Ніякої передоплати!

Обприскувач для трактора

Який вибрати і купити обприскувач з доставкою по Україні

Сучасні технології захисту рослин від шкідників, підживлення, дозволяють збільшити врожайність культур на 50-70%. При цьому, перед тим, як придбати агрегат, фермеру необхідно знати деякі можливості такої техніки: визначається достатня висота штанг перед обприскуванням, дозування, рівномірність розподілу кошти по рослинах, згідно з технологічними нормами.

Також враховувати час і якість обприскування, якщо падає створюваний тиск, скільки потрібно палива і масла, як швидко вийде обслужити Обприскувач, якщо він вийде з ладу.

Що необхідно зробити, щоб підвищити віддачу розчину.

Коли вибираєте модель обприскувача, потрібно визначитися з вартістю моделі, її популярністю, іноді з думкою сусіда. З одного боку ніхто не хоче переплачувати, з іншого боку економія копійки на початку може бути чревате втратами десятків тисяч гривень в кінці.

Купити обприскувач для трактора в Україні: вибираємо модель під контури полів

Одна з об'єктивних причин вибору конкретної моделі площа оброблюваного поля. Будь-який аграрій розуміє, що обсяг бака впливає частоту заправок агрегату і його простоїв.

Чим менше обсяг резервуара, тим частіше техніка буде простоювати. З іншого боку машинам з великим об'ємом цистерни складно розвертатися на невеликих полях. В результаті не досягається необхідна продуктивність, оскільки на маневрах втрачається час. Також громіздким агрегатом ущільнюється грунт.

Тому обсяг цистерни повинна забезпечити відповідну довжину прогонів, маневреність агрегату, і надавати оптимальний тиск.

1. Так для площі полів до 20 га рекомендується купити агрегат з об'ємом цистерни 600 літрів.
2. Для поля до 60 га підбираються цистерни об'ємом 1000-2000 літрів.
3. Для полів до 100 га і більше, краще вибрати цистерни об'ємом 3000-4000 літрів.

При цьому баки робляться або з особливо міцного пластику або цистерни з нержавіючої сталі.

Купити навісний обприскувач для трактора: про розміри робочих органів

Поля до 50 га найзручніше обробляти агрегатами з довжиною штанги 13-18 м.така конструкція буде служити 5-10 років, якщо конструюється з нержавіючого металу або покрита антикорозійним напиленням.

Для середньої ділянки купити обприскувач навісний для трактора Україні. Також підійде причіпний агрегат на шасі. У магазині "Мотокосмос" фермер підбере агрегати, які можна використовувати в основному для низькостеблових і середньостебельних рослин.

На сайті можна купити обприскувач на трактор навісний з об'ємом цистерн 600-2500 літрів.

Тоді як для великих полів краще використовувати самохідну техніку з широкозахватними штангами.

Купити навісний обприскувач на трактор в Україні: як уникнути хитавиці

Висота штанги зазвичай налаштовується в залежності від кількості форсунок і кроку між бризковиками кута розпилення. Чим такий кут більше, тим нижче встановлюється штанга для обробки культур. З цієї причини кожен агрегат є свої індивідуальні настройки. Але більшість агрегатів мають кут розпилення 110-120о, що зазвичай згадується в документах. Оптимальний рівень висоти-50 см. Якщо посилюється вітер, то потрібно знизити висоту штанги, а швидкість проходу агрегату. При цьому коливання і крени залежать від ступеня закріплення.

Ще один момент, якщо ви вирішили купити обприскувач навісний на трактор, не слід економити на автоматиці, яка регулює рівень обладнання, оскільки штанги можуть розгойдуватися від Ям і вибоїн. При занадто низькому розташуванні штанги частина культур виявляються поза зоною обприскування. При високому розташуванні-частина засобу випаровується. Різниця в 10 см дає до 30% втрат, і доза засобу виявляється недостатньою.

Обприскувач на трактор ціна: приділяємо увагу форсункам

Наскільки ефективний агрегат, залежить від типу форсунок, встановлених на штанзі. Якщо є достатньо грошей можна придбати агрегат з керамічними форсунками, оскільки органи з пластика служать менше. Щоб продовжити термін роботи пластикових форсунок, потрібно їх оновлювати перед весняною обробкою і обслуговувати кожні 10000 га.При цьому заміна потрібно всіх форсунок відразу, оскільки знос веде до великих проблем під час обробки рослин.

Важливо. Після кожного застосування потрібно промивати форсунки і фільтри. Якщо цього не робити в робочих органах утворюється осад, який не тільки буде заважати нормально обприскувати рослини, а й вивести з ладу датчик тиску, автоматику подачі розчину.

Купуйте на сайті «Мотокосмос» якісний навісний обприскувач для трактора. Ціна при коректному обслуговуванні швидко окупається.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Виробник
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs