Ніякої передоплати!

Оприскувачі для мінітратракторів

Купити обприскувач мінітрактора

Кожне фермерське господарство хоче щорічно отримувати великий урожай. Для цього йому потрібно виконати величезну кількість роботи: обробити грунт, підібрати якісні посівні матеріали. Але навіть відмінно удобрений грунт може не дати великого врожаю якщо не повністю впорається з різноманітними шкідниками.

Одним з найефективніших способів боротьби з усіма шкідниками є обприскування. Для захисту вашого врожаю використовують обприскувачі для мінітракторів з кабіною. Саме для проведення обприскування потрібно застосовувати мінітрактор з опалювальною кабіною, щоб повністю захистити оператора від можливих хімічних випарів. Вони бувають декількох видів і відрізняються в основному об'ємом бака для хімікатів. Одними з лідерів серед виробників обприскувачів для мінітрактора є торгова марка Bomet. Так, як тільки Бомет має відмінне співвідношення якості і ціни. Вони бувають тільки навісними і мають обсяг від 200 до 800 літрів і можуть працювати з мінітракторами з номінальною потужністю від 24 до 80 кінських сил.

Різновид обприскувачів для мінітрактора

 • Самохідний. Найчастіше ця техніка має двигун, колеса і все що необхідно для здійснення обприскування великих за розміром ділянок землі. Цей пристрій не потребує будь-якої додаткової техніки, яка б служила тягачем. З головних переваг можна виділити високий кліренс в 150 сантиметрів і високу продуктивність до 1000 гектар в день.
 • Навісний. Такі обприскувачі навішуються на Триточковий механізм роботи з інвентарем мінітрактора. В основному вони мають порівняно невеликий обсяг від 200 до 800 літрів і ширина захоплення їх дорівнює від 12 до 18 метрів. Також такий тип обприскувачів можна розділити на спеціальні та універсальні. Перші використовуються для обробки всіляких садів, бавовнику, виноградників, а також різноманітних польових культур. Універсальні обприскувачі мають змінні розпилюючі елементи, які можуть змінюватися в залежності від проведення робіт і можуть використовуватися для обробки практично всіх культур. На такий Обприскувач для мінітрактора ціна буде набагато менше ніж на інші типи.
 • Причіпний. Є одним з найпопулярніших типів обприскувачів. Вони мають великий обсяг для рідини від 2 до 4 кубічних метрів, а також захоплення обприскування від 18 до 36 метрів. Вартість їх набагато менше ніж на самохідні. Але для здійснення робіт необхідне застосування сільськогосподарської техніки в ролі тягача.

Чому обприскувач на мінітрактор вигідно купувати в нашому магазині

 • Гарантія. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається від 14 днів до 36 місяців.
 • Доставка. Доставка будь-якої продукції при покупці в нашому інтернет-магазині здійснюється безкоштовно протягом п'яти робочих днів з моменту оформлення замовлення.
 • Консультація. Наші висококваліфіковані працівники інтернет магазину може проконсультувати Вас і порадити продукцію, яка найкраще вам підійде. Ми допоможемо вам купити обприскувач для мінітрактора за найвигіднішою вартістю.
 • Широкий асортимент. З причини того, що наша компанія співпрацює з багатьма заводами виробниками і фірмами імпортерами ми має широкий вибір як техніки, так і додаткового інвентарю до неї.
 • Склад запчастин. У зв'язку з наявністю всіх запасних частин до сільськогосподарської техніки і додаткового обладнання до неї ви ніколи не залишитеся з поламаним агрегатом. Ми за короткий проміжок часу відправимо вам вийшла з ладу запасну частину.
 • Комплектація. Вся продавана продукція має певну комплектацію, яку доповнює інструкція з експлуатації та гарантійний талон.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн 
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs