Ніякої передоплати!

Портативна зарядна станція: види та застосування

Портативна зарядна станція: види та застосування

Практично кожен мешканець цього року обзавівся павербанком для телефонів та інших гаджетів та генератором для побутової та професійної техніки. Однією із корисних речей стала портативна зарядна електростанція. Компактна акумуляторна техніка забезпечить електрику для телефонів, гаджетів, ноутбуків, побутових приладів у квартирі та приватному будинку. За своїм принципом роботи портативна зарядна станція вважається чимось середнім між павербанком та генератором електрики. У цій статті розглянемо основні переваги та способи застосування зарядної техніки.

Технічні особливості зарядної міні електростанції з акумуляторною батареєю

На відміну від генераторів електрики, портативна зарядна станція не потребує палива для безперебійної подачі змінного струму до приладів. Конструкція включає вбудовану акумуляторну батарею, яку необхідно час від часу заряджати. Спосіб живлення електрикою від портативної міні станції такий самий як у повербанка. Залежно від потужності, яка вимірюється в кВт, можна підключити певну кількість приладів до обладнання. У результаті, виходить міні портативний генератор, тихий у роботі, екологічний, тому що не викидає відходи палива у повітря, зручний для транспортування.

Застосовувати зарядну станцію дуже просто. Її необхідно періодично заряджати від розетки з напругою в 220 Вольт. Деякі зарядні моделі можуть заряджатися від прикурювача в машині за допомогою спеціального адаптера, а також міні-станції, що заряджаються від сонячних панелей. Тривалість повного заряду портативної техніки залежить від технічних даних конкретної моделі. Найчастіше це кілька годин від розетки 220 Вольт або понад 4 години від прикурювача в машині.

Переваги портативної зарядної електростанції
Насамперед варто відзначити мобільність та маленькі розміри зарядної станції електрики. Міні техніка обладнана зручною ручкою для перенесення. Інші плюси портативної зарядної електростанції:

 1. Підключення кількох споживачів змінного струму. До зарядної станції можна підключити кілька споживачів електрики одночасно. Як правило, електростанція обладнана від 5 до 10 виходами для підключення.
 2. Різні способи заряджання акумуляторної батареї. Портативна електростанція може заряджатися від стандартної розетки 220 Вольт, прикурювача 12 Вольт у машині, сонячного обладнання електрики.
 3. Швидка зарядка акумулятора. Батарею, якою оснащена портативна електростанція, можна зарядити за 1-2 години. Тому використати міні техніку зручно.
 4. Під час заряджання можна підключати прилади для живлення їх електрикою. Ще один плюс зарядної станції. Під час заряджання до електростанції можна підключати побутові прилади, телефони, ноутбук та іншу техніку.
 5. Можливість підключення додаткової акумуляторної батареї. Завдяки цьому вдається розширити ємність портативної міні станції та збільшити розрахункову потужність.
 6. Захист від пошкоджень. Всі міні-зарядні станції укомплектовані надійними захисними корпусами.
 7. Захисна система BMS. Ця система забезпечує захист портативної електростанції від стрибків напруги та перепадів температури повітря.
 8. Екологічність. Зарядна станція електрики не продукує вихлопів, продуктів горіння зрідженого газу тощо. Працює тихо та чисто.
 9. Недорогий генератор. У порівнянні з генераторами зарядна станція відрізняється недорогою вартістю при досить великій кількості електрики, що видається.Застосування недорогої зарядної станції

Залежно від потужності зарядної міні станції можна визначити кількість приладів, що підключаються до неї. Зарядна станція малої потужності може подати електрику, коли немає світла у будинку чи квартирі, для всієї зв'язкової техніки, роутера, комп'ютера чи ноутбука. У список приладів, що підключаються, входять: телефони, планшети, комп'ютерне обладнання, смарт годинник, фототехніка, відеокамера, музичні колонки. Також у квартирі чи будинку зарядна станція забезпечить електрикою освітлювальні прилади, невеликий холодильник, газовий котел.

До переносної зарядної станції потужністю від 5 кВт можна підключати та запитувати електрикою морозильні камери, холодильне обладнання, бойлери та водяні насоси. Ця техніка незамінна у приватному будинку та квартирі, на випадок відключення світла. Але також її зручно взяти із собою у далеку дорогу, на дачу, у туристичні походи та кемпінги.

Недорога портативна електростанція в Україні

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий вибір переносних зарядних станцій потужністю від 1000 до 4000 Ватт. Вони відрізняються компактними розмірами, захисним корпусом від пошкоджень, можливістю заряджатися від стандартної розетки 220 Вольт та прикурювача в машині. Портативна зарядна станція представлена різноманітністю моделей різної потужності, що вимірюється у Ват. Недорога альтернатива генератору в будинку або квартирі стане незамінним придбанням, тому що не залишить вас без світла при збоях централізованої електромережі Деякі моделі обладнані автоматикою та автозапуском для більшої зручності під час експлуатації. замовити зарядну станцію потужністю від 1000 до 4000 Ватів можна на нашому сайті. Надсилаємо без передоплати по всій Україні.

Фільтр
Ціна
 •  —  грн 
Наші бренди
 • © 2012—2023 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs