Ніякої передоплати!

Сівалки для мототрактора

Сівалки для мототрактора в Україні

Всі знають, що наша країна є аграрною і щороку безліч фермерів і сільськогосподарських підприємств висаджують безліч як ЗЕРНОВИХ, так і овочевих культур. Для того щоб здійснити весь цикл робіт і зібрати урожай потрібно техніка і великий набір навісного і причіпного обладнання до неї. Одними з найголовніших що необхідно купити сівалки для мототрактора. Вони бувають різних видів і типів, а також використовуються в різних умовах.

Типи і застосування сівалок для мототракторів

  • Зернові сівалки. З їх допомогою можна легко і швидко здійснити роботу на полі або великому городі, при цьому забезпечивши себе хорошим урожаєм. Прекрасно підійде для різноманітних зернових культур, такі як жито, овес, пшениця, гречка, вівсянка і багато іншого у вигляді великих зерен і насіння. За рахунок того, що процес повністю автоматизований, роботу може здійснювати одна людина. Для початку необхідно наповнити необхідним матеріалом бункера для зерна, і, якщо є спеціальний бункер для добрива теж. Далі за допомогою сільськогосподарської техніки зернова сівалка здійснює внесення ЗЕРНОВИХ культур в грунт. Тобто здійснюється підкопування, внесення зерен і їх засипання шаром грунту. У підсумку ви отримуєте повністю засіяний ділянку зерном.
  • Овочеві сівалки. За допомогою овочевої сівалки на мототрактори ціни без особливих зусиль можна здійснити засівання Великої за розміром ділянки овочевими культурами. А з таким обладнанням це вийде більш якісно і швидко. Саме за рахунок надійної і якісної конструкції, в кожну лунку потрапляє тільки необхідну кількість зерен. Таким чином не виникає перевитрати насіння і посадженим рослинам буде набагато простіше прорости. З наявністю такої овочевої сівалки значно збільшуються урожай і його якість. Овочеві сівалки можуть впорається навіть з дуже дрібними зернами, які не так просто сіяти навіть вручну. Одним з головних переваг її вважається висока продуктивність, адже за один день можна здійснити посадку великої ділянки поля або городу.
  • Трав'яні сівалки. Такий тип сівалок дозволяє істотно спростити процес засіву трав'яних культур і не тільки. Ще за допомогою цих трав'яних сівалок можна здійснити посадку моркви, капусти, люцерни, цибулі Чорнушки і багато чого іншого. Також такі сівалки часто випускаються від 5 рядків, які можна відрегулювати як по глибині закладення зерен, так і міжряддя їх. Принцип роботи її досить простий. Спочатку сошники сівалки роблять борозну, куди і засіваються насіння, після чого спеціальним пристосуванням вони механічно закриваються грунтом. Кількість посіву регулюється безпосередньо спеціальними дозуючими пластинами, які бувають різних розмірів (діаметрів), що залежить від типу висівного матеріалу.

Купити сівалки для мототрактора в нашому інтернет-магазині

  • Доставка. Транспортом нашої компанії ми можемо здійснити безкоштовну адресну доставку протягом п'яти робочих днів з моменту оформлення замовлення.
  • Вибір. У нашому інтернет-магазині представлений повний асортимент сільськогосподарської техніки та додаткового причіпного і навісного обладнання до неї.
  • Консультація. Наші кваліфіковані фахівці можуть без зусиль допомогти Вам з вибором відповідної техніки і оформити замовлення. Тому сівалка для мототрактора купити в нашому магазині-відмінне рішення.
  • Оплата. Ми співпрацюємо з безліччю банків і можемо оформити кредит або розстрочку на найвигідніших для Вас умовах. Також ви можете оплатити за товар при доставці нашому кур'єру.

Склад запасних частин. Для того щоб ви могли використовувати техніку круглий рік ми маємо склад запасних частин, і при виході з ладу будь-якої запчастини ми з радістю відправимо її вам поштовою службою.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs