Ніякої передоплати!

Причепи для Мінітракторів

Причіп на мінітрактор купити в Україні

Причепи для мінітрактора є додатковим причіпним обладнанням для сільськогосподарської техніки, за допомогою якого можна транспортувати великогабаритні вантажі. Досить часто з'являється потреба перевезти різноманітні вантажі. Але з мінітрактором без спеціального інвентарю зробити це нереально. Тут і стане в нагоді причіп для мінітрактора. Саме завдяки значній вантажопідйомності сфера використання таких пристроїв різноманітна. Адже не тільки вантажопідйомність, а й великий обсяг місткості дозволяє застосовувати його для транспортування габаритних і легких вантажів.

Багато моделей можуть похвалитися відкидаються бічними і заднім бортами, що істотно спрощує як завантаження, так і вивантаження причепа. Самоскидні Причепи завдяки гідравлічній надійній системі можуть перекидати його за допомогою гідравлічного циліндра, і весь вантаж буде розвантажений за лічені хвилини. Така функція буде дуже навіть до речі при транспортуванні насіння, зерна, насіння, коренеплодів, будівельних матеріалів і сміття і багато іншого. З огляду на те що причепи мають однаковий Зчіпний пристрій його можна використовувати на будь-якому мінітракторі, головне, щоб в тракторі був встановлений додатковий гідравлічний вихід, якщо причіп самоскидний.

Різновиди причепів для мінітракторів

  • Одновісний. Такі причепи для мінітрактора мають невелику робочу Вантажопідйомність від 1 до 5 тонн. Використовуються для транспортування малогабаритних вантажів на не далекі відстані. Допомагають при заготівлі дров і корму для домашньої худоби на зимовий період часу. Адже прохідність у такого типу причепів набагато вище ніж у двовісних. Опорою їх служить Зчіпний пристрій для міні-трактора і вісь колісна.
  • Двовісний. Найчастіше Причепи великого розміру зі значною вантажопідйомністю від 5 тонн. Використовуються для транспортування великогабаритних і важких вантажів до 30 тонн. Славляться відмінною стійкістю за рахунок декількох колісних осей.

Варто відзначити, що для найважчої роботи рекомендується купити причіп для мінітрактора в Україні – двовісний. Спочатку вся маса на ньому розподіляється по всій рамі, а після передається на всі колеса причепа. В результаті не потрібно сильно переживати про становище в причепі вантажу. А мінітрактор експлуатується тільки для тягової сили.

Для стоянкового положення Причепи часто обладнуються спеціальними висувними упорами.

Купити причіп для мінітрактора в нашому інтернет-магазині Мотокосмос

Ціна. У порівнянні з іншими інтернет-магазинами і торговими майданчиками у нас на всю продукцію стоять найнижчі ціни і комфортні умови покупки.
Доставка. Ми можемо здійснити безкоштовну адресну доставку по всій території України протягом п'яти днів з моменту оформлення замовлення.
Гарантія. На всю продукцію, що продається і навісний інвентар надається гарантія від 14 днів до 3 років.
Асортимент. У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент сільськогосподарської техніки та додаткового навісного і причіпного обладнання до неї кращий відомий виробників всього світу.
Кредит і лізинг. Будь-який товар ви можете купити в нашому магазині в кредит. Ми співпрацюємо з безліччю банків, з якими у нас підписані вигідні умови співпраці для наших покупців.
Документ. На всю колісну техніку ми виписуємо спеціальний пакет документів для оформлення її в певних державних органах. Ми не рекомендуємо купувати дорогу продукцію в неперевірених магазинах і на торгових майданчиках.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs