Ніякої передоплати!

VOLT

Виробник VOLT POLSKA: електротехнічне обладнання

Компанія VOLT більше 10 років виготовляє техніку аварійного електроживлення. До каталогу продукції входять джерела безперебійного живлення, стабілізатори напруги, перетворювачі, редуктори, випрямлячі та акумулятори.

Динамічна стратегія бренду, орієнтована на розвиток та задоволення потреб клієнтів, призвела до успіху на європейському ринку електричного обладнання. Інтернет-магазин "Мотокосмос" є офіційним представником польського виробника VOLT в Україні. У нас ви можете купити джерела безперебійного живлення від компанії Volt Polska.

Про компанію VOLT

Польський бренд VOLT POLSKA відомий не лише у Польщі та Україні, а й у багатьох країнах Європи. Компанія VOLT співпрацює з надійними постачальниками комплектуючих для аварійного електропостачання, сонячних електростанцій, опалювального та санітарного обладнання, будівельної та комп'ютерної техніки.

На сьогоднішній день бренд VOLT випускає низку таких товарів:

  • Електричне обладнання для опалювальної системи – котлів насосів, сонячних панелей;
  • Перетворювачі електроенергії VOLT;
  • Редуктори та стабілізатори напруги VOLT;
  • Джерела безперебійного живлення VOLT;
  • Акумулятори та зарядні пристрої.

ДБЖ від VOLT POLSKA для комп'ютерів

Виробник VOLT пропонує окремий ряд безперебійників для комп'ютерної техніки. PicoUPS від VOLT є компактними пристроями з невеликою вагою, що робить їх ще більш зручними і непомітними. Безперебійник VOLT обладнаний вбудованим акумулятором AGM, який при відключенні електрики, постачатиме живлення для комп'ютерної та офісної техніки тривалий час. Кількість годин автономної роботи залежить від ємності акумулятора VOLT.

ДБЖ VOLT цієї серії відносяться до лінійно-інтерактивних блоків живлення, які можуть забезпечити тимчасове регулювання напруги та енергоспоживання протягом певного терміну в залежності від об'єму акумуляторної батареї VOLT.

Асортимент безперебійників VOLT POLSKA у Мотокосмосі

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені ДБЖ VOLT двох серій: MicroUPS та PicoUPS VOLT. Безперебійники призначені для однофазної мережі з напругою 220-230 Вольт. Відрізняються високою швидкістю підключення при відключенні електромережі. Потужність роботи ДБЖ VOLT варіюється від 600 до 1000 Вт. Вбудована акумуляторна батарея VOLT заряджається протягом 6-8 годин. Безперебійники VOLT цієї серії використовуються для аварійного електропостачання офісної та комп'ютерної техніки.

Інтернет-магазин електроустаткування VOLT в Україні.

МОТОКОСМОС – офіційний представник VOLT та інших європейських виробників електричного обладнання. У нас представлений широкий асортимент ДБЖ VOLT, стабілізаторів напруги, редукторів, генераторів та іншої техніки. Ціни лояльні. Щоб замовити будь-яку модель, не потрібно кудись їхати, покупка можлива через сайт або по телефону. Також у нас є офлайн-магазини, які ви можете відвідати за бажанням та вибрати джерела безперебійного живлення VOLT на місці. Оплата можлива будь-яким зручним для вас способом: готівковий, безготівковий, кредит та розстрочка. Доставку здійснюємо по всій Україні.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs