Ніякої передоплати!

Дизельні генератори

Дизельний генератор електрики: види та переваги

Сьогодні проблема електрики стала однією з найпоширеніших та найтрагічніших. Виходом з неї стане покупка дизельного генератора, який буде відповідати оптимальній напрузі в будинку або квартирі в 220 або 380 Вольт, забезпечувати приміщення необхідною кількістю електрики. Дане обладнання стає чудовою альтернативою основного джерела світла та закриває потреби в побутовій та промисловій сфері. Дизельний генератор електрики в залежності від конструкції та потужності буває портативним, тобто переносним або стаціонарним.

Для чого можна купити дизельний генератор?

Таке обладнання замінює джерело електрики у будь-яких сферах, де потрібна електроенергія. Його активно використовують для освітлення та функціонування приладів у приватних будинках, на дачі, у походах, промислових цілях. Є моделі, які можна використовувати у квартирі. Дизельні генератори для промислових цілей відрізняються великими розмірами та потужностями. Монтаж такого обладнання проводиться кваліфікованими фахівцями, які дотримуються техніки безпеки.

Чому варто придбати дизельний генератор?

Дизельні генератори електрики з напругою 220 або 380 Вольт виробляють більш чистий змінний струм і відрізняються такими перевагами:

 1. Високий ресурс двигуна. Обладнання для подачі електроенергії розраховане на роки експлуатації. Мотор виготовляється з високоякісних компонентів із застосуванням сучасних технологій. Термін експлуатації залежить від технічних даних та виду мотора. Моделі, обладнані двигуном, що охолоджується рідинною системою, служать довше.
 2. Універсальність застосування. Усі види дизельних генераторів електрики можуть використовуватися у приватних будинках, котеджах, готельних комплексах, на базах відпочинку, будівельних майданчиках.
 3. Захист від вологи та пилу. Дизельний генератор електрики захищений від довкілля, тому може безпечно функціонувати в широкому температурному діапазоні. З цією метою мотор та інші комплектуючі заховані за захисний кожух, який також знижує рівень шуму.
 4. Мінімум вашої участі. Для функціонування потрібна мінімальна увага з боку людини.
 5. Повноцінна комплектація. Дизельний генератор електрики оснащений усім необхідним для безпечної та безперебійної роботи: автозапуск, ручний пуск, автоматика, захисні ґрати та аварійною кнопкою вимкнення.
 6. Широкий вибір моделей. На сьогоднішній день представлений великий асортимент дизельних генераторів електрики, що відрізняються потужністю, комплектацією, ціною.

Види дизельних генераторів

Дизельні генератори електрики активно експлуатуються у побутовій, офісній та промисловій сферах. На ринку представлені різні види обладнання, які класифікують за призначенням, потужністю та оптимальною напругою. Також воно може відрізнятись конструктивними особливостями. Дизельні генератори електрики можуть відрізнятися такими факторами:

 1. Розміри. За типом призначення дизельні генератори електрики можуть бути пересувними на автомобільному шасі, стаціонарними, міні-портативними з ручним запуском. Пересувні моделі відрізняються середньою або великою потужністю, шумоізоляційним кожухом, автомобільним шасі, на якому їх встановлюють. Стаціонарні дизельні генератори електрики мають трифазну напругу в 380 Вольт і чотиритактні мотори, примусову рідинну систему охолодження. Їх застосовують у промислових цілях як тимчасове або постійне джерело електрики. Переносні міні моделі зазвичай запускаються вручну, обладнані двотактним двигуном і мають компактні міні розміри.
 2. Застосування. По застосуванню дизельні генератори електрики можуть бути призначені для будмайданчиків, аварійних ділянок, віддалених джерел електрики, квартир та будинків, офісів. Також деякі моделі мають спеціальне призначення. Вони мають високу потужність, стабільний сигнал, ємний паливний бак і асинхронний альтернатор.
 3. Потужність. Малопотужні дизельні генератори електрики відрізняються показниками до 20 кіло Ватт, призначені для побутового застосування, мають повітряне охолодження, невеликі параметри. Середньопотужні дизельні генератори електроенергії обладнані автозапуском, видають світло до 200 кіло Ватт, укомплектовані захисним корпусом, пересувною конструкцією. До найпотужніших моделей відносять стаціонарні, їх показники понад 200 кіло Ватт. Також, як правило, обладнання обладнане автоматикою.
 4. Спосіб передачі магнітного поля на обмотку. За цим критерієм недорогі дизельні генератори електроенергії можуть бути синхронним або асинхронним способом передачі магнітного поля на обмотку статора.
 5. Тип охолодження. На вигляд охолодження можуть бути обладнані повітряною або рідинною системами. Перший спосіб призначений для малопотужних моделей для будинків та квартир. Рідинними системами оснащують середні та важкі дизельні генератори пересувного чи стаціонарного типу.
 6. Кількість фаз. Дизельний генератор може бути одним або трифазним. Однофазні видають змінний струм з напругою 220 Вольт, а трифазні - 380 Вольт.
 7. Система запуску. За типом запуску техніка представлена в асортименті може бути з ручним, дистанційним та автоматичним видом включення та керування.
 8. Конструктивні особливості. Всі дизельні генератори класифікують на відкриті, закриті та зі спеціальним металевим модулем.

Купити недорого дизельний міні генератор для дому, квартири, офісу

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий вибір недорогих дизельних генераторів міні та стаціонарних розмірів. У каталозі зручна система пошуку, в якій можна вказати основні характеристики моделі та бажаний бюджет: потужність, ціна, виробник, напруга 220 і 380 Вольт, відкритий або закритий тип конструкції, наявність колісної бази, тип охолодження. Для замовлення недорогої альтернативи джерела світла залиште заявку або зателефонуйте нам. Безкоштовна доставка по Україні.

Наші бренди
 • © 2012—2023 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs