Ніякої передоплати!

Champion

Одна з найактуальніших та корисних покупок цієї зими – генератори та електроприлади, що регулюють напругу в мережі. Техніка надходить в Україну із різних країн: Італія, Англія, Японія, Китай, США. Виробник Champion випускає електричну продукцію понад 15 років. Це американська компанія, чиє виробництво здійснюється в Тайвані. При виготовленні застосовуються останні розробки та сучасні технології. Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий асортимент інверторних, бензинових та дизельних генераторів Champion у бюджетному та середньому ціновому сегменті.

Про компанію Champion

Американський виробник Champion відомий у всьому світі. Компанія Champion виробляє дизельні та бензинові генератори з 2003 року. Також в їхньому асортименті представлено велика різноманітність інших електричних приладів. Champion щорічно вдосконалює свої моделі та невпинно працює над підвищенням якості техніки. При цьому ціни на продукцію Champion є досить лояльними. Основна мета компанії – зробити відпочинок та проведення часу на природі, пікніку, за містом більш комфортним.

Переваги генераторів Champion

Дизельні та бензинові генератори Champion відрізняються високим ступенем захисту, великим запасом потужності та стабільною безперебійною роботою. Також до переваг спецтехніки Champion відносять:

  • Широке застосування – інверторні та бензинові генератори Champion можуть використовуватись для забезпечення електрикою в офісах, туризмі, кемпінгу, приватних будинках, на будівельних майданчиках;
  • Висока робоча потужність – залежно від моделі показники можуть змінюватись;
  • Компактні розміри – інвертори Champion стали відмінним рішенням для застосування у невеликих будинках, дачах, походах на природу;
  • Сучасні мікроконтролери – нові моделі від Champion укомплектовані мініатюрною платою, що забезпечує точний та своєчасний контроль усіма елементами електроустаткування;
  • Чистий змінний струм – завдяки перетворювачу з регулятором генератор Champion підходить для чутливої до стрибків напруги комп'ютерної та офісної техніки;
  • Економне споживання палива – інверторні моделі автоматично визначають потрібну кількість потужності електрики та за потреби вимикаються, що дозволяє суттєво економити на споживанні палива.

Асортимент компанії Champion

У нашому каталозі представлені інверторні бензинові генератори Champion та більш традиційні моделі на бензині. Спецтехніка Champion призначена для однофазної мережі електроенергії. Потужність бензинових генераторів Champion складає 1-15 кВт. Генератор Champion представлений моделями із захисним корпусом та без нього. Габарити можуть відрізнятись в залежності від виду обладнання. Наприклад, інвертори Champion компактніші.

Купити генератор Champion в Україні

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує широкий вибір генераторів від виробника Champion за найвигіднішою ціною. У нашому асортименті представлена продукція від інших брендів, що працює на бензині або дизелі. Продаж техніки Champion здійснюється по всій країні. Замовити будь-яку модель можна на нашому сайті або за телефоном. Купити генератор Champion можна без передоплати, готівковим чи безготівковим способом, у кредит чи розстрочку. Доставка по всій Україні.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs