Ніякої передоплати!

Підгортальники

Підгортач для мототрактора

Підгортальник для мототрактора - це навісне обладнання, яке активно застосовується одночасно як культиватор і агрегат для формувань земляних гребенів під кущами. Одночасно виконує цілий комплекс завдань, який сприяє підвищенню врожайності на 20-30%. Розглянемо детально значення підгортання, конструкцію і особливості експлуатації.

Купити підгортач для мототрактора в Україні: Значення агрегату

Підгортач або Підгортальник має велике агротехнічне значення:
1. Формування гребенів сприяє акумуляції вологи, що особливо важливо для степової та лісостепової зон землеробства України, які навесні і раннім літом часто відчувають нестачу дощових опадів.
2. Здійснює одночасно кілька завдань: оранку, просапання і розпушування землі.
3. Сприяє аерації та стимуляції росту і розвитку рослин у вегетативному періоді.
4. Виконує роботу культиватора у знищенні бур'янів у міжряддях.
Крім підгортання, агрегат використовується для формування борозен під посадку, полив, вирівнювання грунту, і як культиватор для періодичного знищення бур'янів. Протягом сезону застосовується нерідко до 5-10 разів.

Підгортач купити для мототрактора: конструкція, особливості роботи

Листовий або стрілецький тип-регулюється параметри захоплення, конструкція нагадує стрілу. В процесі експлуатації підіймати грунт, забезпечуючи хорошу аерацію, додатково створюючи рослині захисний гребінь. Гострий кінець проникає під землю на налаштовану глибину і рихлить грунт.
Можна підгортачі на мототрактор купити Україна двох видів, які, в залежності від моделі, можуть бути двох або трьохрядними. Дворядні або трирядні пристосування відрізняються високими показниками прохідності, господар може обробити відразу кілька міжрядь.

Компанія "Мотокосмос" рекомендує купити підгортачі для мототрактора. Ціна швидко виправдається, завдяки багатозадачності агрегату.
Устаткування одноточкове розраховане на мототрактор або мотоблок. Фіксуються зчіпкою, завдяки чому органи можна міняти. Є болт, що регулює кут, під яким проводяться Аграрні роботи. На підгортачі є регулятори глибини оранки, на самих аркушах присутня система, за допомогою якої можна виставити їх ширше або вже, в залежності від виду виконуваних робіт. Налаштування підгортальника залежить від параметрів мототрактора, а також від виду грунтів і площі обробки.
Встановлюючи обладнання, потрібно попередньо відрегулювати на пристосуванні кут атаки та глибини проникнення під землю. Перед експлуатацією проводиться перевірка робочих органів, і перевіряють стан грунту.

Купити підгортачі для мототракторів в Україні зі швидкою доставкою

На сайті "Мотокосмос" можна підібрати підгортальник для мототрактора будь-якої комплектації. Замовте обладнання в один клік або зателефонуйте у Відділ продажів. Доставка приходить на наступний день. Оплата при отриманні.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs