Ніякої передоплати!

Граблі для мінітрактора

Причіпні граблі на міні-трактор: особливості конструкції

Механічні граблі-ворошилки відрізняються наявністю рами з сталевого міцного профілю, підставки, причіпного механізму для мінітрактора, опорних коліс з пінополіуретану і поперечної балки з пружинами. Весь периметр рамної конструкції обладнаний пружинами з діаметром 10 мм зі сталі. Що стосується причіпного механізму, його особливість полягає в наявності знімних пальців з різним діаметром для підключення до різних типів мінітрактора. Причіпні граблі ворошилки піднімаються та опускаються за допомогою гідравлічної системи мінітрактору. Перевага причіпних граблів: розбірна конструкція та простота транспортування. Принцип роботи такого обладнання полягає у загребанні землі в опущеному положенні. Щоб підняти чи опустити граблі, застосовується гідронавісна система. Також техніку застосовують для згрібання сіна.

Граблі колісно-пальцеві «Сонечко»

Одне з приємних відкриттів для фермерів та аграріїв - навісні колісно-пальцеві граблі-ворошилки "Сонечко" на мінітрактор. Основне їх призначення - очищення території від опалого листя і перевертання для просушування сіна. Ці завдання можуть зайняти не один день, а ось із застосуванням такої техніки, як колісно-пальцеві граблі-ворошилки, знадобиться кілька годин залежно від площі роботи. Фіксація до міні-трактора здійснюється за допомогою навісних механізмів. Сама конструкція складається з металевої балки, голчастих коліс із загнутими гачами із дроту та обертального механізму. В асортименті можна придбати граблі-ворошилки на 3, 4 або 5 коліс. Від цього параметра залежить вартість обладнання.

Граблі-ворошилки «Сонечко»: переваги

 

Граблі-ворошилки на міні-трактор затребувані в Україні тому, як суттєво полегшують роботу в саду та городі. Також до їх переваг відносять:

  • Високу продуктивність - ті процеси, які проводяться вручну за дні, а то й тижні, з граблями проходять у рази швидше;
  • Простота транспортування та зберігання - оскільки граблі-ворошилки на мінітрактор мають розбірну конструкцію їх легко перевозити чи зберігати;
  • Довговічність - конструкція виготовляється з міцної сталі та дроту, основні робочі органи можна відремонтувати або замінити;
  • Доступна ціна - вартість граблів залежить від бренду та кількості коліс, варіюється від 12 тисяч грн і вище;
  • Недороге обслуговування - заміна деталей не потребує великих вкладень.

Роторні граблі

Не менший попит мають роторні граблі на мінітрактор, які можна купити в нашому інтернет-магазині. Їх конструкція відрізняється наявністю роторів та активним приводом, який підвищує продуктивність навісного обладнання. Опора роторів складає ходові колеса. Залежно від моделі діаметр ротора та кількість граблів може відрізнятися. На кінцях граблин є пружинні зубці, які працюють із скошеною травою. Серед переваг роторних моделей відзначають невибагливість в обслуговуванні, високою продуктивністю та розбірною конструкцією.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Наявність
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs