Ніякої передоплати!

Купити кормозмішувачі

Для чого потрібні кормозмішувачі?

Кормозмішувачі відносяться до агрегатів, які прискорюють процес зважування, подрібнення, змішування і роздачі корму тваринам. З його допомогою власники підприємств і фермери зможуть з легкістю збільшити продуктивність своєї роботи та навіть підвищити поїдання корму, що згодом позитивно позначається на якості молока, кількості надоїв і приростів м'яса.

По суті, кормозмішувач володіє функціями міксера, який при цьому самостійно може порційно видавати їжу. Даний агрегат може бути самохідним, таким чином він зможе замінити трактор і Навантажувач. Ціна кормозмішувача (самохідного) набагато вище, ніж причіпних моделей. Тому вони користуються меншою популярністю, адже, при наявності трактора, така дорога покупка не виправдовує себе.

Причіпні кормозмішувачі: Де купити кормозмішувач в Україні?

Вертикальні кормозмішувачі більше підходять для подрібнення великогабаритних рулонів або ж тюків сіна і соломи. Вони не дають корму подрібнюється надмірно, крім того, мають інтуїтивно зрозумілою конструкцією, що позитивно позначається на надійності. Тому причіпні вертикальні кормозмішувачі можуть похвалитися більш приємною ціною.

Вибираючи кормозмішувач, основні показники, на які ми радимо спиратися - це якісні та кількісні. Само собою, вирішальну роль може грати розмір техніки і обсяг бункера. При виборі розміру кормозмішувача спирайтеся на елементарне: ширина проїзду або воріт на вашому підприємстві. Часто власники бізнесу забувають про цей показник, хоча він відноситься до першочергового. Якщо, виходячи з цього пункту, ви вже вибрали кормозмішувач купити його можна в нашому інтернет-магазині. Детальніше про переваги та відмінності певних моделей ви можете дізнатися у наших фахівців, які можуть підібрати техніку відповідно до ваших потреб.

Щоб розрахувати необхідний обсяг бункера кормозмішувача, враховуйте загальну кількість тварин на вашій фермі, частоту роздачі корму, технічні характеристики трактора, з яким будемо працювати ваш агрегат. В в розрахунках враховуйте, що неможливо заповнити кормозмішувач на 100%. Залежно від щільності усадки корму ємність також може зменшуватися.

Де замовити кормозмішувач недорого з доставкою по Україні?

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий вибір різноманітних кормозмішувачів. У нас ви можете підібрати вертикальний причіпний кормозмішувач, адже саме такі моделі найчастіше користуються популярністю. Наш фахівець може запропонувати вам варіанти різних виробників в різному ціновому діапазоні, тому ви з легкістю підберете модель для себе.

Якщо ви вже підібрали кормозмішувач ціна техніки розраховується в залежності від курсу долара. Зв'яжіться з нашим експертом, щоб отримати найбільш актуальну інформацію про терміни доставки. У разі покупки декількох агрегатів можливі знижки.

Фільтр
Виробник
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs