Ніякої передоплати!

Коси для мінітрактора

Косарки для мінітрактора купити в Україні

На сьогодні в Україні дуже популярним є розведення домашньої худоби. Як правило в літній період не виникає ніяких проблем з пошуком їжі для тварин. Але з появою холодів і всю зиму їх необхідно годувати сіном і соломою. Вона коштує не малих коштів, якщо ваше господарство складається з безлічі тварин, тому багато досвідчених фермерів заготовляють сіно заздалегідь на всю зиму. Для цього необхідна наявність певного набору інструментів, за допомогою яких зробити це можна швидко і якісно. Одними з головних обладнань є коси для мінітрактора. Коси для мінітракторів бувають різних типів, але призначені для однієї й тієї ж мети.

Види й призначення косарок для мінітракторів

  • Роторні коси. Такий тип дуже популярний і користується великим попитом в нашій країні. Вони невибагливі у використанні, і мають ряд незаперечних переваг. Роторна косарка для мінітрактора приводиться в дію за рахунок валу відбору потужності трактора (ВВП) і карданного валу, який зроблений з двох частин. Цей вал обертає шестерні валу механізму, які крутять два диски, на них встановлено по чотири ріжучих ножі. Головною особливістю конструкції є те, що ці диски крутяться в різні боки й при покосі трави складають її в один рівний валок. Цей валок простіше збирати й робити з ним наступні операції. Найчастіше після покосу, ці валки сушать, збирають в один великий валок і потім за допомогою спеціального преспідборщика роблять невеликі за розмірами тюки. Їх легко можна завантажити на причіп, перевезти й зберігати під накриттям. Як правило, виробляють роторні косарки з шириною захвату від 100 до 160 сантиметрів. Важливим фактором є використання цього обладнання комунальними службами при покосі трави у важкодоступних місцях, на великих схилах і вибоїнах уздовж трас і сільських доріг.
  • Сегментні коси. Вважаються менш популярними на сільськогосподарському ринку України, але мають свої переваги й відмінні характеристики в порівнянні з роторними. Встановлюються на мінітрактора з номінальною потужністю від 24 кінських сил і приводяться в дію за допомогою ВВП (валу відбору потужності) міні-трактора і спеціального двоскладового карданного валу. Робочим елементом є спеціальне ріжуче полотно з ножами, які швидко рухаються з боку в бік зрізуючи пагони дерев і траву. З недоліків такої конструкції можна назвати нерівномірний зріз, і тому трава залишається по всьому периметру скоса. Але головною і незаперечною перевагою є низька вартість самого обладнання і змінних ріжучих полотен. В Україні сегментні купити коси для мінітрактора можна з шириною захвату 140, 160 і 180 сантиметрів.

Щоб ще краще розуміти, у чому полягають відмінності між роторною та сегментною косаркою для мінітрактора, розглянемо їх особливості у вигляді спеціальної таблиці.

 

Роторна косарка

Сегментна косарка

Особливості конструкції

Є рамою, на якій зафіксовано кілька ріжучих дисків.

Конструкція нагадує велику кількість ножиць, що зрізають траву

Особливості експлуатації

Роторна косарка - ідеальне рішення для обробки мінітрактором заболочених, засмічених, нерівних ділянок

Сегментна косарка має захисний кожух, завдяки якому її можна експлуатувати за будь-якої погоди. Ця модель може встановлюватися не тільки на мінітрактор, а й на ручну сільськогосподарську техніку

Цілі застосування

Видалення із поверхні земельної ділянки бур'янів, скошування трави на пасовищах

Видалення бур'янів, сухої трави, скошування висаджених зернових культур. Сегментна косарка легко скошує рослини з товщиною стебла 1 см

Вимоги до обслуговування

Роторна косарка має просту конструкцію, не викликає складнощів у процесі експлуатації, не вимагає частого технічного обслуговування

Вимоги до обслуговування у навісного обладнання вищі

Вимоги до чистоти ділянки

Диск з ножами роторної косарки має захист від каменів

Сегментна модель може експлуатуватися тільки на чистому полі, без каменів

Продуктивність

Нижче, ніж у сегментних моделей

Досягає високих позначок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тепер, володіючи основною інформацією, ви можете вирішити, що краще - роторна косарка для мінітрактора або сегментний варіант. У будь-якому випадку купити навісне обладнання на вигідних умовах не складе труднощів, якщо ви оформлятимете придбання через інтернет-магазин Мотокосмос.

Рекомендації при виборі косарки для мінітрактора

При виборі такого дорогого обладнання покупцеві необхідно орієнтуватися на рельєф оброблюваної території, адже якщо рельєф складний і вибоїстий, і ділянка досить великого розміру - необхідно придивитися до покупки сегментної косарки, яка може здійснити покіс на великих за розміром полях за короткий проміжок часу. Але якщо ділянка рівна, порівняно невелика, і головним завданням є заготівля корму для домашньої худоби на зимовий період, то необхідно купувати роторну косарку для мінітрактора.

Важливим фактором є виробник навісного обладнання. Адже від якості виробу буде залежати як продуктивність, так і час експлуатації обладнання. Не варто купувати найдешевше обладнання, адже воно швидше за все не виправдає ваших очікувань.

Додатково слід враховувати доступність коси в обслуговуванні. Якщо країна її виробництва - Україна, придбати комплектуючі для навісного обладнання буде значно простіше. Та й ціна запчастин виявиться доступнішою. Що стосується будь-якої імпортної косарки, з пошуком деталей для неї можуть виникнути певні проблеми, а ціна товару виявиться вищою. Зате рівень надійності такого обладнання для мінітрактора часто перевершує вітчизняні варіанти.

Щоб прийняти правильне рішення, врахуйте ці фактори: надійність косарки; скільки коштує нове обладнання; тривалість гарантії від виробника; доступність комплектуючих, які можуть знадобитися для обслуговування; ціна деталей для агрегату.

Коси на мінітрактор купити

У нашому сучасному інтернет-магазині Мотокосмос, який спеціалізується на продажу сільськогосподарської техніки та додаткового навісного і причіпного обладнання до неї, ви можете купити коси для мінітрактора, ціна яких істотно нижче, ніж в інших інтернет-магазинах та торгових майданчиках України. Ми доставимо ваше замовлення протягом п'яти робочих днів з моменту оформлення замовлення.

Плюс, працюючи з інтернет-магазином Мотокосмос, ви обов'язково відзначите наступні переваги вибору продавця:

  1. Широкий модельний ряд навісного обладнання для мінітрактора, що гарантує вдалий вибір коси.
  2. Можливість купити роторну або сегментну косарку у кредит для зменшення навантаження на бюджет.
  3. Доступність консультації з менеджером магазину для спрощення процесу вибору коси для мінітрактора.
  4. Можливість купити косу від польського, українського, китайського, іншого виробника - залежно від ваших побажань та вимог.
  5. Отримання коси з офіційною гарантією від виробника.

Будьте впевнені, вибираючи для придбання косарки інтернет-магазин Мотокосмос, ви робите абсолютно правильно. В результаті співпраці з нами вдасться отримати надійне навісне обладнання для мінітрактора від відомого виробника, оформивши його придбання на вигідних умовах.

Фільтр
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs