Ніякої передоплати!

Умови використання сайту

 Умови використання сайту

Сайт https://motokosmos.ua (далі "Мотокосмос") дає вам дозвіл ознайомлюватися і завантажувати матеріали цього сайту (далі "Сайт"), тільки для особистого некомерційного використання, за умови, що ви будете руковадствоваться законом про авторське право. Забороняються зміни в матеріалами цього сайту, а також розповсюдження і демонстрація їх у будь-якій формі, або використання для комерційних і громадських цілей. Будь-яке використання даних матеріалів на інших сайтах забороняється.

 

Відмова від відповідальності

Мотокосмос не дає гарантії на точність і повноту матеріалів і послуг, наданих на цьому Сайті. Послуги та матеріали на цьому сайті надані "як є", без будь-яких гарантій. Мотокосмос без повідомлень, і в будь-який час має право вносити коригування в матеріали і послуги на цьому Сайті, а також в ціни і товари, які на ньому присутні. У разі, якщо товар або послуга застаріли на Сайті, Мотокосмос не зобов'язаний їх оновлювати. Мотокосмос ні при якій ситуації не несе відповідальність за будь-які збитки, що виник від використання, результатів використання, або від неможливості використання даного сайту.

 

Зворотній зв'язок і коментарі

При зверненні до нас, або залишивши коментар у нас на сайті, ви несете відповідальність, що ваше повідомлення не є незаконним, що приносить шкоду, що несе загрози, наклепницьким, що не порушує авторські права, не розпалює ворожнечу за статевою, расового, етнічного, релігійною ознакою, а також не порушує чинне законодавство України. Ви даєте свою згоду, що Мотокосмос має право видаляти ваші повідомлення, без вашої згоди, а також безоплатно їх використовувати на свій розсуд. Мотокосмос не несе ніякої відповідальності за ту інформацію, яка була розміщена користувачами сайту.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs