Ніякої передоплати!

KRAFT&DELE

Виробник Kraft & Dele: особливості продукції та переваги

Польська компанія Kraft & Dele виробляє електричне обладнання такого типу, як генератори, джерела безперебійного живлення, стабілізатори напруги та іншу техніку. Бренд уже давно зарекомендував себе та продукцію як якісну та вигідну за ціною. Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується на продажі електроустаткування від польської компанії Kraft & Dele. У нашому каталозі ви побачите генератори, джерела безперервного живлення та стабілізатори Kraft & Dele. Доставка можлива по всій Україні.

Про компанію Kraft & Dele

Виробник Kraft & Dele займається виготовленням електричного обладнання з 2001 року. Компанія Kraft & Dele щорічно поповнює свій асортимент, який відповідає потребам покупців з різними цілями. Техніка Kraft & Dele підходить для застосування у приватних будинках та квартирах, офісних та державних установах, на будівельних майданчиках та виїзних заходах.

Ассортимент Kraft & Dele

У нас ви можете купити таку спецтехніку від польського виробника Kraft & Dele:

  1. Бензиновий генератор Kraft & Dele. Модель KD 147 призначена для застосування при напрузі електроенергії 230 -400 Вольт. Запускається електричним стартером, а також є ручний запуск. Потужність бензинового генератора Kraft & Dele варіюється від 1 до 15 кВт. Рівень шуму дорівнює 97 дБ. Загальна маса техніки складає 76 г. У комплектацію входить стабілізатор напруги, вольтметр, датчик рівня палива, амортизатор.
  2. Дизельний генератор Kraft & Dele. Електричне обладнання Kraft & Dele, що працює на дизелі, представлене широким асортиментом. Є однофазні та трифазні моделі. Потужність генераторів на дизелі Kraft & Dele варіюється від 1 до 15 кВт. Уся техніка у продажу без кожуха. Деякі моделі мають АВР.
  3. Джерела безперебійного живлення Kraft & Dele. Компанія Kraft & Dele виробляє невеликий асортимент надійних та ефективних ДБЖ з потужністю 900 Вт. Устаткування працює у напрузі 140-300 Вольт. Вирізняється досить високою швидкістю переходу. Акумулятор заряджається протягом 4-6 годин
  4. Стабілізатор напруги Kraft & Dele. Компанія також випускає якісні регулятори напруги у мережі. Однією з таких моделей вважається KD1925. Техніка працює із вхідною напругою від 150 до 270 В. Сумарна потужність агрегату становить 1000ВА.

Переваги продукції Kraft & Dele

Насамперед варто відзначити широкий асортимент електричного обладнання від виробника з Польщі. У каталозі ви зможете побачити генератори, що працюють на бензині та дизелі, стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення різної потужності. Всі моделі вирізняються високим запасом потужності, широким діапазоном вхідної напруги, вигідною комплектацією, надійним корпусом.

Купити генератори Kraft & Dele в Україні.

Інтернет-магазин Мотокосмос спеціалізується з продажу генераторів, ДБЖ, мережевих фільтрів, стабілізаторів напруги від виробників з усього світу. Польський бренд Kraft & Dele також представлений у нашому каталозі. Замовити генератор Kraft & Dele можна на сайті або за телефоном. Придбати новий апарат можете без передоплати. Доступна оплата у кредит або розстрочку. Доставка здійснюється по всій країні.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs