Ніякої передоплати!

Ceksan

Компанія Ceksan: продукція, модельний ряд та переваги

Турецький виробник Ceksan спеціалізується на виготовленні вакуумно-підмітальної техніки. Завдяки 20-річному досвіду в цій ніші компанія Ceksan виробляє одне з найпопулярніших обладнання та забезпечує ефективну роботу муніципалітетів та клінінгових організацій. Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує асортимент нових вакуумно-підмітальних машин, які можна замовити безготівковою оплатою, у кредит чи розстрочку. Доставка можлива по всій Україні.

Про компанію Ceksan

Завод-виробник Ceksan заснований у 1989 році та розпочав свою діяльність з виробництва причіпної механічної підмітальної спецтехніки. У 1998 році компанія почала експортувати свою продукцію до інших країн. На сьогодні Ceksan забезпечує технікою понад 50 країн з усього світу. З 2011 року проводяться інноваційні дослідження, завдяки яким заводу Ceksan вдається модифікувати механічні та електропідмітальні машини. З 2014 року у каталозі з'явилися перші ручні електричні моделі. А вже наступного року Ceksan стає членом Європейської асоціації заводів-виробників комунального обладнання. У 2018 році турецькою компанією була випущена перша у світі вакуумно-підмітальна машина Ceksan, що функціонує від акумулятора.

Асортимент підмітальної спецтехніки Ceksan

У каталозі компанії Ceksan можна побачити такі варіанти прибиральної техніки:

  1. Вакуумно-підмітальна машина Ceksan. Одна з найменш гучних модульних конструкцій, що забезпечує швидке та ефективне прибирання. Відрізняється простотою обслуговування та високою продуктивністю. Вакуумно-підмітальна машина Ceksan є у продажу у нашому інтернет-магазині. До її переваг відносять маневреність, підвищену маневреність, комфортну кабіну для водія, мобільність. Спеціалізований транспорт Ceksan обладнаний двома щітками з механізмом віддачі та керуванням за допомогою гідравліки. Можливе регулювання швидкості обертання та тиску на ґрунт. У кабіні машини Ceksan всі робочі органи управління розташовані ергономічно та оптимально доступно для водія. Панель керування з джойстиками проста в експлуатації. Вивантаження відходів здійснюється в будь-яку ємність для сміття. Вакуумно-підмітальна машина Ceksan вважається однією з найкращих у своїй ніші.
  2. Дорожня збиральна машина причіпного типу Ceksan. Представлена двома моделями Ceksan Cammello та Ceksan Hamarat. Найбільш високопродуктивні моделі у своїй ніші. Дорожня збиральна машина Ceksan призначена для складних робіт із розчищення абсолютно будь-яких видів відходів. За одну хвилину може збирати понад тонну сміття з поверхні. Причіпні моделі Ceksan працює за механічним принципом без всмоктування. Відмінно підходять для важких робіт на великій відстані та у складних дорожніх умовах. Ложки стійкі до стирання. Ліфт можна регулювати за швидкістю. Конвеєрна стрічка та елеватор мають алюмінієве покриття. Кисті техніки Ceksan обладнані гідравлічним приводом і мають оптимальні параметри. Щітки регулюються. Управління агрегатом здійснюється за допомогою підвісного пульта.

Дорожня вакуумно-прибиральна машина Ceksan: продажа в Україні

Замовити новий спеціалізований транспорт від турецького виробника Ceksan можна у Мотокосмосі. Дорожня вакуумно-прибиральна машина Ceksan вважається однією з найкращих та високопродуктивних. Доставка транспорту можлива по всій Україні. Способи оплати: готівковий та безготівковий, кредит або розстрочка.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs