Ніякої передоплати!

Картофелесаджателі для мінітракторів

Картоплесаджалки на мінітрактор в Україні: як вибрати ?

Навесні всі власники аграрного транспорту, малого та великого, замислюються про купівлю навісного обладнання для посіву культур. Навісна техніка допомагає механізувати та прискорити процес посадки. Картоплесаджалки досить затребувані в нашій країні, тому що врожайність картоплі висока і це один із базових продуктів після зернових. Перш ніж купити картоплесаджалку для мінітрактора, давайте розберемося в основних умовах, за якими її варто вибирати.

Яку купити картоплесаджалку для мінітрактору?

Картоплесаджалки розрізняють за типом кріплення, кількістю рядів та типом захоплюючого механізму. Для мінітрактора кріплення має бути триточковим. За кількістю рядів для цього транспорту за потужністю та продуктивністю підходить дворядна техніка. Бункери можуть відрізнятись за обсягом. Картоплесадники за типом захоплюючого механізму класифікують на стрічкові та ланцюгові. Стрічкові застосовуються частіше з мотоблоком, продаються за доступнішою ціною. Ланцюгові картоплесаджалки надійніші.

При виборі картоплесаджалки також рекомендуємо звертати увагу на можливість регулювання посадкового кроку, який може здійснюватися також по-різному: за допомогою заміни зірочки на ланцюги, зміни діаметра опорно-рухових коліс. Регулювання глибини посадки проводиться за допомогою сошника. Дворядна картоплесаджалка доступна в широкому розмаїтті в інтернет-магазині Мотокосмос. У нас найвигідніші ціни та оптимальні умови доставки.

Фільтр
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs