Ніякої передоплати!

Газовий генератор для побутової сфери та промисловості: види, застосування та переваги

Потреба в резервному джерелі електроенергії останнім часом особливо зросла. Сьогодні виробники пропонують кілька видів генераторів для побутової (будинків та квартир) та промислової (виробничі цехи, майстерні) сфери. Одним із найбільш економних за споживанням та вартістю палива вважається газовий генератор електрики. Безшумне обладнання стане надійним помічником у будинку та бізнесі, забезпечить електроенергією в якості резервного або постійного джерела. Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий асортимент генераторів газового, дизельного, бензинового типу.

Застосування безшумних газових генераторів електрики

Газовий генератор складається з двох складових: двигуна внутрішнього згоряння та інвертора. Безшумна силова установка забезпечує відповідну потужність при згорянні палива. Двигун комплектується водяним охолодженням. Таким чином, обертання мотора перетворюється на постійний струм. Для використання електроенергії через розетки необхідно перетворити на змінний струм. За цю функцію відповідає елемент інвертора. Газовий генератор електрики застосовується у таких галузях:

 • ТЕЦ, вугільні шахти та інші подібні об'єкти;
 • Сільське господарство, очисні споруди;
 • Лікарні та військові об'єкти;
 • Промислові організації;
 • Побутова сфера – будинки та квартири, торгові точки з вуличною їжею та напоями, будмайданчики, майстерні.

Принцип роботи газового генератора електрики

Електромеханічний пристрій перетворює механічну енергію на електричну. Основну роботу виконує двигун внутрішнього згоряння. Після перетворення задіюється інверторний елемент. Деякі моделі газових генераторів електрики обладнуються захисними кожухами від шкідливого впливу навколишнього середовища, вологи та пилу. У той же час корпус виконує функцію шумопоглинання. Конструкція генераторного обладнання світла також доповнена статором та магнітним ротором, різним видом запуску: автозапуск, автоматика, ручний запуск. Потужність генераторів електрики варіюється від 1 до кількох сотень кВт. Вони можуть застосовуватися в однофазній 220 Вольт та трифазній 380 Вольт мережі напруги.

Переваги газових генераторів електрики

Газові генератори електрики для будинків, квартири та промисловості показали себе найбільш ефективними та вигідними в експлуатації порівняно з бензиновими і дизельними моделями. Обладнання на природному газі відмінно підходять як аварійне джерело електроенергії. Це пов'язано насамперед необмеженим терміном використання генератора при відключенні світла централізованої мережі. Ще однією безперечною перевагою генераторів електрики є простота технічного обслуговування. Немає потреби щорічно проходити огляд двигуна. Інверторний генератор на природному газі допускається монтувати на даху та інших важкодоступних ділянках. Також до плюсів такого обладнання відносять:

 1. Відмінні технічні дані. Надійність, застосування новітніх технологій та широкий діапазон малої та великої потужності. Сучасні газові генератори являють собою модернізовані агрегати мобільної та надійної конструкції, з потужним, ефективним двигуном та додатковим функціоналом.
 2. Економічність. Один із найбільш вирішальних плюсів, через який генератор купити вигідно та рентабельно. Витрата палива на виробництво електрики не перевищує показник в 0,4 кг на кВтг.
 3. Компактність та простота транспортування. Для зберігання палива не вимагає великої площі території, крім того, не потребує складної системи перевезення газового генератора.
 4. Безперебійне подання палива навіть при відключенні електрики в мережі або при аварійних ситуаціях.
 5. Встановлення у важкодоступних місцях. Газовий генератор електрики різної потужності можна встановлювати на дахах та інших важкодоступних місцях.
 6. Низький рівень шуму. У порівнянні з іншими варіантами обладнання працює безшумно. Максимально генератор видає звуки гучністю до 80 дБ.
 7. Автономна та системна робота. Газові генератори електроенергії можуть функціонувати автономно як окремий елемент, а можуть бути частиною гібридної системи. Яскравий приклад тому невелика фотоелектрична установка з комплектом акумуляторів.
 8. Захист від впливу довкілля. Більшість моделей оснащено захисним корпусом, який також є шумоізоляційним щитом.
 9. Екологічність. Не слід забувати про те, що при роботі газового генератора виділяється набагато менше шкідливих речовин. Вони вважаються по праву екологічними агрегатами, що забезпечують резервне харчування електрикою.
 10. Вибір газу. І насамкінець звернемо вашу увагу на можливість вибору палива: магістральний (природний метан) газ, зріджений у балоні (пропан, бутан). Завдяки чому купити газовий генератор в Україні актуально не тільки для ділянок, де встановлена централізована газова мережа, але й на відстані х від інфраструктури на територіях.

Особливості генераторів, що працюють від магістрального газу та від балона

Зріджений газ складається з двох речовин, пропан і бутан. Саме їм наповнюють балон. Цей вид газу виробляється з нафтопродуктів та його часто називають нафтовим. Для зберігання палива в рідкому вигляді необхідно дотримання певного тиску, тому його зберігають у балонах та інших подібних ємностях. Практично на будь-якій заправці є у продажу скраплений пропан-бутан. Балони можуть мати ємність від 25 до 50 літрів.

Магістральним газом називають метан. Цей вид палива добувається при бурінні свердловин на глибині землі. Метан також вимагає певних умов для збереження його у потрібній консистенції. Для газового генератора потрібен або заправлений балон зі зрідженою сумішшю пропану та бутану, або приєднатися до магістрального газопроводу для доступу до стиснутого метану.

За якістю особливої різниці між двома видами газу немає. Єдине, що відзначають споживачі вищий ККД пропана-бутану. Але варто врахувати і той факт, що його вартість практично вдвічі вища за недороге магістральне паливо. За останніми підрахунками 5 кВт електрики на балонному газі обойдуться в 22 грн, що практично на 40% дешевше за споживаний бензин. 5 кВт електрики на метані обійдуться в 14 грн.

Який газовий генератор купити для дому, квартири, бізнесу?

Інтернет-магазин Мотокосмос представляє вашій увазі інверторні та промислові газові генератори з потужним двигуном та рідинним охолодженням. В асортименті є моделі для однофазної 220 Вольт та трифазної 280 Вольт мережі. Тихий та надійний в експлуатації апарат виробляє американський бренд Generac. Недорогі газові генератори з потужністю 8-15 кВт можна застосовувати для забезпечення електрикою побутові прилади в приватному будинку або квартирі. Більш потужні установки з потужністю від 15 до 50 кВт призначені для промислових об'єктів, великих організацій, лікарень та військових частин. Всі моделі обладнані захисним кожухом, що забезпечує безшумну роботу та захист від негативного впливу навколишнього середовища. Запускається недорогий газовий генератор за допомогою електричного стартера. Працює як від магістрального газу, так і від баллона з пропаном. Є однофазні та трифазні моделі для напруги 220 або 380 Вольт. Замовити нове обладнання для аварійного та постійного живлення електрикою можна на нашому сайті. Доставка по всій Україні. Відправляємо без попередньої оплати, оплачуєте при отриманні.

Часто задавані питання про газові генератори

❓ Які категорії газових генераторів існують?

⭐ Газові генератори поділяються на кілька категорій: робочі на метані та на бутані. Вони є найекономічнішими порівняно з бензиновими або дизельними варіантами.

❓ Які моделі газових генераторів популярні?

⭐ Серед найпопулярніших моделей газових генераторів варто виділити генератор GENERAC RG2224, генератор GENERAC RG2724 та генератор GENERAC RG2724.

❓ Чому газові генератори так популярні?

⭐ Газові генератори вважаються найпопулярнішими і швидко окупованими в Україні. Вартість таких генераторів може варіюватися від 290 000 до 1 750 000 грн в залежності від потужності.

❓ Як обрати газовий генератор для дому?

⭐ Перед покупкою газового генератора для дому варто врахувати необхідне максимальне навантаження всіх приладів, а також знати кількість фаз для підключення.

❓ В яких сферах газові генератори найбільш популярні?

⭐ Газові генератори, які працюють на природному газі, є дуже популярними в лікарнях, пожежних департаментах, поліцейських управліннях, комунальних службах, а також в приватних будинках.

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs