Ніякої передоплати!

Картофелесаджателі для мінітракторів

  Картофелесажатель для мінітрактора купити

  На сьогоднішній день вирощування картоплі дуже популярний аграрний бізнес в Україні. Для того щоб самостійно здійснити повний спектр робіт з вирощування картоплі необхідно мати певний набір пристроїв і велику земельну ділянку з плідним ґрунтом. Багато фермерів не мають сільськогосподарської техніки і додаткового навісного обладнання, і їм доводиться наймати дорогу техніку для здійснення всіляких робіт в цій сфері.

  Початковим що необхідно зробити-вибрати мінітрактор, який підійшов би під ваші вимоги. Після придбати почвофрезу і плуг щоб підготувати грунт під посадку коренеплодів. Якщо грунт необхідно удобрювати перед посадкою, тоді ще знадобиться розкидач добрив до мінітрактора. Після чого всі вдаються до складного вибору: картоплесаджувач для мінітрактора купити.

  Види і принцип роботи картоплесаджувачів для мінітрактора

  • Однорядний. Картоплесаджувачі для мінітракторів З одним бункером часто використовуються на невеликих сільськогосподарських підприємствах з розміром засаджується ділянки до 20 соток. Вони легкі по масі, можуть бути встановлені як на двокорпусний плуг, так і на спеціальну раму з дисковими підгортальниками ззаду для засипання посадженої картоплі. Основні робочі вузли однорядного картофелесажателя для трактора: сошник для нарізування борозни, бункер для картоплі, опорні колеса (грунтозацепи) за допомогою яких приводиться в дію картофелесажатель, а також дискові окучники, які засипають бульби грунтом. Однорядні Картоплесаджалки можуть використовуватися з мінітракторами з номінальною потужністю від 16 кінських сил і наявністю триточкової системи роботи з навісним обладнанням.
  • Дворядний. Такий тип картоплесаджувачів для мінітракторів часто використовується на великих територіях від 1 гектара і можуть встановлюватися на мінітрактора від 24 кінських сил з триточковим адаптером для роботи з навісним або причіпним інвентарем. Перевагою дворядного картоплесаджувача для мінітрактора є збільшення продуктивності і швидкості посадки коренеплодів. У багатьох моделях є можливість регулювати глибину посадки і міжряддя, щоб при зборі врожаю не виникало ніяких незручностей з вибором картоплекопача. Але з недоліків можна виділити лише вартість, адже на дворядний картоплесаджувач для мінітрактора ціна може бути в кілька разів вище ніж на однорядний.

  Принцип роботи картоплесаджалок для трактора

  Будь-який тип картоплесаджувача здійснює посадку коренеплодів за один прохід. Спочатку сошник, який встановлений спереду нарізає борозну. Картопля з бункерів надходить в спеціальну шахту за допомогою транспортера з чашечками. Після підгортальники засипають впали бульби землею. Також часто зустрічаються моделі з додатковими бункерами під Мінеральні добрива, які вносяться разом з картоплею. Привід роботи обладнання здійснюють грунтозацепи (металеві колеса). При наявності такого обладнання з посадкою картоплі може впорається одна людина. Вибираючи картоплесаджувач для мінітрактора необхідно враховувати ширину колії техніки, потужність, а також розуміти схему посадки.

  У нашому спеціалізованому інтернет-магазині Мотокосмос ви без зусиль зможете підібрати собі необхідну сільськогосподарську техніку, а також додаткове навісне і причіпне обладнання до неї. Ми з радістю надамо вам якісну консультацію, а після нашим транспортом безкоштовно доставимо вам техніку та обладнання за адресою.

  Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs