Ніякої передоплати!

Причепи для тракторів

Купити причіп для трактора доставкою по Україні

Причепи для трактора і мінітрактора завжди потрібні для вантажоперевезень в сільському, лісовому, комунальному господарстві, будівництві. Інтернет-магазин "Мотокосмос" пропонує придбати самоскидні та інші причепи для виконання основних завдань. Причіпна техніка відрізняється міцністю, ремонтопридатністю, простою конструкцією.

Купити причіп для трактора в Україні: технічні дані

При виборі моделі звертайте на наступні технічні характеристики.
1. Тип розвантаження. На сайті «Мотокосмос» Причепи із заднім або тристороннім розвантаженням. Це набагато практичніше, ніж причепи з відкидними бортами без авторозгрузки.
2. Призначення. Важливо звернути увагу на основне призначення. Наприклад, причепи для зерна мають в 1,5-2 рази більший обсяг кузова, ніж стандартні агрегати, призначені для перевезення землі, гною, щебеню та інших вантажів. Тому, якщо вирішили причіп для трактора купити спеціально для зерна або для інших потреб, звертайте на цей момент. З іншого боку, не рекомендується застосовувати зерновий причіп для щебеню, оскільки перевантаження не бажане.
3. Важливо значення вантажопідйомності. Бажано не перевантажувати причіп, може означати скорочення терміну служби днища бортів і тим більше гідроциліндра.
4. Потужність трактора. Одні Причепи агрегатуються з тракторами 60-80 к. с., інші з технікою 80-120 кінських сил.

Зверніть увагу на те, що листи, каркасні зварні ферми пройшли гаряче і холодне загартовування, тому служать тривалий час. Мають великий термін служби і гідравлічна система, яка має хороший відгук на системи управління з кабіни трактора. При цьому важливо вчасно замінювати масло в гідравлічній системі для надійної роботи.

Гальмівна система зазвичай двоконтурного типу. На колеса встановлюються барабанні гальмівні механізми. Проводка з напругою 12V дає хорошу узгодженість з електронікою трактора. Завдяки гарному відгуку, включення сигналів поворотів і стоп-сигналів, підсвічування номера, виконується синхронно з аналогічною оптикою трактора.

Підіб'ємо короткий підсумок. Завдяки авторозгрузке самоскидних причепів, знижується термін виконання завдань. Впровадження простих і якісних рішень не тільки спрощує, але і здешевлює ремонт всіх представленого обладнання. Таким чином, компанія "Мотокосмос" рекомендує причіп на трактор купити з гарантією того, що агрегати будуть служити вам до 20-30 років.

Причіп на трактор: Ціна, доставка по Україні

На сайті представлений досить великий асортимент причепів українських виробників для перевезення сипучих і штучних вантажів. В основному обладнання представлене універсальними і зерновими причепами вантажопідйомністю від 4 до 17 тонн.

Зрозуміло, що причепи на трактори і ціна відрізняються. Вибір залежить від індивідуальних потреб фермера. Для перевезення вантажів невеликими обсягами можемо порекомендувати 2ПТС-4. Також продаються Зернові Причепи (2ПТС-4, 2ПТС-6), і універсальні пристрої для перевезення вантажів особливо великих обсягів (2ПТС-9).

Підберемо підходящої комплектації причіп для трактора. Ціна швидко окупається протягом короткого часу експлуатації.

Для замовлення причіпного обладнання звертайтеся у Відділ продажів або залишайте заявку на сайті. Після підтвердження доставка приходить протягом 1-2 діб, в залежності від відстані. Оплата товару при отриманні будь-яким зручним способом.

Фільтр
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs