Ніякої передоплати!

Граблі

 Граблі для мототракторів - агрегат, який навесні, влітку, восени. Навесні необхідно прибрати з ділянки сухостій, торішнє листя, восени опале листя. Влітку ж граблі постійно потрібні для заготівлі сіна, соломи, збирання скошеної бур'яну. Щоб прибирання території і заготівля сіна не перетворилася в виснажливий процес, рекомендується купити недорого граблі для мотоблока з доставкою в Україні. Зараз діє розпродаж і можливість покупки зі знижками, без шкоди для сімейного бюджету.

Можна придбати дешево в Києві два варіанти грабель: «гребінь» і «сонечко». Якщо граблі «гребінь» в основному розраховані для польових умов, то за допомогою граблів «сонечко» забирається сіно і вздовж доріг.
 
Всі представлені моделі мають гарантію від 1 року і тривалий термін служби. Прекрасно відновлюють свою форму після впливу навантажень, за що і отримали хороші відгуки аграріїв. Всі компоненти пройшли термозакалка, тому служать довго. Часто у відгуках акцентується увага на ціні, широкому захопленні сіна для збору в валки - 1-1,8 м. Фото, опис, відео допоможуть правильно вибрати агрегат.
Якщо ви не можете оплатити вартість в повному розмірі, є можливість придбання в кредит.
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs