Ніякої передоплати!

Подрібнювачі деревини

Як вибрати відповідний садовий подрібнювач?

Садовий подрібнювач - оптимальне рішення для фермерів, які мають сад площею від 10 га і більше. Оскільки після обрізки дерев, виноградників у великих садах, парках, лісництвах залишається багато хмизу, часто виникає проблема з її утилізацією.

Відзначимо, що традиційний спосіб спалювання не підходить, оскільки він пожежонебезпечний, сприяє виділенню великої кількості їдкого диму.

Цей же агрегат допоможе подрібнити гілки, які використовуються в корисних цілях. Частина цієї мульчі можна використовувати як добриво, а тріску – продавати в якості твердопаливного сировини. Таким чином, ви можете не тільки використовувати техніку для добрива, але і заробити на цьому гроші.

Подрібнювач деревини купити Україна: конструкція і класифікація

Конструкція агрегату складається з сталевого або пластикового корпусу, двигуна, системи ножів. Продуктивність агрегату залежить від потужності ДВС. На сайті можете купити подрібнювач деревини з трьома видами ріжучої системи:

  • з ножами з розжареного металу, що перебивають стовбури гілок до 4 см;
  • з гвинтоподібними ножами, що перебивають гілки до 5 см;
  • з фрезерним барабаном, який встановлюється більш дорогі агрегати.

Корпус легко розбирається, що дозволяє спростити доступ до лез для очищення, змащення і заточування. Ріжуча система легко розбирається в побутових умовах. Зазвичай лезо встановлюється на ножі і прикручено гвинтами. При необхідності воно зручно знімається і заточується. Обслуговування необхідно тільки в разі, якщо потрапляє камінь, інші предмети, які залишає на ножах Щербини, що знижує якість переробки гілок.

Ємність куди подаються гілки, часто робиться похилій, матеріал для подрібнення легше приймався. Відбувається викид помелу через вивідний отвір, що розташовується під невеликим кутом, для більш легкого збору помелу.

Залежно від комплектації можемо запропонувати подрібнювач деревини в тирсу купити з пластиковими контейнерами для збору подрібненого матеріалу.
Виділимо головні переваги:

  • швидко справляються з великими обсягами гілок;
  • відносно невисока вартість;
  • потужний двигун;
  • просте обслуговування, яке можливо, в тому числі і домашніх умовах.

Класифікація

Продуктивність подрібнювача для гілок залежить від потужності двигуна. Вибирайте модель виходячи з потреб. Чим у вас більше сад, товщі гілки потрібно переробляти, тим потужніше потрібно вибирати машину. Умовно всі подрібнювачі поділяють на три групи потужності.
1. Аматорські агрегати. Зазвичай це техніка з ДВС потужністю до 2 кВт, яка має леза із загартованого металу. Вага агрегату до 20 кг. зазвичай техніка переробляє сучки, гілки діаметром до 3 см.
2. Середній клас. Ви можете підібрати агрегат потужністю до 2-2, 5 кВт. Цей подрібнювач деревини купити в Україні можна недорого, але вартість його трохи вище, до 30 кг. техніка оснащена опцією самовтягування і здатна перемолотити гілки діаметром до 3,5 см.
3. Професійний клас. Компанія "Мотокосмос" продає професійні агрегати, здатні перебивати гілки діаметром до 12-16 см.за годину така техніка переробляє за годину до 6-9 м3деревини.

Таким чином, інтернет-магазин пропонує подрібнювач деревини купити в Києві власникам великих садів, виноградників, лісопарків, лісових господарств, які мають площу від 10 га. Для таких площ важлива швидка утилізація відходів після обрізки.

Важливо! Оскільки такі машини побудовані за принципом м'ясорубки. Вони вимагають дотримання загальних правил техніки безпеки. Працювати необхідно в рукавичках, захисних окулярах і навушниках.

Подрібнювач деревини: Ціна Україна, доставка

Щоб вибрати відповідний агрегат для подрібнення гілок, телефонуйте у Відділ продажів. Менеджери підберуть обладнання необхідної комплектації виходячи з індивідуальних потреб фермера-одноосібника або підприємства. Після підтвердження заявки товар приходить через 1-2 доби. Оплата будь-яким зручним способом при отриманні.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs