Ніякої передоплати!

Дизельні генератори

Дизельний генератор електрики: види та переваги

Сьогодні проблема електрики стала однією з найпоширеніших та найтрагічніших. Виходом з неї стане покупка дизельного генератора, який буде відповідати оптимальній напрузі в будинку або квартирі в 220 або 380 Вольт, забезпечувати приміщення необхідною кількістю електрики. Дане обладнання стає чудовою альтернативою основного джерела світла та закриває потреби в побутовій та промисловій сфері. Дизельний генератор електрики в залежності від конструкції та потужності буває портативним, тобто переносним або стаціонарним.

Для чого можна купити дизельний генератор?

Таке обладнання замінює джерело електрики у будь-яких сферах, де потрібна електроенергія. Його активно використовують для освітлення та функціонування приладів у приватних будинках, на дачі, у походах, промислових цілях. Є моделі, які можна використовувати у квартирі. Дизельні генератори для промислових цілей відрізняються великими розмірами та потужностями. Монтаж такого обладнання проводиться кваліфікованими фахівцями, які дотримуються техніки безпеки.

Чому варто придбати дизельний генератор?

Дизельні генератори електрики з напругою 220 або 380 Вольт виробляють більш чистий змінний струм і відрізняються такими перевагами:

  1. Високий ресурс двигуна. Обладнання для подачі електроенергії розраховане на роки експлуатації. Мотор виготовляється з високоякісних компонентів із застосуванням сучасних технологій. Термін експлуатації залежить від технічних даних та виду мотора. Моделі, обладнані двигуном, що охолоджується рідинною системою, служать довше.
  2. Універсальність застосування. Усі види дизельних генераторів електрики можуть використовуватися у приватних будинках, котеджах, готельних комплексах, на базах відпочинку, будівельних майданчиках.
  3. Захист від вологи та пилу. Дизельний генератор електрики захищений від довкілля, тому може безпечно функціонувати в широкому температурному діапазоні. З цією метою мотор та інші комплектуючі заховані за захисний кожух, який також знижує рівень шуму.
  4. Мінімум вашої участі. Для функціонування потрібна мінімальна увага з боку людини.
  5. Повноцінна комплектація. Дизельний генератор електрики оснащений усім необхідним для безпечної та безперебійної роботи: автозапуск, ручний пуск, автоматика, захисні ґрати та аварійною кнопкою вимкнення.
  6. Широкий вибір моделей. На сьогоднішній день представлений великий асортимент дизельних генераторів електрики, що відрізняються потужністю, комплектацією, ціною.

Види дизельних генераторів

Дизельні генератори електрики активно експлуатуються у побутовій, офісній та промисловій сферах. На ринку представлені різні види обладнання, які класифікують за призначенням, потужністю та оптимальною напругою. Також воно може відрізнятись конструктивними особливостями. Дизельні генератори електрики можуть відрізнятися такими факторами:

  1. Розміри. За типом призначення дизельні генератори електрики можуть бути пересувними на автомобільному шасі, стаціонарними, міні-портативними з ручним запуском. Пересувні моделі відрізняються середньою або великою потужністю, шумоізоляційним кожухом, автомобільним шасі, на якому їх встановлюють. Стаціонарні дизельні генератори електрики мають трифазну напругу в 380 Вольт і чотиритактні мотори, примусову рідинну систему охолодження. Їх застосовують у промислових цілях як тимчасове або постійне джерело електрики. Переносні міні моделі зазвичай запускаються вручну, обладнані двотактним двигуном і мають компактні міні розміри.
  2. Застосування. По застосуванню дизельні генератори електрики можуть бути призначені для будмайданчиків, аварійних ділянок, віддалених джерел електрики, квартир та будинків, офісів. Також деякі моделі мають спеціальне призначення. Вони мають високу потужність, стабільний сигнал, ємний паливний бак і асинхронний альтернатор.
  3. Потужність. Малопотужні дизельні генератори електрики відрізняються показниками до 20 кіло Ватт, призначені для побутового застосування, мають повітряне охолодження, невеликі параметри. Середньопотужні дизельні генератори електроенергії обладнані автозапуском, видають світло до 200 кіло Ватт, укомплектовані захисним корпусом, пересувною конструкцією. До найпотужніших моделей відносять стаціонарні, їх показники понад 200 кіло Ватт. Також, як правило, обладнання обладнане автоматикою.
  4. Спосіб передачі магнітного поля на обмотку. За цим критерієм недорогі дизельні генератори електроенергії можуть бути синхронним або асинхронним способом передачі магнітного поля на обмотку статора.
  5. Тип охолодження. На вигляд охолодження можуть бути обладнані повітряною або рідинною системами. Перший спосіб призначений для малопотужних моделей для будинків та квартир. Рідинними системами оснащують середні та важкі дизельні генератори пересувного чи стаціонарного типу.
  6. Кількість фаз. Дизельний генератор може бути одним або трифазним. Однофазні видають змінний струм з напругою 220 Вольт, а трифазні - 380 Вольт.
  7. Система запуску. За типом запуску техніка представлена в асортименті може бути з ручним, дистанційним та автоматичним видом включення та керування.
  8. Конструктивні особливості. Всі дизельні генератори класифікують на відкриті, закриті та зі спеціальним металевим модулем.

Купити недорого дизельний міні генератор для дому, квартири, офісу

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий вибір недорогих дизельних генераторів міні та стаціонарних розмірів. У каталозі зручна система пошуку, в якій можна вказати основні характеристики моделі та бажаний бюджет: потужність, ціна, виробник, напруга 220 і 380 Вольт, відкритий або закритий тип конструкції, наявність колісної бази, тип охолодження. Для замовлення недорогої альтернативи джерела світла залиште заявку або зателефонуйте нам. Безкоштовна доставка по Україні.

Часті питання

Який генератор краще дизельний чи бензин?

Відповідь залежить від призначення генератора та конкретних вимог користувача. Дизельні генератори часто використовуються для постійного або тривалого використання, оскільки вони економічніші у використанні палива і можуть забезпечувати більш стабільний вихідний струм. Однак, бензинові генератори можуть бути більш підходящими для мобільного використання та мати більш легку вагу та простішу техніку.

Які дизельні генератори найкраще купувати?

Існує безліч виробників та моделей дизельних генераторів, які підходять для різних вимог та бюджетів. Деякі з найкращих виробників дизельних генераторів на ринку включають Caterpillar, Cummins, Kohler, Honda та Generac. Однак, перед покупкою генератора необхідно визначити свої потреби та провести порівняння різних моделей відповідно до вимог користувача.

Яка витрата у дизельного генератора?

Витрата палива у дизельного генератора залежить від багатьох факторів, таких як потужність генератора, частота використання, навантаження, температура навколишнього середовища і т.д. В цілому, дизельні генератори економічніші в порівнянні з бензиновими генераторами, так як вони можуть працювати на більш низькій швидкості обертання і використовувати меншу кількість палива для виробництва тієї ж потужності. Деякі дизельні генератори можуть мати витрату палива від 0,3 до 0,5 л/кВтг залежно від умов експлуатації.

 

Часто задавані питання про дизельні генератори

❓ Для чого призначені дизельні генератори?

⭐ Дизельні генератори вважаються відмінним рішенням при частому відключенні електроенергії. Вони відрізняються великим ресурсом двигуна і невеликою витратою пального порівняно з бензиновими аналогами.

❓ Які торгові марки дизельних генераторів популярні в Україні?

⭐ Найпопулярніші торгові марки дизельних генераторів в Україні: Pramac, Bek, Perkins, Matari та Kraft&Dele.

❓ В чому різниця цін на дизельні генератори?

⭐ Дизельні генератори мають великий ресурс двигуна та меншу витрату пального, тому вони коштують дорожче, ніж бензинові. Ціна дизельного генератора починається від 50 000 і може досягати 12 000 000 грн.

❓ Як здійснюється доставка дизельних генераторів?

⭐ Дизельні генератори вагою до 150 кг можуть бути відправлені поштовою службою з безкоштовною доставкою. Дизельні генератори в обшивці доставляються безкоштовно транспортом нашої компанії.

❓ На що варто звернути увагу при виборі дизельного генератора?

⭐ Дизельні генератори вважаються найбільш поширеними в Україні, і вибір варто підійти уважно: врахувати наявність AVR, кількість фаз, електростарт, потужність, а також витрату пального та місце його використання.

❓ В яких сферах застосовуються дизельні генератори?

⭐ Дизельні генератори бувають промисловими та побутовими. Вони є найпоширенішими в Україні і використовуються в будь-якому місці, де є потреба в додатковому джерелі електроенергії.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs