Ніякої передоплати!

Культиватор для тракторів

Як вибрати відповідний культиватор для трактора?

Культиватори - група причіпних агрегатів, які застосовуються для виконання передпосівного, міжрядного та стерньового обробітку ґрунту. Тому для виконання комплексної агротехніки компанія "Мотокосмос" рекомендує придбати різні культиватори для виконання всього комплексу завдань.

Купити культиватор для трактора в Україні дешево: виконання основних завдань

Культивація передбачає виконання наступних процесів:

 1. крошение грудок;
 2. розпушування на заданій глибині;
 3. вирівнювання всіх нерівностей на полі перед проведенням передпосівних робіт;
 4. знищення бур'янів гнізд комах шкідників;
 5. Обробка грунту на закриття вологи;
 6. Перемішування грунту з органікою.

Агрегати міжрядної обробки в основному спрямовані на знищення бур'янів, розпушування з метою поліпшення доступу кисню до просапних культур, перемішування органіки і мінеральних добрив з грунтом. Стерньові культиватори виконують глибоке перемішування стерньових залишків з грунтом після збирання врожаю для відновлення врожайності грунту.

Таким чином, культиватори - це агрегати, що виконують основні завдання по відновленню родючості грунтів і безгербецидное і беспестицидное знищення бур'янів і гнізд комах шкідників.

Купити культиватор на трактор: особливості передпосівної обробки, типи агрегатів, конструкційні особливості

Спочатку виконується боронування грунту, після цього поле орають і культивують. Якщо грунт має легку структуру, то культивація виконується на глибину закладення посівного матеріалу. При середній структурі така обробка виконується глибше на 8-10 см. Якщо ж на польовій ділянці глинисті або суглинні, інші важкі грунти агротехніка виконується глибше на 10-12 см.

У стандартні погодні умови відбувається одні культиваційна обробка перед посівом. У прохолодну весну, якщо передбачається більш пізній висів ярих культур, необхідно проводити третю культиваційну обробку.

Типи культиваторів
Компанія "Мотокосмос" пропонує придбати вузькопрофільні та універсальні культиватори на трактор. Ціни на першу групу нижче, на універсальні агрегати коштують дорожче. Розберемося з тонкощами.

До вузькопрофільних агрегатів відносяться:

 • парові (для суцільної передпосівної обробки) культиватори;
 • просапні (використовується для міжрядної агротехніки) агрегати;
 • стерньові (виконують обробку по стерні) культиватори.

Таким чином, ця група використовується в залежності від виконання конкретних завдань.

Якщо вам потрібен багатофункціональний агрегат, що використовується одночасно для агротехніки перед посівом, культивації парів, обробітку на невелику глибину, для знищення бур'янів, вибирайте культиватор на трактор. Ціна україна швидко окупається за рахунок інтенсивного його використання протягом усього сезону.

Робочі органи культиваторів
Оскільки основне завдання агрегату подрібнити, вирівняти землю і прикатать її, комплектується обладнання наступними робочими органами. Ціни на культиватори до трактора в Україні залежить від бренду, площі захоплення, кількості робочих органів.

Лапи для розпушування
Лапи можуть бути стрілчастими або долотоподібними, які закріплюються стійках з жорстким і пружинним кріпленням. Долотоподібні робочі органи гарантують якісне розпушування грунту, тоді як стрілоподібні лапи – органи для універсальної культивації.

Варіант на жорсткій стійці встановлюються зазвичай на передпосівному культиваторі, тоді як агрегати на пружинній стійці в основному застосовуються для часткового перевертання грунту і підйому насіння рослин з глибини.

Каток
Робочий орган також використовується для вирівнювання поверхні, дроблення грудок.

Вирівнююча планка
Цей робочий орган для кінцевого вирівнювання. Зазвичай встановлюється тільки на культиваторах суцільної обробки.

На сайті можете купити культиватор до трактора будь-якої комплектації. У характеристиках потужність сільгосптехніки, на яку розрахований агрегат. Робіть покупку в один клік або звертайтеся до відділу продажів. Оплата при отриманні.

Фільтр
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs