Ніякої передоплати!

Роторні коси для мототрактора

Роторна коса для мототрактора

Сільськогосподарський напрямок стрімко розвивається в нашій країні і з ним розвивається виробництво сільгосп техніки та додаткового обладнання до неї. Багато втомилися обробляти земельні території вручну і приходять до вибору спеціальної техніки для механізації важкої ручної праці.

За останній час велику популярність отримала роторна коса для мототрактора Україна. З її допомогою фермерські господарства, а також великі сільськогосподарські підприємства можуть здійснювати покіс трави і бур'янів на великих за розміром територіях. А при наявності ще деякого додаткового інвентарю здійснити збір її в спеціальні тюки, які в зимовий період часу можна використовувати як корм для домашньої худоби.

Види косарок і їх конструкційні особливості

  • Роторні косарки. Такий тип косарок використовується досить часто за рахунок простоти і дешевої конструкції. Вони бувають з одним, двома, а також трьома дисками, на який встановлено по чотири пальчикових ножа. Однодискові використовуються вкрай рідко. На три диски Роторні косарки мають ширину захвату більше 1 метра і встановлюються попереду мототрактора, але вони також не мають великої популярності. Найпопулярнішими і затребуваними є Роторні косарка з двома дисками. При покосі трави, два диска, які крутяться в різні боки складають скошену трави в валок. Після того як трава трохи підсохне, за допомогою спеціальних граблів-ворошилок її можна перевертати і зробити один великий волок, який не складно зібрати і завантажити в причіп для транспортування до місця призначення. Купити Роторні коси для мототрактора не складає особливих труднощів. Важливим фактором, який необхідно враховувати при виборі роторної косарки для мототрактора є склянки – вони бувають високі і низькі. При покосі високої і густої трави необхідно купувати роторну косарку з високими склянками. Але вартість її значно вище, ніж косарки з низькими склянками.
  • Сегментні косарки. На сьогоднішній день таке обладнання використовується вкрай рідко за рахунок високої вартості і не широкої сфери використання. Сегментна косарка встановлюється спереду мототрактора і приводиться в дію за рахунок приводного клиноподібного ременя профілю «B». Ширина захвату варіюється в межах 80-120 сантиметрів. Робочим інструментом для скосу трави є змінні ріжучі полотна з ножами, які досить часто виходять з ладу. Недоліком даного обладнання є неможливість скошену траву акуратно складати в валок. Але перевагою можна назвати можливість здійснення покосу на великих за розміром ділянках.

Догляд за роторною косаркою до Мототрактора

Для того, щоб роторна косарка для мототрактора прослужила вам довгі роки – необхідно дотримуватися певних правил при експлуатації. Для початку після покупки в розібраному або зібраному вигляді її необхідно повністю розібрати і здійснити огляд її на наявність стружки і зайвого кріплення всередині. Прибравши всі зайві при наявності здійснити змазування всіх робочих вузлів і агрегатів. Після чого потрібно зібрати все в одне ціле, при цьому все добре затиснути і перевірити на працездатність вручну. Кожен раз після закінчення робіт потрібно очищати ріжучі диски від залишків скошеної трави і землі. Щороку бажано оновлювати змащувальні речовини на всіх робочих органах навісного обладнання.

У нашому інтернет-магазині Мотокосмос представлений повний асортимент роторних і сегментних косарок до мототракторів. На Роторні коси для мототракторів ціни у нас найнижчі в Україні. Ми здійснюємо безкоштовну адресну доставку по всій території України протягом п'яти днів з моменту оформлення замовлення.

 

Фільтр
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs