Ніякої передоплати!

Фронтальні навантажувачі

Купити навантажувач Фронтальний в Україні

Фронтальний навантажувач Новий має широку сферу застосування: будівництво, житлово-комунальна сфера, різні сільськогосподарські галузі, лісове господарство, торгово-складські приміщення.

Особливості застосування

У завдання машин входить виконання різних операцій:

 • завантаження сипучих твердих і сипучих матеріалів в самоскиди, вагони, різні резервуари;
 • засипка траншей, інженерних комунікацій;
 • землерийні роботи;
 • відчищення території від сміття, снігу;
 • нарізка силосу, трави;
 • перевалка будь-яких сипучих будівельних матеріалів, зерна, насіння;
 • складування, штабелювання.
 • На сайті можна купити новий Фронтальний навантажувач, який оснащується швидкознімними робочими органами палетними вилами, ковшами (зерновими, з притиском, стандартними модифікаціями), всілякими захватними пристроями.

Фронтальні навантажувачі є самохідною технікою, яка оснащена спеціальним пристосуванням для підйому, навантаження, транспортування, а також укладання і захоплення всіляких матеріалів. Всі ці матеріали можуть лежати насипом або в штабелях. Структура їх буває штучної, кусковий або ж сипучої. Також важливим фактором є можливість фронтального навантажувача проводити роботи на всіх типах грунту. Тому моделі фронтальні часто називають побратимами екскаваторів.

Технічне обслуговування фронтального навантажувача обходиться набагато дешевше ніж екскаватора. А керувати ним абсолютно нескладно, так як з ним може впорається навіть новачок. Цьому навику можна навчиться за один тиждень, а для екскаватора необхідно проходити курси навчання і довгий час практикуватися.

Головні переваги фронтальних навантажувачів

Значна вантажопідйомність при невеликих розмірах. Певні моделі здатні виконувати підйом до 11000 кг при місткості ковша до п'яти м3. При експлуатації скельного спеціального ковша, цю техніку можна використовувати в гірничодобувній сфері. Тому купити фронтальний навантажувач є дуже вигідним рішенням.

Висока швидкість підняття ковша, яка забезпечує швидке вивантаження і навантаження. Всім відомий екскаватор в цьому параметрі завжди програє.

Відмінна маневреність. У навантажувача фронтального управляються 4 колеса, а не лише передня вісь. Причому всі Фронтальні навантажувачі показують неперевершену динаміку, а також високу швидкість пересування.

Типи фронтальних навантажувачів в Україні

На сам Фронтальний навантажувач ціна не висока, і він здатний одночасно замінити безліч спецмашин при правильно підборі додатковий опцій, аксесуарів і комплектації. Він без праці може проводити роботу як звичайний екскаватор, вишка, думпер, а також бульдозер. Тому така багатофункціональність робить цей агрегат затребуваним і незамінним помічником в будівельній сфері. Але на жаль, одна одиниця такої техніки не зможе здійснити всі завдання, тому варто уважно поставитися до вибору виду навантажувача перед покупкою.

Універсальний. Відмінно підійде для проведення сільгосп робіт і при розчищенні територій і доріг. Крім цього, цей вид може рити траншею, шурфи під стовпчики, поливати, розкидати сіль, а також бурити свердловини. Універсальність цих моделей забезпечується наявністю широкого асортименту оснасток. А вартість фронтального навантажувача повністю залежить від набору додаткових оснащень.

Ковшовий. Головний робочий орган таких моделей є ківш. Тому головним завданням цього типу обладнання є переміщення, а також прибирання. Причому апарати з високою потужністю двигуна можуть конкурувати і з бульдозерами, а також екскаваторами.

Кар'єрні Фронтальні навантажувачі купити. У дану підкатегорію надійшла самохідна техніка, орієнтована на проведення розвантажено-навантажувальних робіт. Найважливішим елементом цієї машини є ківш, а також щелепної захоплення. Встановлюється він до спеціальної виносної стрілки, яка забезпечує захоплення значної площі навіть при проведенні роботи на одному місці.

Фронтальний навантажувач купити в Києві на сьогоднішній день не складає особливих труднощів. Наш інтернет магазин має повний асортимент спецтехніки за найнижчими цінами в Україні. Доставка фронтальних навантажувачів здійснюється безкоштовно транспортом нашої компанії. Якщо ви не можете визначиться з вибором моделі фронтального екскаватора, ви можете зателефонувати і отримати консультацію від кваліфікованих фахівцем нашої компанії.

Технічні та конструкційні дані

Коли вибираєте Фронтальний навантажувач Київ, необхідно звертати увагу на характеристики ДВС, трансмісії, ходової, гідравлічного пристрою. Всі ці дані взаємопов'язані і дають загальну картинну про продуктивність, витривалості навантажувача. На сайті представлені всі моделі від компактних моделей потужністю 25 К.С. до справжніх гігантів з двигуном 250-300 к. с., які використовуються в гірничодобувній промисловості.

Двигун

Основна частина навантажувачів оснащена дизельними двигунами внутрішнього згоряння. Якщо раніше ДВС встановлювалися з вантажівок, то зараз розробляються версії саме для цієї спецтехніки. За розмірами такі двигуни менш габаритні, але могутніше, мають значно вище рівень ККД. Завдяки конструкційним рішенням покупці має можливість купити новий навантажувач Фронтальний з високим значенням відривного і тягового зусилля.

Трансмісія

Зазвичай для навантажувачів вибирають гідростатичну трансмісію з сервоприводом. Як показує практика, така модель трансмісії має більш швидкий відгук, ніж механічна і електромеханічна, також вона ефективно працює в широкому діапазоні швидкостей. Якщо хочете купити навантажувач Фронтальний з великим моторесурсом, звертайте увагу на варіант трансмісії Power shuttle.

Ходова система

Зазвичай ходовій системі приділяється особлива увага, оскільки вона відповідає фронтальну, бічну статичну і динамічну стійкість моделі. У тому числі і від ходової системи прямо залежить вантажопідйомність навантажувача. Якщо ви вирішили купити навантажувач Фронтальний колісний, звертайте увагу на Параметри колісної бази, розміри шасі, радіус розвороту. Останній параметр прямо говорить про маневреності спецтехніки.

Гідравліка

Конструктори приділили увагу зниженню ваги гідравлічного пристрою, збільшенню міцності і потужності, захисту від вібрації. Завдяки цьому збільшилася вантажопідйомність сучасного гідравлічного механізму.

Управління істотно спростилося з заміною декількох важелів механічним джойстиком. При цьому завдяки джойстику прискорився цикл завантаження, підйому вивантаження і опускання ковша.

Кабіна

Конструктори сучасних навантажувачів приділяють особливу увагу безпеці, комфорту, спрощенню систем управління навантажувача. Детальніше ТЕХНІЧНІ характеристики даються в описі до кожної моделі.

Як вигідно купити навантажувач Фронтальний?

На сайті "Мотокосмос" можна легко в один клік придбати Фронтальний навантажувач з передоплатою, без передоплати, під низькопроцентний кредит. Оптимальні умови покупки дають можливість компанії взяти один або кілька примірників техніки для виконання завдань. Зверніть увагу, що на більшість моделей спецтехніки діють сезонні знижки або безкоштовна доставка.

Купити навантажувач з доставкою по Україні Компанія "Мотокосмос" пропонує Фронтальний навантажувач замовити для навантаження, транспортування, перевалки. Є міні-техніка, яка підійде для вантажної роботи на невеликих оптових складах, елеваторах. Представлені і справжні гіганти, які використовуються як дорожньо-будівельна, будівельна техніка, застосовуються в добувній промисловості та інших галузях, де постійно необхідна механізована навантаження сипучих і штучних матеріалів. На багато моделей встановлюються швидкознімні механізми.

Більш детальні технічні характеристики дивіться в описі до кожної моделі. Доставка навантажувача здійснюється по Україні протягом 1-2 діб після замовлення. Оплата при отриманні.

 • ❓Який фронтальний навантажувач краще купити?❓

  Фронтальні навантажувачі в Україні є одними з найбільш затребуваних і необхідних пристроїв для проведення робіт на будівельних майданчиках, комунальних службах, дорожньо-ремонтних організаціях та інших сферах. Найкраще купувати фронтальний навантажувач під певні вимоги, адже купувати на невелику будівельний майданчик великий і дорогий агрегат не має ніякого сенсу. Також потрібно думати на майбутнє, якщо є в планах збільшити обсяг робіт - варто купувати техніку з певним запасом потужності.

 • ❓Які фронтальні навантажувачі найпопулярніші в цьому році?❓

  Кожен тип фронтального навантажувача має ряд незаперечних переваг, які дозволяють оператору здійснювати безліч складних завдань. Але на сьогоднішній день найпопулярнішими є телескопічні фронтальні навантажувачі, так як вони здатні здійснювати розвантажувальні і навантажувальні роботи у вузьких і важко прохідних складських приміщеннях, а також вулицях. Варто звернути увагу на китайські бренди за рахунок високої якості і доступної вартості.

 • ❓Які ціни на фронтальні навантажувачі?❓

  Як і на будь-яку іншу спецтехніку ціни на фронтальні навантажувачі є не низькими. Але можливість придбати на сьогоднішній день китайський фронтальний навантажувач дозволяє заощадити чималу суму в порівнянні з покупкою європейського аналога. Варто звернути особливу увагу на бренд Everun, вартість якого починається від 400000 грн. Але є і моделі ціна на які перевищують 1000000 грн.

 • ❓Фронтальні навантажувачі - які бренди найпопулярніші?❓

  На сьогоднішній день в нашій країні представлено понад 20 торгових марок, які відрізняються вартістю, робочими можливостями, якістю виробництва, а також технічними показниками. Але не кожен власник будівельної компанії або комунальної служби може купити дорогий фронтальний навантажувач європейської торгової марки. Тому багато хто віддає перевагу китайським брендам, наприклад, таким як Everun. Варто зазначити що якість цієї техніки знаходиться на гідному рівні, а вартість в рази менше за європейські аналоги.

 • Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs