Ніякої передоплати!

Cancela

Мульчувачі та інша техніка від Cancela

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує до вашої уваги лінійку мульчерів для тракторів від відомого бренду Cancela. Компанія вже багато років виробляє спецтехніку для сільського господарства та лісництва. Навісні мульчери від Cancela займають лідируючі позиції з продажу цієї ніші обладнання. Купити мульчувачі в Україні можна у нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. Щоб замовити, залиште заявку на сторінці товару. Доставку здійснюємо по всій країні. У цій статті ми розповімо про асортимент нових мульчерів від Cancela та переваги продукції.

Сільськогосподарські мульчувачі Cancela

Насамперед найбільшою популярністю у підприємців України користуються навісні мульчери. Вони представлені широким вибором мульчуючих головок різної механічної потужності та фізичних характеристик. Ознайомитись з асортиментом мульчерів Cancela можна на цій сторінці. Серед їх переваг відзначають надійність, висока технологічність та продуктивність. Купити мульчувач від Cancela можна в кредит.

Кам'яні дробарки від Cancela

У каталозі бренду також представлені різні потужності та ширини захвату кам'яні дробарки. Найбільш затребуваними моделями є Cancela ТХМ 220D, Cancela ТХХ-250 і Cancela ТХК-180. Вибір залежить від передбачуваних обсягів роботи.

Лісовий мульчувач від Cancela

Купити спецтехніку для лісового господарства - суттєво спростити процеси у лісництві. Діапазон насадок для мульчування величезний. Потужності варіюються від 50 до 400 л. Такі характеристики, як ширина і маса, також представлені широким діапазоном. Популярні моделі: Cancela TFS-200, Cancela TFJ-150, Cancela TFS2-180.

Мульчувачі-екскаватори від Cancela

Компанія Cancela також пропонує широкий модельний ряд гідравлічних агрегатів. Мульчувачі екскаватори виробляються масою від 1,5 до 15 тонн.

Конструктивні особливості техніки від Cancela

Підприємці сільського господарства давно використовують мульчувачі для подрібнення пожнивних залишків, завдяки чому підвищують ефективність вирощування культур. Серед новинок подібної техніки від Cancela відзначені спеціалізовані машини, які подрібнюють залишки рослин та швидко розчищають паркові прибирання. Це обладнання призначене для прибирання самосівів, кущів, дерев і гілок. Застосування його актуальне для лісового, паркового та садового господарств.

Агрегатування мульчерів здійснюється із тракторами потужністю від 80 до 400 кінських сил. Основною вимогою до транспорту є опція ходоуменьшителя, необхідна для стабільного та рівномірного пересування у процесі переробки рослинних решток. Принцип роботи мульчерів полягає у роботі потужного дробильного механізму, який дробить рослинні залишки у мульчі. Її можна змішувати із ґрунтом і тим самим прискорювати розкладання органіки. Компанія Cancela вважається провідним виробником цього спецобладнання. Мульчувачі для лісництва відрізняються від сільськогосподарських наявністю потужної рами та механічною або гідравлічною системою регулювання кута агрегату. У комплектацію їх входить також санки, що забезпечують заривання подрібнених рослинних залишків у ґрунт на глибину до 10 см.

Також мульчувачі Cancela обладнуються одинарною або подвійною коробкою від бренду Bondioli. Передача крутного моменту здійснюється через карданний або ремінний робочий орган. Це залежить від моделі та діаметра подрібнення деревини. Наприклад, мульчувачі початкового рівня можуть подрібнювати дерево діаметром від 25 до 37 см. У комплектацію їх входить ротор із зафіксованими молотками, у кожного з яких по 2 зуби з міцних металевих сплавів. Більш сильні мульчери обладнуються чотирма типами молотків. Незалежно від моделі вся продукція від Cancela відрізняється потужною рамною конструкцією та запатентованими технологіями, такими як:

  1. Зовнішній підшипник. Система ESB застосовується на валі редуктора та в карданному приводі. Встановлюється з боку рамної конструкції та забезпечує оптимальну відстань від шківа. Система продовжує термін експлуатації валу та знижує робочу температуру карданної передачі.
  2. Система обходу перешкод. SIDESTEP встановлюється з обох боків агрегату і забезпечує поперечну жорсткість під час обертання залишків рослинності. До створення її застосовувалися звичайні щитки, які ставали бар'єром між шківом та зовнішнім середовищем, але не захищали обладнання.
  3. Високоміцна сталь. Всі елементи конструкції створюються із високоміцної сталі, завдяки чому техніка Cancela працює у складних умовах десятками років.
  4. Вентиляційна система подачі. Шків охолоджується за допомогою вбудованої системи охолодження.

Купити новий мульчер Cancela в Україні

Продаж спеціалізованого обладнання для аграрного, лісового та сільського господарства - ключове завдання нашої компанії. Замовити потрібну модель Cancela можна на сайті. Доставка здійснюється по всій країні. Можлива розстрочка або покупка в кредит.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs