Ніякої передоплати!

Дискові борони мінітракторів

Дискова борона на мінітрактор в Україні

  Інтернет-маркет «Мотокосмос» пропонує дискові борони для міні-техніки потужністю до 16-35 к.с. Агрегат в основному потрібна для обробки землі перед посівом. Навісне обладнання складається з 10-18 дисків, закріплених на валу. Чим ширше вал, тим ширше ширина захвату.

На сайті ви можете купити недорого агрегати в Києві з захопленням 1,1 - 2,0 м, які легко агрегатуються з міні-тракторів, де є трехточечная система навішування. Фото, опис та відео, реальні відгуки власників-любителів та аграріїв допоможуть вам підібрати обладнання під потужність свого минитрактора. Якщо вас влаштовує ціна, функціонал, але складно визначитися з вибором, можна дізнатися у відділі продажів.

 

 Так під техніку потужністю 12-16 к.с. можна підібрати за мінімальною вартістю в Україні агрегат на 12 дисків. У той час як агрегати на 18 дисків розраховані на дизельні мінітрактори 24 к.с. На всі моделі дається гарантія від 1 рік.

 

На сайті ви можете дешево придбати різні двосекційні борони. Розпродаж і знижки дозволяють без проблем навіть простим жителям замовити з доставкою один або кілька агрегатів. Якщо для вас запропонована ціна не по кишені. Пропонуємо альтернативне рішення - оформити будь-яке обладнання в кредит.

За допомогою дискової борони для мінітрактора можна організувати більш ефективну роботу. Інтернет-магазин аграрної техніки пропонує великий асортимент такого навісного обладнання, яке відповідає всім стандартам, відрізняється високою якістю та іншими перевагами. Оформити замовлення неймовірно легко, як і отримати кращі умови для вигідної доставки. Якісну дискову борону для мінітракторів купити можна з гарантією якості і під конкретні потреби.

Якісні дискові борони для мінітракторів: особливості та правила вибору

Вони мають масу переваг, які можна отримати в разі придбання моделей від перевірених виробників. Конструкція включає до свого складу спеціальні диски, які володіють додатковими вирізами. Вони кріпляться на вал. Може відрізнятися його ширина і число дисків. Відповідно можна вибирати оптимальну ширину обробки грунту. Якісні дискові борони для мінітрактора купити не складе ніяких труднощів, якщо звернутися в перевірений інтернет-магазин. Це гарантія доступу до непоганого асортименту, професійних консультацій і багато чому іншому.

Відрізнятися борони можуть за різними характеристиками, серед яких число дисків, ширина обробки. Все це треба враховувати під час здійснення вибору. Попередня консультація допоможе розібратися в нюансах і зробити адекватний вибір. В такому випадку купити дискову борону мінітрактора буде дійсно просто, а вона принесе чимало користі. Фахівці інтернет-магазину допоможуть прийняти найкраще рішення.

Навісне обладнання такого типу виробляється за сучасними стандартами, що гарантує міцність і надійність. Можна розраховувати також на інші переваги, якщо придбати обладнання від відомого бренду. До таких переваг можна віднести:

  • Ефективність експлуатації.
  • Виконання основних функцій.
  • Довговічність завдяки міцній конструкції, виконаної з кращих матеріалів.

Під конкретну модель мінітрактора потрібно вибирати борону, щоб вона ефективно виконувала поставлені перед нею завдання. На дискові борони для мінітракторів ціни залежать від технічних характеристик, бренду і деяких інших моментів.

Купити дискові борони для мінітракторів в Україні

Щоб придбати краще обладнання недорого, доцільно звернутися до перевірених професіоналів. В такому випадку можна розраховувати на доступ до непоганого асортименту, інтуїтивно зрозумілий електронний каталог, швидку доставку зручним способом і багато іншого.

На високоякісні дискові борони для мінітрактора ціна у нас завжди сама адекватна, що дозволяє зробити покупку без особливих проблем. Вартість залежить від ряду моментів, які можна вивчити попередньо. Менеджери допоможуть розібратися в нюансах, щоб прийняти адекватне рішення максимально швидко і легко. Офіційна гарантія поширюється на все навісне обладнання, що стає додатковою перевагою. Мінітрактор в такому випадку буде приносити набагато більше користі завдяки розширеної функціональності.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Наявність
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs