Ніякої передоплати!

Зернозбиральні комбайни

Зернозбиральний комбайн-покупка в Україні

У період збирання зерна для фермера важлива швидкість роботи зернозбиральної техніки і його надійність. Щоб зерно не обсипалося, і не набрало вологу, для прибирання важливо вибрати оптимальні погодні умови та підібрати надійну техніку, яка не підведе. Компанія "Мотокосмос" пропонує підібрати китайських і вітчизняних брендів. Розглянемо особливості функціоналу і докладніше розберемо акценти, на які потрібно звернути увагу при виборі техніки нового покоління.

Купити Зернозбиральний комбайн в Україні: процес збирання

Зернозбиральна техніка послідовно виконує кілька завдань:

  • зрізає колос рослини, який подається до молотильного апарату;
  • відбувається відділення обмолоченої купи від домішок;
  • очищене зерно відправляється в бункер, домішки видаляються через задню частину комбайна.

За способом ходу є причіпні, навісні, самохідні комбайни. В даному випадку пропонуються самохідні машини YTO і техніка інших брендів.

Купити комбайн зернозбиральний в Україні: на що звернути увагу при виборі техніки?

Перш ніж Зернозбиральний комбайн купити, інтернет магазин «Мотокосмос» рекомендує звернути увагу на конструкцію двигуна, трансмісію, механізм переробки зернових і технічних культур.

Двигун

Рекомендуємо купити комбайн зернозбиральний Новий, що оснащується 4-циліндровим двигуном. Самохідні моделі оснащуються силовими агрегатами від 175 до 300 кінських сил і вище. Традиційно ДВС комплектуються ефективною системою охолодження. Витрата палива розраховується виходячи з прибирання 1 гектара площі. Середня витрата - до 30 літрів / га і вище в залежності від моделі і її продуктивності.

Трансмісія і ходова система

Стандартно, як і на всю велику сільгосптехніку встановлюється механічна трансмісія, як опція встановлюється гідростатична КПП 4+1. В межах кожної передачі є можливість зміни швидкості за допомогою варіатора. Робоча швидкість варіюється в межах 2-8 км/год.
Механічний привід йде на передні колеса. Розміри шин - 28L-26/14.9-24. За бажанням замовника, колеса можуть бути замінені гусеничним рушієм.

Компоненти робочої частини

Розглянемо основні конструктивні особливості. На відміну від класичних систем бітер замінений ротором, що збільшило продуктивність комбайна, зменшило витрату палива, знизило втрати зерна. В іншому системи зрізу колосків, обмолоту зерна, очищення зерна від соломи і каменів залишається колишньою, тому ми не буде детально розбирати пристрій комбайна, а вкажемо компоненти, на які слід звернути увагу при виборі комбайна на прикладі моделей YTO YT9909 і YT6606.

Жатка

Розмір жатки в представлених комбайнах досягає 6,1 м. у базовій комплектації встановлюється традиційний варіант. При необхідності можемо встановити жатку очісуючого типу.

Молотильний барабан

У молотильному барабані встановлені зубові Бичі з великим терміном служби.

Ротор

Ротор аксіального типу з механічним приводом. Швидкість роботи ротора коригується шляхом зміни діаметра шківа приводу в межах 320-900 об/хв.

Система очищення

Ширина решітного стану -1300 мм. продувається зерно, перед тим як потрапити в бункер за допомогою лопатевого вентилятора. Площа очищення - 4,4 м2, завдяки чому одночасно очищаються великі обсяги зерна від соломи. Обсяг бункера, куди потрапляє зерно перед вивантаженням в причіп-6 м3 (з розширювачами 8 м3).

Вивантаження зерна

Важливо також звернути увагу на висоту і швидкість вивантаження. Залежно від моделі можна варіюватися в межах 4,3-4,5 м. класична Швидкість вивантаження – 35 кг/с.

Кабіна

Конструкція в сучасних комбайнах має якісну тепло, вібро і звукоізоляцію. Панорамне скління створює максимальний огляд. Всередині є все необхідне регульоване положення керма крісла, кондиціонер, вентилятор. Кабіна оснащена сучасною системою вентиляції.

Як купити комбайн?

Ціни на зернозбиральні комбайни залежать від моделі, комплектації, курсу валют та інших факторів. Тому якщо вас зацікавив конкретний комбайн зернозбиральний, ціна називається, яка вказана в магазині або розраховується вартість індивідуально з розрахунку доданих опцій.
Оплачується техніка при отриманні.

⭐ Які зернозбиральні комбайни найпопулярніші в цьому році❓

Цього року популярні дві моделі зернозбиральних комбайнів: аксіально-роторний комбайн YTO YT6606 и комбайн з гібридною системою обмолоту YTO YT9909

🏆 Який зернозбиральний комбайн краще купити❓

Найкраще купити Зернозбиральний комбайн YTO з максимально можливою комплектацією, де є вибір і наявність жаток, щоб можна було обробляти як зернові, так і овочеві культури.

⚡Вартість доставка зернозбирального комбайна❓

Зернозбиральний комбайн має великі габаритні розміри, а також значну вагу, тому доставка даної техніки розраховується індивідуально і залежить безпосередньо від відстані до місця роботи, моделі самого комбайна і габаритних розмірів

🚀 Які ціни на зернозбиральні комбайни❓

Ціна на Зернозбиральний комбайн з однією жаткою на вибір (зернова або овочева) починається від 2700000 грн і може досягати до 4000000 грн за саму максимальну комплектацію з безліччю додаткових функцій.
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs