Ніякої передоплати!

Сервіс та обслуговування

 Сервис и Обслуживание

 Перелік послуг і вартість ремонту, обслуговування техніки

 

 • Сільгосптехніка:

  Назва послуги

  Вартість, грн

  Діагностика

  от 150

  Заміна масел і фільтрів

  от 100

  Ремонт гідравліки

  от 800

  Ремонт електропроводки

  от 500

  Заміна зчеплення

  от 250

  Ремонт КПП і трансмісії

  от 1200

  Капітальний ремонт двигуна

  от 1200

 • Мототехніка:

  Назва послуги

  Вартість, грн

  Діагностика

  от 150

  Заміна масел і фільтрів

  от 100

  Чистка карбюратора

  85

  Заміна двигуна

  от 500

  Ремонт електропроводки

  от 250

  Капітальний ремонт двигуна

  от 1200

  Заміна зчеплення

  от 400

 

 

 

Ремонт і обслуговування сільгосп і мототехніки є досить складним і трудомістким процесом. Наша компанія виробляє весь спектр робіт від від заміни масла і закінчуючи капітальним ремонтом двигунів. Кваліфікованими фахівцями після отримання техніки на протязі 24 годин буде проведена діагностика ходової частини, двигуна, електрики та інше. Після чого вони сміливо з точністю скажуть причину поломки і запропонують шляхи вирішення і ремонту.

 

Перелік сільгосптехніки, яку ми ремонтуємо

 

·         Мотоблоки. Якщо у Вас мотоблок з повітряним або водяним охолодженням, ми можемо здійснити ремонт мотоблока швидко і якісно. Здійснюємо заміну зчеплення, капітальний ремонт одноциліндрового двигуна, трансмісії та інше.

·         Мототрактора. Ремонт двигуна мототрактора, а також зчеплення, КПП, рами електропроводки можна здійснити в нашому сервісному центрі за допомогою сучасного обладнання.

·         Мінітрактора. Дана техніка є специфічною і складною в ремонті, тому якщо необхідно здійснити ремонт трьохциліндрового двигуна, заміну зчеплення, ремонт диференціала і інших вузлів КПП можете звернутися в наш сервісний центр мотокосмос для здійснення ремонтних робіт кваліфікованими фахівцями в стислі терміни.

 

Перелік мототехніки, яку ми ремонтуємо

 

·         Мотоцикли, скутери, мопеди. Наш сервісний центр здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт мотоциклів таких вузлів як: двигун, КПП, електроніка, паливної системи та іншого.

·         Квадроцикли. Дана техніка є складною в ремонті, тому Ви можете звернутися до наших кваліфікованих фахівців за консультацією та ремонтом. Ми можемо здійснити як заміну фільтрів і масел, підготувати техніку до сезону, так і здійснити капітальний ремонт двигуна або трансмісії.

·         Вантажні мотоцикли. Здійснюємо зварювальні роботи кузова, капітальний ремонт двигуна мотоцикла, заміну і ремонт електропроводки та інше.

 

Заявка на ремонт і як доставити техніку в сервісний центр

 

Для того, щоб подати заявку на ремонт в наш сертифікований сервісний центр, Вам необхідно зв'язатися по телефону з нашим менеджером-приймальником або заповнити форму зворотного зв'язку. Після чого з Вами зв'яжеться наш фахівець для уточнення деталей. Якщо у Вас немає можливості доставити техніку за адресою самостійно, ми здійснимо транспортування нашим автомобілем компанії.

 

Акції та знижки на сервісне обслуговування і ремонт

 

У нашому сервісному центрі постійно проходять акції і знижки для покупців нашого інтернет магазину. Якщо Ви придбали у нас техніку - Ви отримуєте постійну знижку на обслуговування і післягарантійні ремонти.

 

Термін ремонту і склад особистих запасних частин магазину

 

Як правило, час ремонту залежить від ступеня поломки техніки. Наша команда намагається здійснити ремонт без затримок і якомога швидше, щоб техніка, яку Ви придбали могла радувати Вас завжди. У зв'язку з тим, що ми маємо власний склад запасних частин, Вам не потрібно чекати поки хтось їх замовить і отримає - ми починаємо працювати, як тільки техніка надходить до нас на ремонт.

 

Торгові марки техніки, які ми можемо обслуговувати

 

Ми з радістю відремонтуємо Вашу сільськогосподарську техніку торговельної марки: DongfengDWJinmaOrionКентавр, ZirkaForteДТЗ, KiotiBranson, Булат, Скаут, Файтер, Фермер, Зубр, Deutz-FahrFotonLovol,ZoomlionМТЗ, XingtaiMitsubishiSolisShifengДобрыня, Витязь и многие другие. Також ми зможемо допомогти, якщо Ви власник мототехніки: ViperLinhaiMusstangPolarisSenkeShineraiSparkKVLifanBRPBajajHisun,Skybike и других известных брендов.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs