Ніякої передоплати!

Бульдозери

Купити новий бульдозер в Україні?

Пропонуємо переглянути каталог. Бульдозери серед вищеописаних категорій в основному пропонуються середнього і важкого класу, які підходять для великого будівництва і добувної промисловості. Дана техніка добре зарекомендувала себе продуктивністю і експлуатаційними характеристиками. Пропонуємо взяти будь-яку із запропонованих моделей. Крім готівкових, безготівкових форм оплати. Є придбання по автокредиту і лізингу. Щоб здійснити покупку і отримати бульдозер вже на наступний день, пропонуємо оформити замовлення або зателефонувати у Відділ продажів. Спецтехніка приходить кур'єрською доставкою через 1-2 дні після оформлення замовлення. Чекаємо ваших дзвінків.

За допомогою бульдозера можна виконати досить складні роботи. Це сучасний різновид спеціальної техніки, яка відрізняється підвищеною продуктивністю і запасом міцності. Щоб отримати повний набір переваг, треба звернутися для покупки в перевірений інтернет-магазин. Це дозволить розраховувати на невисоку вартість в порівнянні з іншими місцями, якісне обслуговування і безліч інших переваг. Кращі бульдозери купити завдяки нам не складе ніяких труднощів. Попередня консультація у досвідчених менеджерів дозволить розібратися в тонкощах і прийняти краще рішення.

Основні типи та особливості бульдозерів

Це спеціальна техніка, яка може відрізнятися розмірами, потужністю, типом та іншими параметрами. Зазвичай ходова частина обладнана гусеницями. Вони гарантують нормальний рівень прохідності. Відвал являє собою основний робочий орган. Універсальність сучасної техніки такого типу дуже висока. Якщо встановлено додатково гідравлічне обладнання, показники продуктивності багаторазово зростають. Сфера застосування відрізняється широтою. Можна бульдозер купити для виконання різноманітних робіт.

Відрізнятися сучасні моделі можуть потужністю, масою, типом управління та іншими параметрами. Тому під час вибору бажано враховувати всі нюанси, звертатися до професіоналів з досвідом. Управління відвалом може бути гідравлічним, тросово-блоковим, електричним і механічним.

На продуктивність техніки прямий вплив надає потужність, приналежність до конкретного тягового класу. Це треба обов'язково враховувати під час здійснення вибору. Пропонується кілька тягових КЛАСІВ:

 • Легені.
 • Середній.
 • Важкий.

Також вони умовно можуть ділитися на надважкі та малогабаритні. Призначення також впливає на приналежність до тієї чи іншої категорії. Сучасний ринок наповнений різноманітними моделями від відомих виробників. Необхідно звернутися до перевірених професіоналів, щоб прийняти адекватне рішення. На бульдозер Новий ціна залежить від бренду, типу та основних параметрів. Перевірений інтернет-магазин дозволить придбати недорого високоякісну техніку, попередньо отримавши грамотну консультацію. Все це позитивно впливає на якість і точність вибору.

Купити бульдозер в Україні

Щоб придбати його з гарантією високої якості, треба звернутися до професіоналів з досвідом. В такому випадку можна розраховувати на підтримку в здійсненні вибору, офіційну гарантію якості, адекватну вартість, зручний формат доставки та безліч інших переваг. На бульдозера ціна може залежати від різних характеристик, але в нашому магазині вона завжди відрізняється адекватністю. Можна підібрати кращі моделі під будь-які потреби. Для цього в штаті є компетентні менеджери, які допоможуть легко розібратися в тонкощах. Офіційна гарантія поширюється на всі моделі в Електронному каталозі. Це спеціальна техніка з великим запасом надійності і міцності, яка зможе ефективно вирішувати складні завдання.

Як вибрати бульдозер?

Землерийні та планувальні роботи потрібні в багатьох галузях: у гірничодобувній промисловості, під час будівництва багатоквартирних будинків, промислових будівель інших об'єктів, «подушки» дорожнього покриття, розробки траншей.

Купити бульдозер в Україні

Бульдозер здатний виконувати різні функції:

 • перемішування грунтів різної фракції і складу;
 • вирівнювання майданчиків перед забудовою;
 • розробка каналів і засипання ям;
 • риття траншей;
 • облаштування тимчасових доріг;
 • виконання розчищення територій від снігу, сміття;
 • перемішування щебеню, піску, гравію, прибирання битої цегли.
 • Корчування чагарників, дерев, прибирання різних предметів.

Будь-якої будівельної компанії, гірничодобувному підприємству, комунальній службі, всі ці роботи потрібні та ми пропонуємо бульдозер купити. Ціна китайської техніки прийнятна в Україні. При цьому будь-яка із запропонованих моделей досить швидко окупає себе за рахунок високої продуктивності, багатофункціональності.

Основним робочим органом бульдозера є відвал. Стандартно вони прямі, але можуть бути напівсферичними, прямими, напівсферичними. Також можуть бути похилими, поворотними та універсальними.

Сьогодні можна бульдозер купити Україна виробника "Changlin", який управляється із застосуванням сучасної електроніки та гідравліки. Залежно від призначення можуть використовуватися різні відвали:

 • щоб прибирати сміття застосовуються прямі й сферичні відвали;
 • для підрізання чагарників-відвали з нижньою гострою кромкою;
 • для корчування-відвали з зубами.

Крім відвалу застосовується та інше обладнання: лебідки, траншеєкопачі, розпушувачі, вугільні та торф'яні агрегати. Компанія "Мотокосмос" купити бульдозер новий з базовими можливостями й болотоходи, розроблені для виконання завдань на нестабільних грунтах.

Купити бульдозера: ціна, продуктивність, ТЕХНІЧНІ характеристики

За тяговим зусиллям бульдозери розрізняються на:

 • Надлегкі моделі з тяговим зусиллям до 0,6 тонн. Застосовуються для садових робіт, переміщення невеликих обсягів легких сипучих матеріалів.
 • Легкі з тяговим зусиллям від 0,6 до 3 тонн. В основному застосовуються для виконання завдань в комунальній галузі: ПРИБИРАННЯ СМІТТЯ, чищення снігу, переміщення сухого піску або дрібного щебеню, гравію.
 • Середній. Тягове зусилля 3-9 тонн. Застосовується техніка для розробки грунтів 1-2 категорії. Також використовуються для очищення і вирівнювання майданчиків під Будівельні об'єкти. Яскравим прикладом є CHANGLIN CLT80 з тяговим зусиллям до 8,3 тонн.
 • Важкий. Тягове зусилля досягає 9-35 тонн. Такий бульдозер купити новий рекомендуємо для дорожнього і великого будівництва дамб, промислових споруд, а також мостів, дамб, насипних укріплень, будь-яких кар'єрних робіт. Застосовуються для розпушування мерзлих і скельних порід 3-5 категорії. Приклади Changlin CLD165YS (болотохід), Changlin (PENGPU) CLD165Y, Changlin CLD220Y.
 • Надважкий. Понад тягове зусилля перевищує 35 тонн. Застосовують у масштабній добувній промисловості або будівництва особливо великих об'єктів.

Перш, ніж бульдозер новий купити, зверніть увагу на наступні технічні характеристики.

Конструктивні особливості двигуна

Якщо він турбований, це означає ККД у нього вище за рахунок використання енергії відпрацьованих газів, витрата палива трохи нижче. Звертайте увагу на потужність, крутний момент.

Тип трансмісії

Вона може бути механічною, гідростатичної або гідромеханічної. На наших моделях в основному стоїть гідромеханічна трансмісія.

Інші параметри

Значення має:

 • ширина гусениці;
 • тиск на грунт;
 • ширина, висота, обсяг відвалу в базовій комплектації;
 • максимальне поглиблення;
 • тягове зусилля.

Всі ці дані відображені в технічних характеристиках до кожної моделі в магазині "Мотококосмос". Щоб отримати більш детальну інформацію, телефонуйте нам. Менеджери вишлють інструкцію в PDF-форматі.

❓Який бульдозер краще купити?❓

Купити бульдозер - забезпечити себе хорошим прибутком на тривалий час. Але щоб не купувати дорогу техніку і швидше заробити повну ціну вкладень можна доглянути собі новий бульдозер китайського виробництва. Однією з відомих і надійних брендів цієї техніки є – Changlin.

❓Які бульдозери найпопулярніші?❓

В Україні на сьогоднішній день є кілька популярних і затребуваних моделей китайських бульдозерів: бульдозер Changlin CLT80, CLD165YS (болотохід), а також бульдозер Changlin CLD220Y.

❓Скільки коштує бульдозер в Україні?❓

Вартість бульдозера залежить від його комплектації, потужності двигуна, торгової марки, а також країни виробника. Останнім часом популярність в Україні набирає торгова марка Changlin, так як вартість нової техніки стартує від 1300000 грн і досягає до 5000000 грн.

❓Які бренди бульдозерів популярні в Україні?❓

На сьогоднішній день в нашій країні є широкий вибір спецтехніки (бульдозерів) всіляких торгових марок. Але багато покупців віддають перевагу недорогий і новій техніці китайського виробництва. Одним з найпопулярніших брендів з виробництва бульдозерів є – Changlin.
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs