Ніякої передоплати!

Лопати-Відвали для мінітраткора

Лопата відвал на мінітрактор купити в Україні

У нашій країні в зимовий період часу щорічно виникає потреба в прибиранні снігу на дорогах, тротуарах, а також на територіях різноманітних підприємств. Для цього комунальні служби набувають сільськогосподарську техніку з набором спеціального навісного та причіпного обладнання. Одним з головних є лопати відвали для мототракторів. Вони встановлюються частіше спереду мінітрактора ніж ззаду і здійснюють згрібання шару снігового покриву в одну зі сторін.

З чого складається лопата відвал для мінітрактора

Лопата-відвал як правило складається з міцного металевого трохи всередину увігнутого щита. Зазвичай нижня кромка лопати-відвал має прогумовану стрічку для роботи на дорогих покриттях, або сталеву пластину для робіт на асфальті і землі. Це потрібно для захисту як самої конструкції, так і прибирається поверхні (асфальт, Тротуарна плитка, бетон). Прогумована стрічка створює істотно менше шуму, ніж металева.

Крім головного щита, конструкція має спеціальний кронштейн, механізм повороту і підйому лопати-відвалу (встановлений до кронштейну за допомогою шарнірів). Безпосередньо кут роботи лопати-відвал можна регулювати в декількох положеннях по відношенню до напрямку проведення робіт. Це дає можливість прибирати сніг, землю і різноманітне сміття в будь-яку зі сторін. Підйом і опускання лопат-відвал часто здійснюється за допомогою спеціального гідравлічного циліндра і гідравлічної системи мінітрактора. Але зустрічаються моделі і з гідравлічним поворотів, вони як правило набагато дорожче, але працювати з таким пристроєм набагато легше і приємніше.

При виборі такого обладнання необхідно враховувати можливості сільськогосподарської техніки. Не потрібно купувати лопату відвал з шириною захоплення більше ніж може дозволити потужність мінітрактора.

Саме від постановленого завдання, можна визначиться з покупкою переднього або заднього лопати-відвал. Як правило у продажу є лопати-відвал для мінітракторів З шириною захвату 140, 160, 180, 200 і 220 сантиметрів.

Переваги покупки лопати відвал для мінітрактора в нашому інтернет-магазині

  • Вартість. Ми співпрацюємо виключно з заводами виробниками навісного і причіпного обладнання, тому на Лопати відвали для мінітрактора ціна у нас набагато нижче ніж в інших інтернет магазинах і торгових майданчиках.
  • Гарантія. На всю продукцію, що продається надається гарантія терміном від 14 днів до 3 років.
  • Доставка. Всю продукцію, яка представлена на нашому сайті ми можемо доставляти адресною доставкою транспортом нашої компанії.
  • Запасні частини. На всю техніку, а також навісний і причіпний інвентар ми маємо запасні частини, які в майбутньому при виході з ладу зможемо відправити Вам.
  • Комплектація. Вся продукція відвантажується в заводській комплектації, яка без відома покупця не може бути змінена. Про комплектацію того чи іншого продукту продавець консультант завжди попереджає.
  • Консультація. У нашому інтернет магазині працюють тільки кваліфіковані фахівці, які з радістю допоможуть вам визначитися з вибором техніки і додаткового навісного обладнання, яке підійде до вашого трактора.
  • Адаптація. Купити лопати відвали для мінітрактора не головна проблема. Її ще потрібно встановити і зробити Зчіпний пристрій на передній частині трактора. Наша компанія може здійснити адаптацію обраної вами лопати відвал на будь-який мінітрактор, який зможе працювати з даними навісним обладнанням.
Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Наявність
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs