Ніякої передоплати!

Заправочні станції

 Істотно заощадити час і оптимізувати роботу допоможуть заправні станції для мінітракторів. Міні АЗС дозволяє заправляти техніку в будь-який час і місце. Такий причіпний агрегат універсальний, заправляти можна будь-яку паливну рідину. З даної міні АЗС заправляються автомобілі, мототрактори і мінітрактори. У відгуках ви можете прочитати, що аграрії часто використовують міні АЗС в сільському господарстві, яка завжди виручає в розпал польових робіт.

Ви можете купити недорого одну або кілька заправних станцій, і виконувати сільгосп роботи, будівництво, прибирання території без тривалих витрат часу на дозаправлення. У нас продаються станції за мінімальною ціною.
 
Кілька причин купувати обладнання у нас:
 
  • завжди сповіщаємо про знижки і розпродажі;
  • на все обладнання мінімальна вартість в Україні;
  • поширюється гарантія на всі товари;
  • є можливість замовити в Києві агрегати дешево з доставкою;
  • Не беруть передоплати, є можливість оформлення покупки в кредит.
 
Фото, опис технічних характеристик, відео, консалтинг відділу продажів допоможуть правильно підібрати техніку під індивідуальні потреби.

Заправна бочка або портативна АЗС-економія Вашого часу

Компанія "Мотокосмос" пропонує придбати невеликі заправні станції для мінітракторів і тракторів. Це зручне рішення для сільгосптехніки з перевезення дизельного палива різних ПММ, враховуючи, що на техніці доводиться працювати цілий день на полях, які знаходяться далеко від стаціонарних пунктів АЗС. Дане рішення вигідно застосовувати і для спецтехніки, яка задіяна в комунальній, будівельній сфері, лісовому і садово-парковому господарстві.

Купити заправну бочку

Таким чином, бочка для заправки це простий спосіб зберігання, забезпечення оперативної заправки спецтехніки без прив'язки до стаціонарних станцій.
На даному етапі ми пропонуємо купити заправну бочку-циліндричну цистерну на шасі. При цьому роздавальне обладнання розміщено всередині металевої цистерни у верхній частині бочки. Головна перевага такого розташування є можливість закривати ємність замком, що запобігає ризику несанкціонованої заправки викрадення комплектуючих частин.
Тривалий термін експлуатації забезпечується із застосуванням зносостійких запчастин, а також стійким до корозії якісним покриттям самої цистерни всередині і зовні.
Роздатковий комплекс представлений наступними компонентами:
* насос для перекачування ПММ;
• лічильник;
* роздатковий рукав;
* механічний або автоматичний кран роздачі ПММ;
* опора для крана.
Компанією "Мотокосмос" транспортується товар в зібраному вигляді, тому заправна станція для мінітрактора може експлуатуватися відразу. Якщо ви хочете економити власний час на заправку, знизити витрати на пальне, контролювати якість ПММ, тоді покупка бочки – це оптимальне для вас рішення.
Для замовлення обладнання телефонуйте менеджеру, підберемо мобільну АЗС на шасі під індивідуальні потреби.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs