Ніякої передоплати!

Akpil

Навісне обладнання від польського виробника Akpil

Більшість процесів у сільському господарстві та аграрному бізнесі вдалося механізувати завдяки розробкам та виробництву спецтехніки від великих заводів-виробників. Одним із таких є Акпіл. Компанія Akpil виготовляє сільськогосподарське обладнання для тракторів, комунальних машин, міні-тракторів. Akpil знаходиться в Польщі і заснований у 1975 році. Сімейний бізнес суттєво масштабувався за ці роки. Продукція від бренду Akpil має попит в Україні, завдяки своїй лояльній ціні, продуктивності та довгостроковості експлуатації. Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується з продажу спецтехніки в Україні. У нас можна замовити будь-яку модель з каталогу з доставкою на вашу адресу.

Історія компанії Akpil

Виробник Akpil спочатку займався виготовленням будівельної техніки. У зв'язку з кризою в ті роки в цій галузі почався виробництво обладнання для сільського господарства. У 1986 році Akpil створив картоплесадник і жниварки для тракторних косарок, техніку для підгортання та прополювання. Через кілька років було розроблено та випущено у продаж картопляний комбайн. Надалі компанія Akpil пішла на розширення та збільшення виробництва. За наступні десять років вона відкрила перший закордонний офіс у Франції та залучила інвестиції ззовні. Ще через три роки Akpil відкрив новий виробничий цех у Польщі та іноземну філію у Німеччині.

Розкидачі мінеральних добрив Akpil

В Україні особливо затребувана така техніка від компанії Акпіл як розкидач мінеральних добрив. Агрегат відмінно підходить для малого та середнього агробізнесу. Добриво в бункері ретельно поєднується і подається на розподільні ємності. Рівень розподілу регулюється в залежності від кількості матеріалу та напряму розкиду.

З цією метою розкидачі Akpil комплектуються установками, що регулюються гідроциліндрами дистанційно. Система регулювання дозування дозволяє вносити точну кількість добрив та у потрібному напрямку. Щоб агрегатувати техніку Akpil з вітчизняними тракторами, в комплектацію часто входить візок. Залежно від моделі розкидач Акпіл складається з дводискового агрегату, змішувача, сита бункера, таблиці налаштування норм, зчіпки, двопривідного гідравлічного регулювання установок, робочого освітлення.

Модельний ряд розкидачів мінеральних добрив Akpil

Компанія Akpil пропонує кілька серій та модифікацій спецтехніки для різної площі землі:

  • Akpil Sieve Xl 600 - стандартна ємність бункера становить 600 літрів, а рекомендована потужність трактора для агрегатування навісного обладнання Akpil - 60 кінських сил;
  • Akpil Sieve XL 800 - ємність бункера дорівнює 800 літрам, а рекомендована потужність трактора для агрегатування з розкидувачем Akpil - 65 кінських сил;
  • Akpil Sieve XL 1000-1200 - ці моделі призначені для більших ділянок території, ємності становлять 1000 та 1200 літрів, а рекомендована потужність трактора для спільної роботи з технікою Akpil дорівнює 70-80 кінським силам;
  • Akpil Serenity 1500 - розкидач обладнаний бункером на 1500 літрів та агрегатується з тракторами номінальної потужності у 95 кінських сил;
  • Akpil Serenity 2000 - ємність бункера досягає 2000 літрів, агрегатування розкидача Akpil можливе з тракторами потужністю від 110 к.с.

Ціна на навісне обладнання Акпіл

Вартість техніки від Akpil можна переглянути на сторінці товару. Купити будь-яку модель Акпил можливо готівковим чи безготівковим способом, у кредит чи розстрочку.

Каталог та доставка в інтернет-магазині Мотокосмос

Інтернет-магазин "Мотокосмос" пропонує великий вибір навісного обладнання від провідних виробників з усього світу. Спецтехніка від Akpil доступна в асортименті. Доставляємо будь-яку модель по всій Україні.

Переваги техніки Akpil

Продукція від польського виробника Akpil має попит у нашій країні, завдяки таким плюсам: оптимальне співвідношення ціни та якості, вибір моделей залежно від площі оброблюваної землі, надійності та автоматизованого управління агрегатами Akpil. Купити техніку Akpil - вигідно вкласти кошти в агробізнес та сільське господарство.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs