Ніякої передоплати!

Навісне обладнання для мототракторів

Люди, далекі від техніки, вважають, що мототрактор і мінітрактор - одне і те ж. Однак, це неправильно.

Що таке мототрактор?

Цей агрегат ні що інше, як трактор на основі мотоблока. Він слабкіше за своїми характеристиками ніж мінітрактор, але встиг завоювати популярність у власників дрібних сільських господарств. Це той же мотоблок, але на 4 колесах і з декоративним капотом. Один з найбільших плюсів цієї техніки - доступність і легкість в ремонті.

Для яких робіт застосовують мототрактор

Мототрактор відмінно справляється з усім обсягом сільськогосподарських робіт. При їх виконанні використовуються різні види навісного обладнання. За допомогою мототрактора ви легко:

• Проведети оранку землі. Для цього використовується плуг. Добре зорана земля - ​​запорука врожаю.

• Організуєте посівні роботи. Посів проводиться за допомогою сівалки ;.

• Посадіть бульбові культури, картопля, наприклад. У цьому вам допоможе картофелесажалка.

• Удобрити і поллється сходи. Для цього потрібен навісний обприскувач.

• Скосив зернові навісний косаркою.

• Викопати картоплю за допомогою навісної картоплекопачів.

Як бачите, мототрактор дійсно незамінний в домашньому господарстві. А адже з його допомогою можна ще прибирати сніг, перевозити вантажі, заготовляти сіно. Для всіх цих робіт призначене навісне обладнання, яке легко змінити при необхідності.

Де купити навісне обладнання?

Зазвичай мототрактор продається в комплекті з плугом і фрезою, яка призначена для обробки грунту і знищення бур'янів. Все інше потрібне навісне обладнання ви легко можете купити в спеціалізованих магазинах. У нашому інтернет-магазині вас чекає великий асортимент навісного обладнання для мототрактора. Зробивши покупку у нас один раз, ви станете нашим постійним клієнтом.

 

❓Яке саме купується навісне обладнання в цьому році?❓

З найпопулярніших і затребуваних типів навісного обладнання можна виділити: плуги, картоплесаджалки, коси, причепи, грунтофрези.

❓Скільки коштує доставка навісного обладнання по Україні?❓

Доставка навісного обладнання здійснюється декількома способами: вантажним транспортом нашої компанії і транспортним компаніями: «Нова Пошта», «Delivery», «Meest Express». У першому випадку ціна доставки залежить від міста і типу навісного обладнання, а друга здійснюється за тарифами транспортної компанії.

❓Які ціни на навісне обладнання в цьому році?❓

Вартість навісного обладнання спочатку залежить від його типу, призначення, а також країни-виробника. Якщо взяти за приклад таке обладнання як плуги, вартість самого бюджетного двухкорпусного - 3500 грн і може досягати до 15000 грн і більше.
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs