Ніякої передоплати!

Інверторні генератори

Інверторний генератор електрики з напругою 220/380 Вольт: які бувають і де купити?

Недорогі електрогенератори в даний час - життєво важливе базове обладнання, яке замінює деякий період енергосистему. За своїм типом всі види поділяють на бензинові, дизельні та інверторні. Одним з найкращих за якістю струму та габаритами вважається інверторний електрогенератор. Його можна встановити в багатоповерховому будинку в квартирі, можна взяти в похід або пікнік, на дачу. Купити генератор інверторний - подбати про електрику заздалегідь і не зіткнутися з проблемою, коли немає світла і нема на чому приготувати поїсти, ніяк не підключити бездротовий інтернет і так далі.

Чим відрізняються інверторні генератори електроенергії?

У порівнянні з іншими видами обладнання, що видає електрику, недорогі інверторні генератори дають чистіший струм і не потребують постійних високих оборотів двигуна. При цьому електрична енергія відповідає необхідному рівню живлення для всіх приладів у будинку та напрузі 220/380 Вольт. У порівнянні з бензиновими генераторами інверторні відрізняються більш простою і надійною конструкцією, міні габаритами, широким діапазоном змінного струму, що видається, безшумною роботою мотора.

Інверторні моделі можуть автоматично знижувати потужність обладнання при необхідності і тим самим заощаджувати паливо, що споживається.

До переваг інверторних міні генераторів з напругою 220/380 Вольт відносять:

  1. Висока якість змінного струму. Електо енергія, що видається цим приладом, якісніша. Нещодавно в наших будинках не було стільки електронної техніки, необхідної високих потужностей електрики. Але зараз у кожному будинку, квартирі чи офісі є комп'ютери, принтери, роутери, елементи сигналізації, холодильники та телевізори. Для всіх цих предметів вкрай важливою є відсутність перепадів напруги електроенергії.
  2. Економне споживання палива. Завдяки автоматичному регулюванню оборотів двигуна, інверторний генератор електрики споживає менше палива. На один 1 кіло Ват електроенергії йде в 4 рази менше бензину, порівняно зі звичайними моделями генератора.
  3. Компактні розміри. Плата процесора на інвертор має міні розміри, до того ж не потребує важких обмоток та великих габаритів вентиляційної системи. Завдяки чому, інверторний генератор електрики за вагою та параметрами вдвічі менший за звичайні. Також це дозволяє випускати у продаж переносні або ручні міні моделі, для переміщення яких не знадобиться транспорт та причіпні пристрої.
  4. Низький рівень шуму. Ще одна вагома перевага інверторних генераторів – безшумність роботи. Завдяки спеціальному захисту обладнання видає мінімальний шум у децибелах до 66 одиниць. Насправді це можна описати як легке бурчання, а чи не гуркіт як у бензинових моделях.
  5. Високий рівень захисту від зовнішніх факторів. Інверторний генератор електрики можна розміщувати просто неба, він не боїться дощу та снігу. Якісна герметизація корпусу виключає попадання вологи та пилу в обладнання.

Недоліки міні інверторів

Говорячи про переваги даного замінника електрики, варто згадати деякі недоліки. Насамперед за такі суттєві плюси потрібна досить висока ціна. Порівняно із звичайними бензиновими приладами, інвертори коштують у два-три рази дорожче. Але з часом така покупка швидко окупається, так як дорога електро система не схильна до плавлення і псування, а сам прилад споживає в кілька разів менше палива.

Ще один не особливо важливий мінус – мізерний вибір обладнання. Виробників, які випускають інверторні генератори, також можна порахувати на пальцях руки. Тому купити інверторний генератор не в кожному магазині вийде.

Також дані прилади обмежені потужністю електрики. Максимальний показник досягає 9 кіло Ватт. Цього достатньо для застосування у побутовому господарстві великого будинку з електронасосом та опалювальним обладнанням у кімнатах. Для виїзду на природу або пікнік підійде модель з потужністю електрики, що видається, в 1-2 кіло Ватт. Для освітлення та обігріву невеликого приватного житла чи квартири достатньо буде інвертора з потужністю 5 кіло Ватт.

Як класифікують інверторні генератори електроенергії?

Всі інверторні електрогенератори класифікують за потужністю, способом управління, конструктивним особливостям:

  1. Потужність від 1 до 9 квт. Переносні або ручні моделі недорогі видають зазвичай не більше 3 Квт з напругою 220/380 Вольт і мають вагу в 8-10 кг. Виглядають у вигляді невеликої валізи. Зручні та компактні, прості у використанні. Середні інвертори видають електрики до 6 кВт і вже важать близько 100 кг. Виглядають як моноблоки з колісною базою для зручного переміщення у приміщенні та на вулиці. Підходять для квартир та невеликих приватних будинків. Важкі інверторні генератори електрики видають до 9 кВт і важать понад 100 кг. Застосовуються у масштабних спорудах для поповнення великої кількості енергії.
  2. Керування. За типом управління інвертори можуть бути з ручним запуском, електростартом, дистанційним керуванням та блоком автоматики ATS. Моделі з ручним запуском відрізняються невеликою масою і легко включаються, для цього необхідно потягнути не себе витяжний трос. Деякі з таких приладів доповнені електростартером та запускаються за допомогою повороту ключа запалювання. Більш дорогі інверторні генератори оснащені автоматикою із автозапуском. Пульт з антеною зручний у застосуванні, тому що є можливість увімкнути обладнання далеко від нього.
  3. Конструкція. За типом будівлі інверторні генератори електрики можуть бути з відкритим та закритим корпусом. У першому випадку представлена рамна конструкція та експлуатація у важких умовах із посиленими навантаженнями. Моделі із закритим корпусом відрізняються захисним корпусом та підвищеним рівнем захисту від зовнішнього впливу.

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує великий асортимент недорогих інверторних генераторів з напругою 220/380 Вольт для побутового та професійного застосування. Вони підходять для квартир, приватних будинків, офісів. Недорогий інверторний генератор відрізняється масою переваг: низьке споживання палива, безшумний двигун, компактні розміри, зручний запуск.

Часто задавані питання про інверторні генератори

❓ Для чого призначені інверторні генератори?

⭐ Інверторні генератори дуже популярні в Україні при використанні в багатоквартирних та приватних будинках, оскільки вони тихі та займають мало місця.

❓ Які бренди інверторних генераторів популярні в Україні?

⭐ Найпопулярніші бренди інверторних генераторів в Україні: Fogo, Champion, Holida, Hyundai та Lifan.

❓ Де можна придбати інверторні генератори?

⭐ На сьогодні в Україні представлений широкий асортимент інверторних генераторів. Вартість таких генераторів в нашому магазині починається від 10000 і може досягати 120000 грн.

❓ Як відбувається доставка інверторних генераторів?

⭐ Інверторні генератори можуть бути доставлені транспортом нашої компанії або поштовою службою. Доставка - безкоштовна.

❓ На що варто звернути увагу при виборі інверторного генератора?

⭐ Оскільки інверторні генератори часто використовуються в приватних будинках та багатоквартирних будинках, особливу увагу при виборі варто звернути на шум роботи, а також максимальний час роботи без дозаправки.

❓ Яка потужність інверторних генераторів?

⭐ Інверторні генератори мають відносно невелику потужність. Але цей тип генераторів ідеально підходить для приватних будинків та квартир, оскільки вони мають невеликі розміри та працюють дуже тихо.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs