Ніякої передоплати!

Дискові борони

  Купити дискову борону на трактор зі швидкою доставкою по Україні

  Дискові борони-причіпні агрегати, які використовується у весняний та осінній період для перемішування грунту, боротьби з бур'янами, виконання завдань на закриття вологи і т. д.

  Купити дискову борону для трактора: призначення і застосування

  За допомогою агрегату відбувається розпушення верхнього шару грунту, подрібнення залишків стерні, оранка великих пластів землі. Нерідко борони застосовуються для обробки лугів, пасовищ, формування протипожежної лінії навколо лісу.
  Застосовується борона для наступних цілей:

  • передпосівна підготовка грунту перед посадкою однорічних культур і багаторічників;
  • перемішування грунту, і добрив з грунтом з метою підвищення родючості;
  • закладення залишків врожаю;
  • ефективний безгербіцидний і безінсектицидний спосіб боротьби;
  • руйнування грудок і вирівнювання ділянок;
  • закриття вологи в глибоких грунтових шарах.

  Важлива умова для боронування – вологість грунту в межах 45-75%. Якщо грунт більш суха або волога, то виникають складнощі обробки поля, оскільки диски можуть не заглиблюватися на достатню глибину.

  Купити Борони дискові на трактор: особливості конструкції та роботи агрегату

  Агрегат складається зі сталевої, зварної ферми, яка фіксується горизонтально. Внизу кріпляться вали з дисковими лезами. Останні та є робочими органами, переробними землю. Під час руху трактора, вали з дисками обертаються, занурюючись на глибину (в залежності від налаштування) на 5-15 см.на сайті ви можете купити дискову борону на трактор українських і польських виробників різної комплектації.

  Щоб запобігти мимовільному зменшенню глибини закладення, на бороні встановлені обважнювачі. Встановлена форма диска, яка врізаючись в землю, зрізає верхній шар і розбиває його на дрібні грудки. Бруд, яка налипає на диски, зчищається за допомогою спеціальних скребків.

  На сайті "Мотокосмос" можна купити дискову борону будь-якої комплектації, в залежності від щільності та типу грунтів. Тому перед тим, як вибрати обладнання, необхідно звертати увагу не тільки на потужність трактора, з яким збирайтеся агрегатувати пристрій, але і на конфігурацію валів і дисків. За конструкцією борони поділяються на причіпні навісні. Перші з них мають колеса, які полегшують їх транспортування. Діаметр дисків також може відрізнятися від легких (діаметр – 20-30 см) до важких (діаметр робочих органів перевищує 60 см).

  Залежно від ширини захоплення агрегату, борона здатна обробляти від 1 до 7 га на годину за умови обробки зі швидкістю 12 км/ч.Таким чином, всі види обладнання досить економічні та продуктивні.
  Асортимент
  На сайті великий вибір агрегатів. Але перед тим як вибрати відповідне обладнання зверніть увагу на наступні характеристики:
  1. Кількість секцій. Як правило, середні та невеликі – це двосекційні агрегати. Обладнання для великого трактора має чотири секції.
  2. Загальна кількість дисків і ширина захоплення. Зрозуміло, чим більше ширина захоплення і кількість дисків, тим важче агрегат і потрібен могутніше трактор.
  3. На форму диска. Зараз практично всі диски робляться не круглі, а в формі «ромашки». Оскільки такі органи швидше проникають в землю та ефективніше боронують.
  Зверніть на те, що ви можете купити борону дискову з 25% компенсацією від Міністерства агрополітики. Як отримати такий кешбек від держави, докладніше розкажуть менеджери компанії "Мотокосмос".

  Дискова борона: Ціна, доставка по Україні

  Телефонуйте менеджеру, якщо вам потрібна відповідна дискова борона. Ціни варіюються в залежності від ширини захоплення, кількості робочих органів, виробника, соціальних програм. Якщо ви точно знаєте, який агрегат підійде під Ваш трактор, можете просто залишити заявку на сайті (прізвище, ім'я, телефонний контакт, адреса доставки). Після підтвердження заявки товар приходить на наступний день. Оплата при отриманні будь-яким зручним способом. Є можливість придбання техніки в кредит.

  Фільтр
  Ціна
  • $  —   
  Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs