах та всередині інших приміщень.

Інверторний генератор обладнаний регулятором змінного струму, що видається, завдяки чому виключені збої вихідної напруги 220/380 Вольт і значно зменшує

споживання палива.

До переваг інверторного генератора відносять:

 1. Економна витрата палива. Це один із найбільш вирішальних плюсів інверторів, тому що для видачі електрики інше обладнання потребує великої кількості палива. Завдяки регулятору електроенергії, що видається, мінімізуються витрати паливних матеріалів і знос деталей.
 2. Чистіший і стабільніший змінний струм. Це особливо важливо для чутливої до перепадів та збоїв техніки, а саме холодильників, комп'ютерного обладнання, принтерів, пральних машин.
 3. Безшумна робота. Інверторні моделі видають такий самий по силі звук як холодильник. У середньому показник шуму вбирається у 60 децибелів.
 4. Компактні розміри. Найменші та зручні інверторні генератори. Їхні міні розміри дозволяють поміщати в квартирах, брати із собою на пікнік, виїзний захід. Такі компактні розміри пов'язані з відсутністю потужної вентиляції, яка не потребує інверторів.
 5. Високий рівень захисту від впливу навколишнього середовища та механічних пошкоджень. Тому інверторну техніку можна використовувати як усередині приміщення, так і на свіжому повітрі.
 6. До недоліків інверторів відносять досить невеликий асортимент та діапазон потужності мотора. Міні агрегати видають світла на 1-2 кіло Ват, а максимально важкі та потужні – 8-9 кіло Вата. Тому інвертори не в усіх галузях актуальні.

Недорогий генератор в Україні

Купити недорогу генераторну техніку можна у нашому

інтернет-магазині. В асортименті ви знайдете бензинові, дизельні та інверторні генератори за дешевими цінами. Є моделі для квартир та маленьких будинків, офісів та будівельних майданчиків, промисловості та медичних закладів. Однофазна 220 і трифазна 380 Вольт напруга. Різноманітність брендів та широкий діапазон потужності двигуна. Для замовлення залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Часті питання про вибір генератора

Де поставити генератор у приватному будинку?

Генератор для приватного будинку найкраще встановити в окремому приміщенні або на вулиці в приміщенні будинку. Головне, щоб генератор був захищений від попадання води, пилу та інших несприятливих факторів.

Якій потужності має бути генератор для дому?

Потужність генератора для будинку залежить від кількості споживаної електроенергії. В середньому для будинку площею до 150 квадратних метрів достатньо генератора потужністю від 5 до 10 кВт.

Якій потужності має бути генератор для квартири?

У разі аварії або відключення електрики, для забезпечення базових потреб в електроенергії достатньо портативного генератора потужністю від 1 до 3 кВт. Однак установка генератора в квартирі може бути виправдана в особливих випадках, наприклад, якщо в квартирі встановлені спеціалізовані електроприлади, що потребують додаткової потужності.

Часто задавані питання про генератори

❓ Які види генераторів існують?

⭐ Генератори можуть бути дизельними, бензиновими та газовими. Кожен з цих видів має свої переваги та недоліки.

❓ Які торгові марки генераторів популярні в Україні?

⭐ Серед найпопулярніших торгових марок генераторів в Україні варто виділити Kraft&Dele, Pramac, Fogo, Matari та Warrior.

❓ Як впливає на ціну генератора?

⭐ Вартість генераторів залежить від багатьох факторів. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати генератор від 8000 до 12 000 000 грн.

❓ Як відбувається доставка генераторів?

⭐ Доставка генератора в нашому магазині є безкоштовною. Генератори до 150 кг можуть бути доставлені поштовою службою. Тяжкі та великі генератори в кожуху доставляються транспортом нашої компанії до місця установки.

❓ Які параметри важливі при виборі генератора?

⭐ При виборі генератора важливо знати всі необхідні параметри, які допоможуть безпечно включати електроприлади при відключенні електрики в мережі. Також варто пам'ятати, що потужність варто розраховувати з невеликим запасом.

❓ В яких випадках варто використовувати генератори?

⭐ Сфера використання генераторів суттєво розширилася в Україні. При відключенні електроенергії генератори надають можливість магазинам, аптекам, лікарням, приватним та багатоквартирним будинкам і багато чому іншому функціонувати.

Фільтр
Ціна
 •  —  грн 
Наявність
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs