Ніякої передоплати!

Bobcat

Техніка Bobcat: асортимент, переваги та ціна

Останнім часом компактна будівельна техніка стала ще більш затребуваною. Міні навантажувачі від Бобкет краще справляються з завданнями у міських умовах та на невеликих ділянках території. Виробник Bobcat займає лідируючі позиції щодо виробництва та продажу малогабаритного спеціалізованого обладнання. Навантажувач екскаватор від цього бренду відрізняється високою якістю, надійністю, зручністю управління та експлуатації, підвищеною енергоефективністю. Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується на продажі спецтехніки для аграрного, промислового та сільськогосподарського бізнесу. Замовити новий навантажувач від Бобкет можна з доставкою по всій Україні.

Історія компанії Bobcat

Виробник Bobcat виробляє мінінавантажувачі з 1958 року. Першою моделлю став самохідний бобкет М-60. Вже за рік було випущено у продаж більш вдосконалена спецтехніка М-200. Ключовою відмінністю міні навантажувачів цієї модифікації була наявність потужнішого бензинового двигуна. Ще через рік Bobcat виробляє унікальний своєрідний малогабаритний навантажувач з бортовим поворотом і повним приводом М-400. Спершу компанія Bobcat випускала продукцію під іншим торговим ім'ям. Своє, вже відоме в усьому світі, ім'я привласнила після випуску навантажувача Бобкет М-440. Ще через три роки компанія Bobcat розробила і випустила міні навантажувачі з поворотним ковзанням, які стали продаватися на експорт до країн Європи. Ці моделі стали справжнім проривом в історії виробника. Над розробкою інженери працювали два роки. Їх найважливішою перевагою стало застосування в сільському господарстві, промисловості та будівництві.

У 1965 році Bobcat зводить філію заводу в Англії та випускає рекордну кількість техніки. Ще через кілька років укладає договір з італійською компанією Beltrami та продовжує виробництво мінінавантажувачів у Європі. У 1970 році в техніку стали впроваджувати систему швидкого навісного обладнання та убезпечення оператора від травм. У цей час був випущений перший навантажувач з гідростатичним приводом. З 1998 року в каталозі з'явився міні екскаватор із вантажопідйомністю до 5 тонн. Bobcat розширює не лише асортимент транспорту, а й перекуповує компанію-виробника навісного обладнання.

З 1999 року Бобкет випускає компактні мінінавантажувачі модифікації 864. А ще через три роки розробляє перший у світі екскаватор з фронтальним ковшом та зворотною лопатою з бортовим поворотом та повним приводом. На сьогоднішній день компанія Bobcat є одним із найбільших виробників будівельної та сільськогосподарської техніки з тисячею дилерів у 75 країнах по всьому світу. Каталог продукції включає мінінавантажувачі різного типу та навісне обладнання.

Асортимент Bobcat

В асортименті Bobcat навантажувач з бортовим поворотом, міні-гусеничні навантажувачі, ковшовий навантажувач Бобкет, компактний екскаватор та інші види будівельної техніки. Розглянемо їх докладніше:

  1. Фронтальні навантажувачі з бортовим поворотом Бобкет. Ця модель була розроблена компанією у 1958 році та пройшла довгий шлях еволюції. З того часу підвищилися експлуатаційні властивості, надійність, покращився зовнішній вигляд агрегату. Фронтальні моделі застосовуються у багатьох сферах за рахунок функціональності та агрегатування зі змінним робочим обладнанням Bobcat. Можна купити ковшовий навантажувач, а також компактний вилковий.
  2. Гусеничні міні навантажувачі Бобкет. Гусенична база на агрегатах Bobcat дозволила підвищити ефективність та продуктивність навантажувача. Також покращилися показники вантажопідйомності, стійкості та тягового зусилля. Транспорт чинить менший тиск на ґрунт, завдяки чому його можна використовувати для роботи на слабких ґрунтах. Надійність та довговічність техніки Bobcat перевірена на практиці багатьма великими та малими підприємствами промислової та будівельної галузі.
  3. Екскаватори-навантажувачі Bobcat. Універсальні агрегати, які швидко адаптуються до різних завдань при оснащенні робочим обладнанням. Двигун з потужністю 100 к.с. справляється з досить складними роботами, при цьому споживає паливо економно.
  4. Міні-екскаватори. Компактний бобкет представлений широким модельним рядом із вантажопідйомністю від 1 до 6 тонн. Всі моделі відрізняються високою експлуатаційною ефективністю та продуктивністю. Перед випуском у продаж проходять випробування у складних умовах. Міні-екскаватори від Bobcat мають гусеничну базу, компактну кабіну з важелями керування та комфортабельним кріслом для оператора.

Переваги техніки від Bobcat

Спеціалізоване обладнання від бренду Bobcat зарекомендувало себе як надійне та високотехнологічне. У багатьох країнах світу рівень довіри даному виробнику дуже високий. Щорічно компанія проводить роботи з покращення навантажувачів, удосконалюючи та спрощуючи надійні моделі екскаваторів та інших агрегатів Bobcat. До переваг їх відносять: економну витрату палива, відмінну маневреність, просте управління, зручне крісло і розташування робочих важелів для оператора, багатофункціональність. Також власники спецобладнання відзначають вигідну вартість, що окупається в швидкі терміни та ремонтопридатність. Запчастини на вантажний транспорт Bobcat завжди можна купити у потрібній кількості.

Вартість та купівля техніки Bobcat в Україні

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий вибір моделей від Bobcat. У нашому каталозі є вилковий та ковшовий навантажувач, універсальний екскаватор. Купити спеціалізований транспорт Bobcat можна готівковим та безготівковим способом, в кредит чи розстрочку. Доставка техніки від Bobcat здійснюється по всій країні. Також у нас можна придбати фірмове навісне обладнання для навантажувачів за вигідною ціною. Характеристики та якісні фото доступні в описі моделей.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs