Ніякої передоплати!

Комерційні автомобілі

Як купити комерційний автомобіль?

Сьогодні в багатьох галузях бізнесу частиною робочих процесів є вантажоперевезення. Залежно від потреб, компанія «Мотокосмос» може запропонувати вам комерційний автомобіль для виконання різних завдань: перевезення продуктів, сипучих і штучних будівельних матеріалів, рідких паливних продуктів, хімії, іншої продукції. Оскільки таке придбання - не дешева покупка, ви можете купити комерційний автомобіль в лізинг. Такий варіант покупки має багато переваг:

 1. Знижка доходить до 25%.
 2. Щомісячний платіж набагато нижче, ніж по автокредиту.
 3. Менший термін розгляду заявки в порівнянні з кредитом.
 4. У лізингові платежі можна включити всі основні типи витрат (шиномонтаж, проходження планового техогляду, Додаткове обладнання, страхування).
 5. Мінімальний пакет документів при розгляді заявки.

Таким чином, будь-яка компанія може собі дозволити купити вантажний автомобіль для виконання робочих процесів.

Який комерційний автомобіль купити для бізнесу?

На сайті ви можете вибрати різні моделі JAC за типом кузова:

 • бортові машини;
 • тентовані вантажівки;
 • ізотермічні кузова;
 • кузова-рефирижераторы;
 • цистерна.

Бортові автомобілі-це відкритий майданчик з відкритими бортами. В основному експлуатуються такі моделі в літній сухий час для перевезення невибагливих вантажів.
Тентовані вантажівки. Кузов такої машини критого типу. Навантаження здійснюється зверху, збоку, ззаду. Такий варіант оптимально підходить для перевезення не швидкопсувних продуктів, вантажів на палетах. Оптимально підходить цей варіант перевезення матеріалів в сезон опадів. Таким способом можуть здійснюватися внутрішні та міжнародні перевезення.
Самоскиди-кузова, які оснащені з заднім відкривається бортом для автоматичного розвантаження. Застосовуються самоскиди для сипучих матеріалів.
Цистерни-призначені для перевезення рідких, дрібнодисперсних, газоподібних матеріалів. Бувають круглої еліптичної і квадратної форми.
Ізотермічний кузов-тип кузова, які протягом транспортування підтримує певну температуру всередині, яка була під час навантаження. Підтримується температурний режим в межах -10 оС – + 20 оС. При низьких зовнішніх температурах можливий Підігрів кузова. Температура підтримується завдяки пінопластовому ізоляційному шару в бортах і ущільнювачів на дверях.
Кузов-рефрижератор. За допомогою спеціально обладнання, незалежно від зовнішніх умов можна регулювати температуру від-7оС до +10оС. Вантажний відсік оснащений холодильною установкою, з різними рівнями захисту від аварійних температурних перепадів.
Останні два типи кузова застосовуються для швидкопсувних продуктів.

Купити комерційний автомобіль з доставкою по Україні

На сайті представлений каталог комерційних автомобілів, які отримали хороші відгуки. На незалежних інтернет платформах автомобіль JAC отримав тверду "четвірку" за експлуатаційними характеристиками, безпеки кабіни, і іншими даними. Тому Ви можете вибрати цей варіант автомобіля. Представлені автомобілі гарантовано прослужать без капітального ремонту 10-15 років в умовах інтенсивної експлуатації.
Для придбання за готівку, безготівковий розрахунок, в кредит або по лізингу, звертайтеся до відділу продажів.

Особливості вибору і покупки комерційних автомобілів

Щоб бізнес розвивався максимально якісно, потрібно обзавестися надійним транспортним засобом. Щоб придбати кращий комерційний автомобіль від перевіреного виробника, отримати офіційну гарантію якості та інші переваги, можна звернутися до нас. Інтернет-магазин пропонує комфортні умови, чесну вартість, оперативну доставку і чимало інших плюсів.

Комерційний транспортний засіб являє собою ефективний інструмент для розвитку бізнесу, до вибору і придбання якого треба поставитися з максимальною відповідальністю. Важливо відштовхуватися від актуальних потреб і фінансових можливостей підприємства. Це може бути фургон для перевезення різноманітних овочів, фруктів та інших подібних товарів або ж представницький мінівен з набором інших характеристик.

Наш електронний каталог комерційних автомобілів являє собою комфортний простір для простого і ефективного вибору. Можна знайти моделі практично на будь-який смак з різноманітними характеристиками, попередньо вивчивши основні з них. Під час вибору потрібно враховувати такі критерії, як:

 • Тип автомобіля.
 • Обсяг вантажного відсіку.
 • Вантажність.
 • Габарит.
 • Марка.
 • Вартість.

Щоб не помилитися, доцільно заручитися підтримкою кваліфікованих консультантів з досвідом.

Переваги якісних комерційних автомобілів

Отримати надійний транспортний засіб для комфортної експлуатації не так складно, якщо звернутися до нас. Ми пропонуємо купити комерційний автомобіль в Україні під актуальні запити, попередньо проконсультувавшись з професіоналами. Серед головних достоїнств такого транспорту від перевірених виробників можна відзначити:

 • Комфортабельність.
 • Надійність у використанні.
 • Легке управління.
 • Маневреність.
 • Адекватні ціни і т. д.

Практично всі моделі в нашому асортименті обов'язково володіють такими перевагами, відповідають сучасним стандартам і іншим подібним моментам. На комерційний автомобіль ціна відносно невисока, якщо звертатися до нас. Обумовлено це тим фактором, що виключається посередницька націнка. Можна розраховувати на демократичну вартість і інші переваги.

Купити комерційні автомобілі в Україні

Процес покупки таких транспортних засобів може відрізнятися за різними параметрами, якщо звернутися до професіоналів з досвідом. Всі моделі в асортименті ретельно перевіряються перед продажем, що гарантує їх бездоганний технічний стан. Світові бренди пропонуються за вигідними цінами, а завдяки консультаціям вибрати їх не складе ніяких труднощів. Можна розглянути фотографії, дізнатися про робочі характеристики, ціни, зіставити все це для вдалого придбання.

Ми пропонуємо автомобілі комерційні відповідної якості з доставкою по Україні. Офіційна гарантія видається на них в обов'язковому порядку. Можна розраховувати на придбання за чесними цінами, краще по країні обслуговування і комфорт вибору. Такий підхід дозволить обзавестися відмінним транспортом.

❓Який комерційний автомобіль краще купити?❓

На сьогоднішній день ринок комерційного автотранспорту в Україні переповнений безліччю торгових марок. Але більшість транспортних компаній і організацій зі своїм автопарком віддають перевагу недорогим і надійні китайські автомобілі. Тому на сьогоднішній день краще купити китайський комерційний автомобіль марки JAC.

❓Які комерційні автомобілі найпопулярніші?❓

З найбільш затребуваних і популярних комерційних автомобілів можна виділити: вантажний автомобільJAC N56, евакуатор JAC N120, а також автоцистернаJAC N82.

❓Скільки коштує комерційний автомобіль?❓

Ціни на комерційні автомобілі в Україні залежать від торгової марки, комплектації, а також від її функціональних можливостей. Наприклад, вартість самого бюджетного вантажівки на порожньому шасі починається від 600000 грн, а ціна евакуатора з усім обладнанням може досягати 1500000 грн.

❓Які торгові марки комерційних автомобілів найпопулярніші?❓

Вибір торгової марки для покупки комерційного автомобіля залежить від потреб, а також фінансових можливостей. Останнім часом великої популярності набравбренд JAC. Його продукція на сьогоднішній день має відмінне співвідношення ціни і якості.
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs