Ніякої передоплати!

Мульчувач на трактор

Мульчувач для трактора: види та застосування

На перший погляд мульчер-подрібнювач схожий на вигляд на роторну косарку, але за своєю дією вони сильно відрізняються. Мульчувальники для тракторів функціонують над поверхнею ґрунту, а не на глибині орного шару. Основне завдання подрібнювача полягає у швидкому та ретельному дробленні рослинних залишків, коренів, деревини та іншого. Найчастіше це коріння кукурудзи, соняшнику, бур'янів, соломи. Мульчер-подрібнювач для трактора дробить і розсіює готову мульчу поверхнею землі. Придбати навісне обладнання для малої та великої техніки в Україні можна в нашому інтернет-магазині за доступними цінами.

Мульчувач для трактора: конструкція та принцип роботи

Мульчер-подрібнювач для трактора є необхідним обладнанням для обробітку ґрунту після збирання врожаю. Він виконує функцію дроблення залишків та розподілу готової мульчі по полю. Даний пристрій надійний та міцний у застосування. Основний робочий орган мульчувача - це ротор зі сталі з рухомими молотками або фіксованими різцями. Ротор рухається за допомогою валу відбору потужності. Далі починають рухатися леза, які дроблять рослинні рештки. За конструкцією мульчер-подрібнювач може відрізнятися розмірами, кількістю ножів, шириною захвату та способом підключення до трактора.

Принцип роботи всіх видів техніки однаковий: робочі органи, розміщені на горизонтальному валу, витягуються в радіальному напрямку під дією валу відбору потужності. Все, що потрапляє під мульчувач, неодмінно дробиться. Підвіска робочих органів вільного типу. Це сприяє ухиленню від каміння та інших твердих предметів.

Мульчувач для трактора: види

За типом кріплення до трактора мульчувач буває причіпним, напівнавісним, навісним. Розглянемо кожен із видів більш детально:

  1. Причіпний мульчувач. Застосовується з тракторами високої потужності великих ділянках землі. Відрізняються високою продуктивністю та низькою маневреністю.
  2. Напівнавісний мульчувач. Універсальний варіант з продуктивності та маневреності. Але оскільки техніка має досить велику масу, її можна експлуатувати лише з трактором підвищеної потужності.
  3. Навісний мульчувальник. Продаж такої техніки є актуальним для власників мінітракторів. Навісні мульчери активно використовуються на невеликих полях, а також важкодоступних ділянках землі.

Продаж мульчерів у місті Київ

Купити подрібнювачі для полів різної площі можна в інтернет-магазині Мотокосмос. Вартість можна дізнатись на сторінці товару. Для замовлення потрібно зробити лише кілька кліків. Доставка можлива по всій Україні. Сплатити можете будь-яким зручним способом. Також є опція покупки в кредит або розстрочку. У нас найнижча ціна та вигідні умови доставки. Мульчувач - незамінна техніка на полі для подрібнення рослинних решток після збирання врожаю. Він сприяє кращому розпушенню ґрунту, циркуляції повітря та удобрює мульчу.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs